Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 465
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 465
Co można powiedzieć o tym odcinku. No na pewno spieprzyli początek. Zrobili jak w mandze, czyli, Oars nie padł do końca w tamtym odcinku, padł w tym. Ino takiej ilości charczenia to się nie spodziewałem, jakaś masakra...

Potem było lepiej choć od naiwności typu podbieganie do kapitana, którego kontroluje Donflamingo się nie obyło...
Ładnie pokazali scenę Akainu a kwestie dodane także się wpasowały. Bardzo podobała mi się przeszłość Ace Luffy'ego i Garpa. Widać, że animatorzy starają się pokazać te więzi byśmy lepiej odczuwali napięcie związane z uwolnieniem Ace'a. Ta bezradność Garpa no popłynęły mi łzy.
A na końcu pojawia się Luffy i spółka.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.09.2010 15:26 przez Komimasa.)
06.09.2010 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 465
(06.09.2010 15:26 )Komimasa napisał(a):  Co można powiedzieć o tym odcinku. No na pewno spieprzyli początek. Zrobili jak w mandze, czyli, Oars nie padł do końca w tamtym odcinku, padł w tym. Ino takiej ilości charczenia to się nie spodziewałem, jakaś masakra...

Tak też myślałem, że się to nigdy nie skończy.
Na szczęście później akcja przyśpieszyła, było trochę walki - Donflamingo, Akainu też wyszedł całkiem nieźle. Przeszłość Ace dodała trochę wzruszeń i na szczęście nie przeciągali za bardzo. Pojawienie się Luffiego z całą grupą było kapitalne (mina GarpaBig Grin). Gdyby nie ten początek to nie miałbym zastrzeżeń bo reszta bardzo mi się podobała>
06.09.2010 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
a753015 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Mnie się i tak podobało ale czekam co teraz luffy zrobi Big Grin
06.09.2010 17:38
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Zakończenie całkiem niezłe, rzeczywiście wspomnienie wzruszające. Początek zbytnio się przedłużał, ale potem było lepiej. Ciekawe, za ile epków
Spoiler :
Ace zginie
.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
06.09.2010 17:48
a753015 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
nom czekam jak przedstawią zachowanie Luffyego
06.09.2010 18:18
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
Mi również niezbyt spodobał się początek. Takie wzruszenie, a tutaj koniec taki...

Kolejny, warty wspomnienia, niezwykle piękny moment gdy Garp wypowiada znamienne słowa o rodzinie, a potem ten atak łez.
Akainu, widać przewrażliwiony na punkcie honoru. Donflamingo to istny łajdak, najpierw zrobił coś takiego Oarsowi, a teraz jeszcze posłużył się biednym piratem, by ten wymordował swoich...

Następny odcinek zapowiada się niezwykle ekscytująco, bo o to przybywa Luffy.^ Artelian ma rację, mina Garpa wyszła naprawdę genialnie^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
06.09.2010 18:26
Sergios Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 18
Cóż kolejny moment na którym roniłem łzy mianowicie Garp, a po tym zdarzeniu piękne głosy w otoczeniu i coś napędzającego do walki !
06.09.2010 21:29
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Początek odcinka rzeczywiście trochę przedłużany,ale być może chcieli pokazać śmierć przyjaciela bardziej "epicko".

Ważne, że później się akcja nabrała nieco tempa Smile Donflamingo strasznie mnie irytuje, dzięki swojej mocy może traktować innych jak swoje marionetki. Gdzie znajduje się jego słaby punkt? Musi jakiś mieć, inaczej wszyscy musieliby tańczyć jak im zagra Tongue Póki co zresztą dobrze mu się wiedzie..

Scena z Garp'em jest naprawdę poruszająca, łącznie z retrospekcjami z przeszłości.

Wejście (choć to nie jest odpowiednie słowo) Słomianego i jego kompanów bije jednak wszystko Big Grin a reakcje nie tylko Garpa, ale też Hancock i Sokolookiego...Big Grin
Warto było na to czekać =) przyszły odcinek musi być co najmniej równie dobry.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
07.09.2010 13:10
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Słaby punkt to chyba Haki, podobnie jak z niektórymi logiami(co do których nie wiadomo innych opcji), albo ograniczona ilość kontrolowanych. Jak sie na niego rzuci kilka-kilkadziesiąt osób to nie u kontrolujesz. A haki, jak pokryjesz ciało to jest on chłopcem bez owocuBig Grin.

I końcówka marzenieBig Grin, w końcu wkracza Luffy z ferajnąBig Grin

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
07.09.2010 18:16
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Początek odcinka nudny, ale dobrze że nie trwał niezbyt długo. Akcja z Doflamingo podobała mi się. Zresztą coraz bardziej go lubię. Akainu też autorzy fajnie pokazali - sprawiedliwość ponad wszystko. Garp przeżywa dylematy moralne, ale przerwał mu to Luffy. Minę miał niezłą. To teraz tylko czekam na dobre ukazanie walk Słomianego i reszty.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.09.2010 14:38

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama