Aktualny czas: 21.10.2017, 08:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 467
Autor Wiadomość
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 467
Jak się wam podobał?

Ja uważam, że trzyma poziom Smile Początek to najlepszy fragment ostatniego odcinka.

Teraz Luffy wkroczył na pole bitwy, a Iva-chan i Jinbei dzielnie mu sekundują. Wszyscy dowiedzieli się o ojcu Mugiwary i tak właściwie to najbardziej podobała mi się reakcja Wężowej Cesarzowej na ta wieść Big Grin Miałam jednak nadzieję, że ten moment uda im się pokazać w bardziej emocjonujący sposób.
Potyczka z Jango mimo, że nieco zabawna to jak dla mnie niepotrzebna.

Dobrze widzieć Luffy'go tak zdeterminowanego.

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
20.09.2010 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
RE: Odcinek 467
Nie lubię takiego przesadnego przeciągania i potem tydzień czekania. Nic się nie działo w nowym epie, a poprzedni ep świetnie streścili calutki w 2 minutach na początku.

[Obrazek: jackal.png]
20.09.2010 18:27
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
Według mnie ten Ep był super tak jak kolega opisał w 1 Poście to ja to samo myślę Super Smile

[Obrazek: Luffy.png]
20.09.2010 20:17
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 868
Kolejny bardzo dobry odcinek. A byłby jeszcze lepszy gdyby nie... powtórka...
Pociesza mnie fakt, że tamten odcinek był po prostu wspaniały i wszystko co w nim najlepsze znalazło się w powtórce, więc te parę minut zleciało całkiem szybko^
W tym odcinku działo się tak wiele^ Cały świat w końcu dowiedział się o synu Dragona. Smoker to sobie logicznie ułożył. Jinbei bardzo fajnie pokrzyżował plany Morii^ Boa Hancock jak zwykle zakochana po uszy^ Ciekawe czy jakby Luffy był synem diabła to naprawdę by go dalej kochała^

Zastanawia mnie co to za przygotowania do tego planu, bo jak na razie za dużo się nie dzieje, jeżeli chodzi o te przygotowania.
Więź łącząca Ace'a i Luffy'ego jest taka piękna... To nic, że nie są prawdziwymi braćmi, łączy ich wspólna przeszłość czasem silniejsza od więzów krwi. Po tym wszystkim Luffy na pewno dostanie dużo więcej za głowę^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
22.09.2010 16:37
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Takiego odcinka to jeszcze nie było. Właściwa akcja zaczęła się dopiero w 7 minucie. To są jakieś kpiny. Gdyby tak odliczyć te wszystkie zbędne minuty z początku każdego odcinka, to zamiast 467 byłoby tylko 367 epków. A co do akcji - wszystko fajnie ukazane. Mam wrażenie że trochę ładniej niż w mandze (bardziej efektownie) i widać tu pewien dynamizm. Humor jak zwykle świetny (Buggy, Iva, Jango, Boa). Byłoby o wiele lepiej, gdyby były krótsze wstawki na początku, a więcej pokazanej walki pozostałych piratów.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
26.09.2010 17:34
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Bardzo fajny, dynamiczny odcinek. Poprzedni był dużo lepszy (pojawienie się LuffiegoWink), ale ten też nie był beznadziejny. Najgorszy był początek - tyle to trwało, że równie dobrze mógłbym nie oglądać poprzedniego odcinka. Walka z marines pokazała nam siłę przeciętnego żołnierza z kwatery głównej, pokazał się też Jango z Fullbodym no i HinaSmile. Najbardziej mnie ciekawiło skąd Moria wytrzasnął te zombi. Niby mówił, że ma mnóstwo ciał poległych, ale kto i kiedy je tak pozszywał z tymi zwierzaczkami? Akcja toczyła się szybko i było całkiem nieźle, ale według mnie informacja, że Luffy jest synem Dragona, powinna wywołać większe poruszenie (Hancock znów mnie rozbawiłaSmile).
26.09.2010 21:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama