Aktualny czas: 23.10.2017, 10:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 462
Autor Wiadomość
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
Odcinek 462
Widzę, że tematu jeszcze nie ma więc postanowiłem założyć. Jeśli chodzi o mnie to ja nareszcie się doczekałem tych walk to jeszcze nie to co ma być za tydzień, ale to już jest taki wstęp do tego. Na początku odcinka myślałem, że znów będzie retrospekcja, ale na szczęście racji nie miałem. Jak wy oceniacie epizod?
16.08.2010 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%

Jestem trochę zawiedziony. Dali więcej tych postaci, więcej scen walki, ale np mnie odrzuciło jak walili w lud i to jak w starych grach efektu nie było... a to przecież powinno pękać... Jak Aokiji zamrażał zatokę to najpierw zamroził niby koło statków, a jak dali rzut z góry to wyglądało jakby dopiero zaczynał ją zamrażać... Jak był rzut na oczy Hanocock to dupne a w któreś chwil;i były ładne niebieskie. Do tego to piętrzenie się fali, ogólnie animatorzy dali strasznie dupy.

W sumie sensownym było pokazanie jak na statek Luffy'ego wpłynęły te wstrząsy i nawet było tam chwilowo zabawnie jak np Buggy go cytował, ale sam Luffy i jego zachowanie mnie irytowało... W mandze była sama akcja, a tu takie pierdzenie o dupie marynie zwieńczone opisem miecza Mihawka. Średnio dla mnie, mam nadzieję, że będzie lepiej.

Za plus dałbym pojawienie się wiceadmirałów, to było ładnie pokazaneSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.08.2010 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481

Komimasa napisał(a):Jestem trochę zawiedziony. Dali więcej tych postaci, więcej scen walki, ale np mnie odrzuciło jak walili w lud i to jak w starych grach efektu nie było... a to przecież powinno pękać... Jak Aokiji zamrażał zatokę to najpierw zamroził niby koło statków, a jak dali rzut z góry to wyglądało jakby dopiero zaczynał ją zamrażać... Jak był rzut na oczy Hanocock to dupne a w któreś chwil;i były ładne niebieskie. Do tego to piętrzenie się fali, ogólnie animatorzy dali strasznie dupy.

W sumie sensownym było pokazanie jak na statek Luffy'ego wpłynęły te wstrząsy i nawet było tam chwilowo zabawnie jak np Buggy go cytował, ale sam Luffy i jego zachowanie mnie irytowało... W mandze była sama akcja, a tu takie pierdzenie o dupie marynie zwieńczone opisem miecza Mihawka. Średnio dla mnie, mam nadzieję, że będzie lepiej.

Za plus dałbym pojawienie się wiceadmirałów, to było ładnie pokazaneSmile

Kurde, aleś ty mądry. Masz racje co do tych fal, ale z oczami Hancock się nie wypowiem, bo nie zauważyłemTongue
16.08.2010 17:28
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%

Komimasa napisał(a):. Jak Aokiji zamrażał zatokę to najpierw zamroził niby koło statków, a jak dali rzut z góry to wyglądało jakby dopiero zaczynał ją zamrażać...
Komi, ale takie coś było już nie raz i w niejednym anime, dopiero teraz to zauważyłeś? Pokazują tę samą akcję kilka razy od początku z różnych kątów jakby, mnie to zawsze wkurzało strasznie <:

Co do odcinka, to myślałam, że będą przedłużać bardziej, ale i tak mogło być lepiej. Ace mnie wkurza, bo tylko klęczy i charczy cały czas <:

[Obrazek: h3sygn.png]
17.08.2010 15:17
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Ja jestem totalnie zawiedziony... Takie przedłużanie... oglądając odcinek byłem wkurzony i tylko czekałem na przyspieszenie akcji, ale nic... Wolałbym, żeby filerowali walki ludzi niepokazanych w mandze, żeby była jakaś akcja niż oglądać, jak to WB koksiarko stoi kilka min.

Dobija mnie to już, że ok. 6 min idzie na Openning i przypomnienie poprzedniego odcinka... to już zaczyna się robić denerwujące. Widząc czas, ile już minęło odcinka na bzdury, oczekuję jakiejś akcji, a tu mierzą postacie, pokazują po kilka razy tą załogę WB... rozumiem, że muszą pokazać, ale pokazali raz, jak koksiarko weszli, potem rozumiem jeszcze raz tak na szybkiego, ale nie tak jak to było. Tych fali to myślałem, że się nie doczekam. Poza tym denerwuje mnie trochę, nie wiem czy to śmiech, czy co to, WB spodziewałem się, że jeśli to śmiech, to będzie co coś w stylu śmiechu Teacha, tylko zamiast Zeahahaha Grrraahahaha, a tu przypomina mi się denerwujące wzdychanie, czy śmiech Perony.

Musiałem się wyżyć teraz na anime, bo te przedłużanie mnie już wyprowadza z równowagi... niech filerują jakieś walczące postacie, zanim walka się rozbuduje, ale niech już tak proszę nie przedłużają.

Sorry, że jakoś dziwnie, niepoprawnie piszę, ale piszę to w złości.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
17.08.2010 15:43
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Słaby odcinek. Nie dość, że na maksa przedłużany, to jeszcze do tego dziwny głos Akainu i beznadziejny śmiech Białego. A najbardziej co mnie wkurzyło to moment w jakim skończył się odcinek. Undecided Taki strzał Mihawka powinien być główną osią odcinka. I obawiam się, że Ace będzie cały czas pokazywany jak to rozpacza, a Białobrody będzie stał jak kołek i animatorzy będą go cały czas pokazywać. I tak w kółko. Liczę jednak, że będą pokazane także walki innych postaci (oprócz tych z mangi).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
17.08.2010 18:33
a4eveN Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15

Ja się czułem, jakbym oglądał prezentacje zdjęć, a nie film o.O
18.08.2010 09:49
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%

No fakt oprócz dupnej animacji to ten śmiech też blado wyszedł. No i pokazali trochę ten 5 dowódca jak kilku pociął, tego w mandze nie byłoTongue

Co do tego zamrażania zatoki, faktycznie się tak robi, ale tu chyba im to bardzo nieudolnie wyszło.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.08.2010 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama