Aktualny czas: 28.07.2017, 14:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 456
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 456
Epek fajny i ciekawy. Sporo śmiechu zwłaszcza z Zoro. Fajne miny i akcje z gubieniem się. Ciekawe kim są jego przeciwnicy? Wyglądają na silnych. Czytając mangę myslełm, że będzie jeden, tu niespodzianka.
Historia Brooka śmieszna, ale nie powalająca. Czyżby komponował nową usypiającą piosenkę?
Teraz jest już koniec przygód słomianych i jeżeli dobrze zrozumiałem to następny epek jest jakimś specialem. Będą ukazane więzi Ace'a i Luffy'ego więc powinno być nieźle. A potem czeka nas rozpierducha. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.06.2010 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 799

Pierwsza część Zoro i Perona. Bardzo podobał mi się motyw wykorzystania jego braku zmysłu orientacji, choć z tym może nieco przesadzili ci animatorzy^ Ale reakcje Perony to rekompensują^. Pierwsza część bardzo dobra^ Osobiście uważam, że Zoro trafił się niezbyt interesujący przeciwnik.^
Druga już trochę mniej^ Spodobał mi się ten pomysł z wieśniakami, zwłaszcza ich wypowiedzi pełne szacunku i uznania. Brook po takiej kuracji chyba wyleczy się z pytania o majtki^. Myślałam, że będzie wojna a tu wspominki, nic to zobaczymy jak to będzie przedstawione^
22.06.2010 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,160
Poziom ostrzeżeń: 5%

Mi się odcinek bardzo podobałSmile Akcje z gubieniem Zoro nie były tak śmieszne jak komentarze PeronyBig Grin Wyszła zajebiścieBig Grin Ale, że dwa dni będzie latał po tej rezydencji i szukał, hoho, chyba mu się pogorszyłoBig Grin
Dobra, przyznajmy, że przesadzili, ale na korzyśćBig Grin Najlepiej było, jak Perona myślała, że ktoś nowy przyleć. A tu Zoro i szuka tam morzaBig GrinBig Grin :lol:
Nie podobała mi się za to akcja z przeciwnikiem Zor. Jakieś Małpy?!

Wstawka z Brookiem całkiem zgrabna, choć szkoda, że ta młoda majtusiów nie pokazałaTongue Fajny pomysł, na wyleczenie go z jego maniiBig Grin Kuracja powinna pomócBig Grin Ogólnie jazdy byłyBig Grin No i tez ciekawy sposób na rzucenie klątwyBig Grin
Co do ich wypowiedzi to mnie starzec pierwszym zdaniem rozłożyłBig Grin Treści była połowa reszta forma jak do cesarzaBig Grin

Końcówka tragiczna... Na cholere pokazali tego Luffy'ego... Choć nie, mogło być gorzej (czyt jak poprzednio) tu chociaż Croco ruszył na Jinbeia. Inna sprawa czemu wpierw go nie opluł wodną techniką, jego pięść raczej wiele by mu nie zrobiła... Ach te uchybienia.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.06.2010 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
RE: Odcinek 456
Pierwsza połówka - Naprawdę orientacja Zoro się pogorszyła, miał iść ZA Peroną a nie SKRĘCAĆ w bok ^^ I te jej komentarze: "A co, to MOJA WINA!!??"
Dwa dni w zamku szukał mieczy O.O
Druga połówka - to z Brookiem mi się mniej podobało. Kuracja anty-ecchi na mnie niepotrzebnie zadziałała... Fu. A co do Długorękich, spodziewałam się klonów Strachmena Apoo #.# Moja wyobraźnia...
Końcówka - Nie no, spodziewałam się wtrącenia Ivy-chan w stylu "A co z twoim sekrecikiem z przeszłości, Croco-chan?" XD Ale zawiedli mnie -.- Tak, jak Komi, stwierdzam: Czemu w ogóle, pokazali Luffy'ego? :/

[Obrazek: Jigoku.png]
25.03.2011 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama