Aktualny czas: 25.11.2017, 03:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 460
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 460
Cóż mogę powiedzieć o tym zacnym odcineczku? Bardzo miło mi się go oglądało. W ogóle dużo szerzej pokazali całą tą przeszłość, wielkie brawa. Rouge wyszła bardzo ładnie, przedstawienie jej było klimatyczne. Nie dość, ze piękna to po jej mimice twarzy czuć było od niej nieugiętość, prawdziwa kobieta króla piratów. Bardzo to mi się podobało. Pojawienie floty też w sumie wyszło całkiem nieźle, jednak zdecydowanie część z Rougą to dla mnie esencja tego odcinka. Mimo, że Luffy i reszta dawali nam też nieco powodu do uśmiechu^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.08.2010 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Zgodzę się, że odcinek był zacny. Zwłaszcza moment z Rouge i wspominkami Ace'a były świetne. Ale mam zastrzeżenia co do sytuacji z Buggy - Mesjaszem i wejściem Białobrodego na scenę. W mandze było to o wiele lepiej i ładniej wyeksponowane. Zwłaszcza wparowanie Białego w taki sposób było zaskoczeniem, a tutaj wyszło jakoś nijak. Odcinek mogę ocenić 4/6.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.08.2010 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870

Odcinek bardzo smutny, to okrutne co zrobiła ta zła marynarka... Ta kobieta zrobiła tak dużo dla swojego dziecka i dla niego. Ciepły odcinek, nie wydłużał mi się. Na koniec pojawił się długo wyczekiwany Białobrody, ciekawe jaką ma moc^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
04.08.2010 23:21
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 484

ten odcinek był najgorszym jaki oglądałem!!
ja sie napaliłem już na walkę a tu mi wspomnienia dali :evil:
jak mi teraz jeszcze raz dadza wpomnienia to wsiadam w samolot i lece do ody:<

[Obrazek: monkey.png]
05.08.2010 11:56
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

CzerwonoWlosy napisał(a):ten odcinek był najgorszym jaki oglądałem!!
ja sie napaliłem już na walkę a tu mi wspomnienia dali :evil:
jak mi teraz jeszcze raz dadza wpomnienia to wsiadam w samolot i lece do ody:<

To już pakuj walizki xD.

Odcinek bardzo dobry. Wspominki z czasów Rouge genialne. Widać, że znacznie przedłużone i rozbudowane w stosunku do mangi, ale nie wypada to źle. Zdecydowanie wole taki sposób przedłużania niż 2 minutowy dzwonek den den mushi. Buggy mesjasz wypadł świetnie i jedyne co mi się nie podobało to pojawienie Białobrodego. Wolałem jak w mandze wszyscy z pod wody się wynurzyli.
06.08.2010 00:38
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Urizithar napisał(a):jedyne co mi się nie podobało to pojawienie Białobrodego. Wolałem jak w mandze wszyscy z pod wody się wynurzyli.

Jak to wszyscy? Cała masa tych okrętów która pokazana była najpierw - w mandze też przypłynęli normalnie.

[Obrazek: h3sygn.png]
06.08.2010 08:53
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26

Chlor napisał(a):Jak to wszyscy? Cała masa tych okrętów która pokazana była najpierw - w mandze też przypłynęli normalnie.

Chodziło mi o to, iż wynurzył się więcej niż 1 statek. No ale w następnym odcinku zostało to już naprawione. Mimo wszystko i tak wole wersje mangową ich przybycia.
16.08.2010 20:16

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama