Aktualny czas: 17.12.2017, 06:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 459
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,464
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 459
No i skończy.ły się retrospekcje, wracamy do wydarzeń. Przyznam, że ujął mnie klimat tego, jak zostało to wszystko pokazane. ciut wydłużali, ale spokojnie dało się to przeżyćSmile Buggy też miał kilka słów do powiedzenia a ta jego minka z wysuniętym jęzorem mnie rozwaliłaBig Grin
Szkoda też, że do marines nie przemawiał Giant...
Na minus mogę policzyć to, że wpierw pokazano jak Roger gada z Garpem a dopiero potem nie wiedzieć po co, napięcie jak Sengoku wypowiada imię Króla Piratów.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.07.2010 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mnie odcinek bardzo się podobał. Niby przegadany, ale za to jak! Cała potęga marynarki ukazana w jednym miejscu bomba.

Oglądając sagę Impel Down cały czas się zastanawiałem, co odpierdzielają autorzy. Czemu taka słaba jakość? Teraz już chyba wiem. Mam nadzieję, że nie tylko ja to zauważyłem, ale wydaje mi się, że jakość tego odcinka była boska! I nie mówię tu o rozdzielczości. Powróciła kreska z CP9!!! :mrgreen:

Ogólnie odcinek bardzo dobry. Moja ocena: 5/6.

Komimasa napisał(a):Na minus mogę policzyć to, że wpierw pokazano jak Roger gada z Garpem a dopiero potem nie wiedzieć po co, napięcie jak Sengoku wypowiada imię Króla Piratów.
Zgadzam się to było troszkę głupie :->

[Obrazek: 19979393.png]
19.07.2010 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 875

Bardzo klimatyczny odcinek. Takie ładne wprowadzenie. Mam nadzieję, że kolejne będą zwieńczeniem tego wprowadzenia. W powietrzu unosi się ciężka atmosfera, ludzie na całym świecie rozmawiają o tym historycznym wdarzeniu. A w drugiej części dowiadujemy się, że ojcem Ace jest Roger. Bardzo podobała mi się ta muzyka przy rozmowie Gol D. Rogera i Garpa. Widać też, że Garpowi ciężko pogodzić się z tym co się teraz działo. Nowy opening zapewne skomentuję, ale raczej nie tutaj^

Tymek napisał(a):
Komimasa napisał(a):Komimasa napisał/a:
Na minus mogę policzyć to, że wpierw pokazano jak Roger gada z Garpem a dopiero potem nie wiedzieć po co, napięcie jak Sengoku wypowiada imię Króla Piratów.

Zgadzam się to było troszkę głupie

Mi się to podobało^ Według mnie nic nie popsuła a tylko spotęgowała nastrój.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
20.07.2010 17:36
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Świetny odcinek. W końcu skończyliśmy z retrosami i przeszliśmy do wojny. Bardzo ładna kreska, muzyka, podniosłość i powaga sytuacja, ukazanie potęgi marines i oczywiście świetny opening. Samo powiedzenie o ojcu Ace'a mogłoby być lepsze, dlatego też dam 5/6.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.07.2010 23:00
fix2010 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29

fakt ten moment gdy ujawniali kim jest ojciec ace'a to spaprali, brak było takiego dramatyzmu czy wogule emocji, ten admirał budda z taką obojętnością to powiedział, jak by to było coś normalnego, no fakt uniósł głos ale jak dla mnie w tej scenie było o wiele za mało emocji :evil:
23.07.2010 23:59
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

Za to mnie epek średni się podobał. Rozumiem, że celem tego przedłużania była budowa napięcia i atmosfery przed bitą, ale autorom średnio się powiodło.
Komimasa napisał(a):Na minus mogę policzyć to, że wpierw pokazano jak Roger gada z Garpem a dopiero potem nie wiedzieć po co, napięcie jak Sengoku wypowiada imię Króla Piratów.
Na straszny minus chyba. Co ma powiedzieć ktoś kto nie czyta mangi?? Jak nam czytaczom mangi szczeny opadały, gdy się o tym dowiedzieliśmy, tak tu zostało to zepsute. Scena gdy Sengoku mówi o tym nie wywołała na mnie takiego wrażenia jak w mandze. Również reakcje ludzi były dosyć, nazwijmy to słabeTongue

Podsumowując. Na plus leci graficzkaSmile Co do klimatu epka to nie został ukazany tak jak powinien. Przedłużanie zamiast budować atmosferę, było wkurzające.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
24.07.2010 03:12
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,103

BlackKuma napisał(a):Co do klimatu epka to nie został ukazany tak jak powinien. Przedłużanie zamiast budować atmosferę, było wkurzające.
No tak, ale ty już wiedziałeś, o co chodzi. Skąd wiesz, czy tak bardzo by cie to wkurzało, gdybyś tylko anime oglądał (:?

Mi odcinek przypadł do gustu, szkoda właśnie, że już drugi raz nie ma takiego szoku, bo pamiętam jeszcze jak tę informację w mandze przeżywałam okropnie (:

[Obrazek: h3sygn.png]
24.07.2010 14:08
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Cytat:tę informację w mandze przeżywałam okropnie (:

a ja się już wcześniej domyślałem, że to syn Rogera.

Co do odcinka to zepsuli go, przynajmniej moim zdaniem.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
24.07.2010 14:43
NIC Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19

Ja nie czytam mangi i powiem, że nie mam negatywnego odczucia do owej sceny. Od dawna było dla mnie jasne że ojcem jest Roger. Odcinek był dobry, ale następny, pomijając że znów będzie o niczym, budzi moją wielką ciekawość przez te ostatnią sekundkę zapowiedzi.

Mam nadzieję że ta wojna będzie co najmniej tak dobra jak ta w Enies Lobby. (osobiście nie wiem czemu ale liczę na wojnę w stylu Władcy Pierścieni)

A wracając do epizodu. Najlepsza w nim był wieść o 20 miesięcznej ciąży... I mój umysł się teraz głowi jak Dragon spłodził Luffiego... (pewnie matka zjadła owoc Ciąża-Ciąża Smile )

PS. Poprzedni opening był lepszy. Ale jeszcze się zobaczy. Może przyzwyczaję się.
24.07.2010 14:50
fix2010 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29

no właśnie co do tego ma Dragon i jak spłodził Luffy'ego ?? Undecided
24.07.2010 15:37

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama