Aktualny czas: 15.12.2017, 06:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 488
Autor Wiadomość
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 488
Odcinek bardzo fajny.Budda koksi, Garp mu pomaga i co najlepsze w tym epie - przybycie Shanksa.No powiem że nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Pewnie zagrozi Marynarce że jak nie skończą wojny to i on ich zaatakuje.Sengoku znając siłę Czerwonowłosego, przystanie na to.Ale nie wiem co zrobią z BB.Z minusów odcinka to tylko debilny Coby.Po kiego grzyba on przychodził na wojnę jak płacze z powodu odniesionych strat.Tak powinno być na wojnie i już. Tyle ode mnie.
21.02.2011 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
walu Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
RE: Odcinek 488
Witam. Przez caly odcinek duzo sie nie dzialo tylko tyle co zapowiedz na nastepny odcinek... Jedyne co mnie strasznie zaciekawilo to czy Coby ma ta sama zdolnosc co Roger o ktorej mowil Rayleigh tzn. ze slyszy glosy wszechrzeczy czy cos w tym stylu...
22.02.2011 00:50
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Mnie się wydaje, że Coby ma coś na podobieństwo Mantary. A poza tym jego determinacja mnie wzruszyła. W tym odcinku prawie nic się nie działo oprócz przybycia Shanksa, co jednak jest dużym plusem.

Ogólna ocena 4/6

[Obrazek: 4mbg.jpg]
22.02.2011 12:02
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Rany, ale Shanks sie postarzał. ( ale ciuchy nadal te same niezniszczalne ma. To nawet Luffy przez ten okres zmienił kilka razy ciuchy, ale Shanks trwa wiernie przy swoich)
No to wojna już ku końcowi się chyli. I dobrze, bo jakoś średnio przypadła mi do gustu. Jednak wole widzieć całą załogę, a nie tylko Luffiego.
22.02.2011 12:57
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
No ja też tęsknię już za załogą! Odcinek taki średni, wkurzał mnie na początku ten Buggy, jak nie chciał oddać Luffy'ego xP Było to śmieszne, fakt, ale takie przeciąganie akcji na siłę. Odcinek uratował w moich oczach Shanks, jego wejście było genialne Big Grin
22.02.2011 13:37
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
Shanks Shanks!!! Odcinek tak ogólnie wypadł średnio Coby troche zepsuł ten odcinek lecz Shanks go już naprawił 10/10.

[Obrazek: Luffy.png]
22.02.2011 15:02
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Cóż wszyscy tu oh ah że Shanks przybył, a ja powiem, że w mandze to wyglądało lepiej, no ale niech się osoby oglądające tylko anime cieszą jego wejściem ;] W sumie spodziewałem się że wejdzie na końcu odcinka, więc to było do przewidzenia. Cóż Coby jak denerwował tak denerwuje, Akainu mógł mu przyłożyć, ale co poradzić.

Głos Benna Beckmana - wtf haha, taki cwaniak a głos jak panienka, zawiedli mnie w tym momencie i to mocno.

Mam nadzieję, że kolejnego odcinka nie zapchają wspomnieniami ala. Shanks-Luffy.

Ale odcinek był ogólnie spoko nie żeby mi się nie podobał.

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2011 16:19 przez Wojtini.)
22.02.2011 16:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,465
Poziom ostrzeżeń: 5%
A ja was zaskoczę, jak wczesniej mnie Coby denerwował tak w tym odcinku bardzo mi się podobała ta scena. Z tymi głosami i w ogóle. Bardzo klimatycznie to animatorzy wykonali. Piękna scena pokazująca bezsens wojny i jej okrucieństwo nawet w tak idealistycznym uniwersum jak OP, gdzie niby nikt nie ginie. PIękne słowa, seiyuu wyśmienicie się spisało. Ten krzyk zrobił na mnei wrażenie zwłaszcza kończenie zdań na "noni". Naprawdę doskonała robota.

Buggy zachował się naprawdę jak kumpel, nie chciał oddać przyjaciela w nieznajome ręceBig Grin

Odcinek mi siępodobał, ale fajnie, że już koniec.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.02.2011 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Całkowicie się zgadzam z Komim, przez całą wojnę Coby nie robił na mnie wielkiego wrażenia, co właśnie się zmieniło. Znakomicie przedstawiono jak, zawala mu się cały świat, który znał. Osoby, które podziwiał i z którymi się przyjaźnił zdradziły jego ideały, a największe zło, bezsens wojny, niepotrzebną śmierć i to jeszcze w imieniu "sprawiedliwości" zobaczył w organizacji, o której przez całe życie marzył. Aż się wzruszyłem, gdy patrzyłem jak postawił się Akainu, nawet Smoker się nie ruszył chociaż dobrze czuł, że coś jest nie tak. No nic, może to nie robi takiego wrażenia jak się nie przeżyło czegoś podobnego...

Wejście Shanksa świetny kulminacyjny moment, na dodatek były śmieszne momenty z Buggym Big Grin, a i walka Czarnobrodego niczego sobie. Daje 11/10 bo od dawna czekałem na taki odcinek.
22.02.2011 18:15
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
ogólnie odcinek był na plus ale ten Coby strasznie mnie wpieniał, aż przewijałem sceny z nim po prostu nie mogłem ani na niego patrzeć ani go słuchać. Nawet tą jego mowę końcową se darowałem, rozpłakał się jak beksa normalnie. Mimo wszystko powinien wiedzieć że w marynarce nie jest zawsze tak różowo. Ale Shanks był ostatnią osobą jaką się spodziewałem w tym epku, no to teraz się zacznie Big Grin

[Obrazek: a5d45uF.png]
22.02.2011 19:53

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama