Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 466
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 466
Ten odcinek po prostu miażdży. Jest świetnie zrobiony. Pierwsza połówka jest zabawna do bólu. Ryłem ze śmiechu. Z kolei druga połówka świetnie oddaje determinację Luffy'ego w odbiciu Ace'a. Może trochę przeciągane, ale akurat tutaj bardzo mi to pasowało. No i reakcje poszczególnych bohaterów na widok Luffy'ego: Moria, Mihawk, Boa, Helmeppo - po prostu świetne. Na koniec spotkanie z Białym - widać, że staruszek od razu polubił kapelusika. Big Grin Croc jak zwykle kozacki. Autorom należą się duże brawa za ten odcinek.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2010 00:07 przez Romario.)
14.09.2010 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
RE: Odcinek 466
Mi najbardziej podobały się reakcje Buggy, znaczy mesjasza oraz Ivy jak słomiany rozmawiał z białobrodym. W końcu widać, że się postarali z odcinkiem. Ino tylko czekać na rozkręcenie się akcji.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
14.09.2010 07:45
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
Znowu dla mnie połowa tego odcinka była o niczym. Przeciągane jak w bleachu.

[Obrazek: jackal.png]
14.09.2010 08:54
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Odcinek ciekawy, bardzo podobało mi się tych parę minut po ocknięciu się Luffy'ego, ciekawa kolorystyka, fajny klimat spowodowany ukazaniem akcji "oczami" bohateraSmile
14.09.2010 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Duch walki Luffy'ego wkroczył do akcji Big Grin podczas tego odcinka nie nudziłam się nawet przez chwilę i nie uważam by było w nim jakieś zbędne przedłużanie. Zgodnie z tytułem odcinka napięcie wzrasta Wink

Przebudzenie Mugiwary, reakcje wszystkich na ich przybycie, odparcie ataku Crocusia, rozmowa Luffy'ego z Białobrodym...w tym odcinku nie brakuje świetnych scen. Akinau zaś postawił sobie cel o najwyższym priorytecie.

Kolorystyka i animacja przepiękneHeart

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
14.09.2010 10:44
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Coraz lepsze odcinki wychodzą. Wojna Białobrodego nabiera tempa. Moment ze statkim trochę przydługi, ale przynajmniej było trochę śmiechu. Swoją drogą dziwię się jak to się stało, że Luffy wpadł na ten pomysł z zepchnięciem statku, pod presją czasu potrafi być błyskotliwySmile.
Według mnie mogli skrócić przebudzenie Luffiego, ale przyznaję - było klimatyczne. Cała reszta: Shichibukai, marynarka, Białobrody i jego załoga - świetni, a Crocodile jak zwykle znakomity. Z niecierpliwością czekam na następny odcinek (zresztą jak zawsze, nawet gdy są słabeTongue).
14.09.2010 15:12
a753015 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Odcinek zarąbisty jak dla mnie to perfekcyjnie zrobili sprawę wejścia Luffyego i wg. odc. git .
14.09.2010 16:23
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
(14.09.2010 15:12 )Artelian napisał(a):  Swoją drogą dziwię się jak to się stało, że Luffy wpadł na ten pomysł z zepchnięciem statku, pod presją czasu potrafi być błyskotliwySmile.

Luffy wcale nie jest głupi. Powiedziałbym nawet, że czasami bywa inteligentny, a fakt, że jest bardzo lekkomyślny, tego nie zmienia. Ową inteligencję pokazał również odkrywając możliwości swego gumowego ciała, co pozwoliło mu używać gear second (nie każdy by na to wpadł tak jak Luffy). Podobnie było z Crocodilem, Luffy sam wpadł na to jak z nim walczyć i nie zapomniał o tym.

Co do odcinka to bardzo mi się podobał, chociaż uważam, że moment, w którym Luffy szukał brata, był trochę za długi. Aczkolwiek nie zmienia to mojej oceny względem odcinkaBig Grin

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2010 17:14 przez Krandar.)
14.09.2010 17:09
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
(14.09.2010 17:09 )Krandar napisał(a):  
(14.09.2010 15:12 )Artelian napisał(a):  Swoją drogą dziwię się jak to się stało, że Luffy wpadł na ten pomysł z zepchnięciem statku, pod presją czasu potrafi być błyskotliwySmile.

Luffy wcale nie jest głupi. Powiedziałbym nawet, że czasami bywa inteligentny, a fakt, że jest bardzo lekkomyślny, tego nie zmienia. Ową inteligencję pokazał również odkrywając możliwości swego gumowego ciała, co pozwoliło mu używać gear second (nie każdy by na to wpadł tak jak Luffy). Podobnie było z Crocodilem, Luffy sam wpadł na to jak z nim walczyć i nie zapomniał o tym.

Faktycznie zwracam honor, mógłbym się jeszcze kłócić o "możliwości gumowego ciała" bo w tutaj największe znaczenie ma wyobraźnia, ale przykład z Crocodilem trudno przebićSmile
14.09.2010 19:49
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082
Odcinki OP robią się coraz lepsze. Autorzy dosyć dobrze wszystko zmontowali. Było "czuć" co się tam działo. Może trochu za dużo przeciągali, ale nie było źleSmile
W sumie największe wrażenie robiły na mnie sceny z Białobrodym jak wymachiwał bisento i uderzał nim o okrętBig Grin No i jak popatrzał się na tego MarinesXD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
14.09.2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama