Aktualny czas: 21.10.2017, 08:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 487
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,235
Poziom ostrzeżeń: 25%
Odcinek 487
No i mamy kolejnego epka. Akainu robi rzeź niewiniątek, Buggy ma więcej farta niż całą reszta przez całą serie, ID piraci nadal zachowują się jak debile, marynarka kozaczy, Teach kozaczy, Sengoku kozaczy mimo że nadal uważam jego moc za średnią. Crocodile zaskakuje swoim działaniem no i proszę proszę kto nam się pod koniec ni z gruchy ni z pietruchy wyskoczył jak Filip z konopi indyjskiej. Pan lekarz Law i chce uratować słomka, ciekawie.

[Obrazek: a5d45uF.png]
15.02.2011 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
RE: Odcinek 487
Odcinek fajne fajny , na polu bitwy już zapanował totalny burdel , akainu coraz bardziej mnie wkurw.. ,a co do sengoku to...co to właściwie za moc ?
W każdym razie w next epku powinien pojawić się kolejny ,ostatni i bardzo ciekawy gość Big Grin
15.02.2011 13:26
Urizithar Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Wejście Lawa było dla mnie dużym zaskoczeniem w mandze i całkiem fajni wypadło. Buggy jak to Buggy, do końca będzie mu farcić. Akainu robi rzeź niewiniątek, ale o ile do tej pory (jak czytałem to w mandze) mnie tylko drażniło jego spaczone podejście do sprawiedliwości to w następnym odcinku zrobi coś co już naprawdę przekreśla go jako sprawiedliwą postać. Wracając zaś do niespodziewanych wejść, to za tydzień jest równie ciekawe xD.

Długo czekałem aż się ta wojna zakończy, bo była strasznie rozciągana i o ile w przypadku rozciągania w taki sposób przygód słomianych niespecjalnie mi to przeszkadzało to tutaj niemiłosiernie mnie to drażni. Teraz jednak gdy zbliża się do finiszu trochę żałują, bo to co czeka nas bezpośrednio po niej jest chyba jeszcze nudniejsze Sad.

EDIT: Swoją drogą zastanawia mnie czy ktoś kto nie zna mangi połączył to co się wydarzyło w tym odcinku z bardzo podobną sytuacją z odległej One Piece'owskiej przeszłości (Aisa) i załapie przed czasem co się wydarzy za tydzień z pewną osobą xD. (Tak mnie naszło bo robię rewatch'a i akurat Aisa miała swój debiut)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2011 04:46 przez Urizithar.)
15.02.2011 22:32
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
OK, po kolei:
-Czarny vs Sengoku: Drogi Marshallu D. Teachu, serdecznie proszę, nie zawiedź mnie! Wiem, że jesteś zły, a tacy zwykle przegrywają, ale, kurde, nie możesz zginąć zaraz potem jak się przypakowałeś. To nie smerfy! Więc bądź ostrożniejszy i dokop Wielkiemu Tacie Budddzie! To proste, zablokuj mu moc i przywal z pneumatica! Gorzej, jak to wcale nie będzie owoc, ale od czego masz wsparcie? Czemu ten wielki Wolf tylko stoi jak cieć, niech komuś przywali z piąchy, jest w końcu większy od Oarsa. A potem dokop Kizaru i Aokijiemu, bo mam ich dość. Aha, a jak spotkasz tego grubasa Sentomaru to jemu też dowal, niech nie myśli, że jest taki pro. Z uszanowaniem, Guybrush T. Wood.

-Marynarka chyba wpadła w tryb berserka, ale do Berserkera w "pvk2" to im, kurde, jeszcze daleko.

-Akainu na subbossa w Diablo III! Gość jest zawzięty niczym Lobo, a poczucie sprawiedliwości ma niczym Batman... na sterydach.

-Jinbei to prawdziwy twardziel, to się nazywa bohaterstwo! Iva i Zuma dość mocno oberwali, ale coś czuję, że jeszcze będziemy oglądać ich nie-do-końca-przyjemne gęby. No i nie spodziewałem się, że Krokodyl, będzie chronił Luff'iego... piracka solidarność przełamuje wszelkie bariery. Szkoda, że Luffy jest nieprzytomny i tego nie zapamięta... chociaż Krok i Mr.1 obronili go wcześniej przed Michałkiem, więc może Słomiany szepnie o dawnym wrogu dobre słówko załodze. Buggy jak zwykle jako "bohater z przypadku" ratuje Słomianego wbrew woli... czy na pewno? Już dawno by ich przecież puścił (choćby po to żeby szybciej uciekać przed lawą), ale chyba w jego pociachanym sercu są jeszcze resztki człowieczeństwa.

-No i proszę, proszę... Wygląda na to, że Luffy będzie szukał załogi w doborowym towarzystwie. Nie wierzę, ażeby miało być nudno.

Szkoda, że mój brat nie widział tego odcinka, znowu mu będę musiał wszystko tłumaczyć: "Kim jest ten koleś o wyglądzie Alego G?"

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
16.02.2011 22:21
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Odcinek przeciętny, jedynym punktem wartym uwagi jest nieprzeciętny, a wręcz widowiskowo wspaniały Wielki i Wrzechmocny Buggy-sama, który swym szlachetnym uczynkiem uratował życie Słomkowi, a tym samym całej serii, chyba że autor pociągnąłby ją dalej skupiając się na przygodach klowna, co byłoby całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę jego zajebistość. Reszta niczym nie zachwycała, Akainu latał po polu bitwy w modzie "Zabić wszystko co się rusza! Zabić wszystko co się rusza!", Jinbei bohatersko stękał i leżał na Luffym.... co może prowadzić do pewnych niemoralnych skojarzeń, ale chyba tylko u tak skrzywionych osobników jak ja. Bezmyślne owieczki Buggy'iego okazywały mu należytą część, Teach śmiał się i wywyższał, a Budda zdaje się doprowadził co poniektórych Marines do orgazmu. Być może na tym polega po części jego moc, na wzniecaniu ducha walki u innych, itd. etc. Coby tradycyjnie dostał amoku, i łzowytrysku. Miło było zobaczyć Lawa, koleś ma w sobie coś takiego, że automatycznie go polubiłem. Reasumując: bywały gorsze odcinki.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
16.02.2011 23:26
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530
(16.02.2011 23:26 )Tatra napisał(a):  Odcinek przeciętny, jedynym punktem wartym uwagi jest nieprzeciętny, a wręcz widowiskowo wspaniały Wielki i Wrzechmocny Buggy-sama, który swym szlachetnym uczynkiem uratował życie Słomkowi, a tym samym całej serii, chyba że autor pociągnąłby ją dalej skupiając się na przygodach klowna, co byłoby całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę jego zajebistość.

A ja właśnie uważam przeciwnie. Jak dla mnie odcinek był jednym z lepszych od dłuższego czasu. Osobiście nie odczułem przedłużania, aż do momentu kiedy na scenie pojawił się Buggy. Właściwie, to jego dało się strawić, ale jak widzę tych więźniów z Impel Down (gdzie nawiasem mówiąc, ogólnie sporo się działo) to mam ochotę przewinąć odcinek. Ich głupota, o ile na początku była śmieszna, to teraz jest już żałosna...
No... ale na szczęście akcja troszkę się rozkręciła, przybył Law, którego mało kto nie lubi i ogólnie jest lepiej!

Moja ocena to: 4/6

[Obrazek: 19979393.png]
17.02.2011 00:03
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
W tym epku Luffy nieźle oberwał, pewnie zostanie po tym jakiś ślad. Martwię się też o Jimbeia, przedziurawiło go porządnie. Piękne wejście Lawa, kocham go i jego miśka Bepo też. Ciekawe, co teraz zrobią z Luffym. Ogólna ocena 6/6.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
17.02.2011 12:44
panda-chan Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39
chciałabym mieć takie szczęście jak Buggy <czerwono nosy > ^ ^
22.02.2011 20:44

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama