Aktualny czas: 15.12.2017, 06:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Jak oceniasz 478?
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 478
Autor Wiadomość
Bloo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
Odcinek 478
478 ''For the Sake of a Promise!! Clash! Luffy and Coby''

No i najnowszy epek - łał. To chyba jeden z moich ulubionych w tym arcu. Moment w którym Luffy krzyczy "stop it!!" i potem dostaje w twarz to jedna z lepszych scen.

Dam 8/10. A jak wy oceniacie?

http://www.fujitv.co.jp/GPplayer/e/GPpla...e&type=flv - promo do odcinka 479.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2010 11:22 przez Bloo.)
05.12.2010 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
RE: Odcinek 478
Nie powiem odcinek również mi się podobał(wreszcie). Fajne zderzenie z cobym, ale to retrospekcje można było sobie darować. Tak samo jaki te 6 min na początku. Pytanie do tych co śledzą mange. Nie chce spoilera aby zapytam, czy długo jeszcze tak zajmie lufiemu dotarcie tam do ace?

[Obrazek: jackal.png]
05.12.2010 11:36
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
Poziom ostrzeżeń: 0%
(05.12.2010 11:36 )Jackal napisał(a):  Nie chce spoilera aby zapytam, czy długo jeszcze tak zajmie lufiemu dotarcie tam do ace?

Tak naprawdę wszystko zależy od fantazji twórców anime...

Odcinek świetny, zwłaszcza ta końcówka, Mugiwara ujawnił swoja tajną brońBig Grin

W starciu Coby vs Luffy ten pierwszy nie miał szans ale grunt, że próbujeWink
Boa jak zwykle urocza, Białobrody też miał parę fajnych scen zwłaszcza kiedy wysyła żołnierzy marynarki w powietrze Big Grin

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
05.12.2010 13:30
Meus901 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Fajny odcinek szczególne Haki Luffiego;d no i jak wcześniej Białobrody też miał swoje piec minut.
05.12.2010 19:40
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Niezły ten odcinek, Białobrody mimo odniesionych ran wciąż potrafi nieźle namieszać. Boa jest kapitalna z tą swoją miłościąBig Grin, a i pacyfiście dała popalićWink.

Gdy czytałem mangę i Luffy użył Haki nie sądziłem, że to ma taką siłę rażenia. Gdy pokazali cały plac pełen ciał marines... wow.

Cytat: Jackal napisał(a): Nie chce spoilera aby zapytam, czy długo jeszcze tak zajmie lufiemu dotarcie tam do ace?

Tak naprawdę wszystko zależy od fantazji twórców anime...

Dokładnie, jak dla mnie to mógłby już tam trafić dwa odcinki temu. Nie mam nic przeciwko retrospekcjom, ale te wycia Ace'a we wcześniejszych epkach strasznie spowalniały akcję. Zamiast dodawać dramatyzmu to zaczynały nudzić.
Coś mi się wydaje, że dotrze tam w następnej części... chociaż kto wieWink.
05.12.2010 20:07
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
A ja stawiam na to, że następny skończy się "ostateczną przeszkodą", a za 2 odcinki już będzie po tym wszystkim co ma być.

Odcinek świetny (ta jego 15 minutowa cześć, która zostaje po odcięciu początku). Jeden z lepszych w ostatnim czasie. Długo czekałem na to haki, a teraz czekam na jeszcze jeden hicior (podwójne coś - ci co czytali mangę będą wiedzieć może o co chodzi, a reszta raczej się nie domyśli Big Grin).
06.12.2010 03:08
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Dwa ostatnie odcinki obejrzane hurtem i robią wrażenie. Tylko denerwujące jest to (w mandze również), że Luffy biegnie taki kawał czasu i dobiec nie może. Jakbym oglądał Captain Tsubasa. Big Grin No i fakt ciągłego mazgajenia się Ace'a mnie irytuje. Białowąsy też mógłby coś więcej pokazać, ale widać że starość pokonała legendę. Zbliżamy się do najfajniejszych momentów tej wojny więc będzie ciekawie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
12.12.2010 14:39
styko Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
A może ktoś mi będzie mógł pomóc.
Poszukuje konkretnego utworu z tego odcinka, zaczyna się w tym momencie

http://www.youtube.com/watch?v=KBw3yHsiCb8#t=4m20s

Czy ktokolwiek wie gdzie to mogę zdobyć???
16.12.2010 12:05
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
Mi się podoba odcinek na 7/10. Liczyłam na to, że Coby pokaże jakąś nową, superancką technikę, a tu łuuuuup w twarz. Przynajmniej próbował, więc w tym jest lepszy od Helmeppo
Hancock jest genialna ^^ Przydała się ta jej miłość do Luffy'ego Tongue (I lepiej, żeby nie zauważyła nieodwzajemnienia. Ale na razie nic na to nie wskazuje Big Grin)
Białobrody (wiem, że powinno być Białowąsy, ale łatwiej mi mówić Białobrody) daje czadu! Wytrzymały i silny! Gratulacje!
A co Ace ma zrobić? Pokonać kairouseki i walnąć Sengoku w ryj? Jakby mi rodzina i przyjaciele ginęli na oczach, żeby mnie uratować, ja bym też tak reagowała.
EDIT:
Ja myślałam, że Haki jednak nie będzie. Ale... Bohater zawsze się pojawia w ostatniej chwili!Big Grin

[Obrazek: Jigoku.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2011 15:55 przez Rinna.)
02.04.2011 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama