Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 494
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 494
Ogólnie odcinek mi się podobał. Ukazanie góry śmieci, poszukiwania Luffy'ego, lepiej jak w mandze. Ale może przejdźmy do sedna sprawy. Sabo ma głos... NARUTO?! Koniec świata...

Tak z początku pomyślałem, i na chwilę odechciało mi się tłumaczyć. Na szczęście jednak lubię Naruto, więc po nie długiej chwili przyzwyczaiłem się, a sam Sabo brzmiał mi znajomo i przez to przyjemnie. Ogólnie muszę przyznać pasuje, ale wplatanie tak seiyuu uważam za pstryczek w nos dla fanów anime Naruto, gdzie ta osoba podkłada przecież głos pod głównego bohatera. No jak dla mnie na plus.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.04.2011 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Odcinek 494
No mnie też Naruto zaskoczył (odcinek dopiero dzisiaj obejrzałem)... ciekawe, chyba dlatego że ostatnmi czasy w aniome, naruto schodzi na dalszy plan to i seiyuu mógł pozwolić sobie na skok w bok... ogólnie bardzo pozytywny odcinek, anime świetnie uzupelna to co manga z racji specyfiki nie mogla oddać.....

SPOILER!!!
Spoiler :
jestem ciekaw czy dorosły Sabo jak sie juz pojawi w mandze (a nie mam wątpliwości że się pojawi) również będzię szprechał głosem naruto...już tak zupełnie fantazjując fajnie byłoby jakby Dragon wysłał Sabo do załogi luffego aby miał na niego oko..nowy nakama jak ulał Smile

:P
20.04.2011 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Ech Komi braciszku, dla ciebie wszystko musi być pstryczkiem czy ujmą na honorze, po za tym głos Sabo jest genialny i co najlepsze nie od razu głos skojarzyłem z Naruto, raczej z inną lepiej znaną mi postacią, czyli Envym z Full Metal Alchemist. Bardziej Sabo jest odgrywany w ten drugi sposób, niż jeżeli chodzi o narutarda.

Ale ogółem od nowego openingu anime wyraźnie się poprawiło, animacja jakby zyskała płynności i wigoru, tła są wreszcie szczegółowe i śliczne ( no zdarzają się wyjątki ale to wszędzie ) i ogółem historia wypada o niebo lepiej niż w mandze, głosy, śmiechy, ciency piraci i zero przekoksów, achh cudny zapach starego OP, aż się łezka w oku kręci.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
20.04.2011 18:05
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(20.04.2011 18:05 )shadow napisał(a):  po za tym głos Sabo jest genialny

Właśnie ! Ja tam mam taki "przywilej" że Naruto nie oglądam także głos był dla mnie całkowicie obcy,niemniej uważam że "wkomponował" się w postać świetnie.Szczerze mówiąc to trochę się obawiał tych retrospekcji z dzieciństwa Luffy'ego.W mandze jakoś mi to nie podchodziło zbytnio,wręcz odczuwałem zmęczenie-natomiast w anime jest to naprawdę ładnie "zrobione".

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
20.04.2011 19:02
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Oj tam nie pierwszy raz seiyuu z jednego anime zawędrował do drugiego. Daleko nie szukając seiyuu Zoro bardzo podoba mi sie w samuraju Champlo. Z OP pewnie też, ktoś kiedyś zawędrował do Naruto podłożyć komuś tam głos. Wink To teraz czekamy na seiyuu Ichigo i Natsu Big Grin hehehehhe

Jeśli chodzi o odcinek, to zdecydowanie wolę wspominki w anime niż w mandze, aczkolwiek wolałabym już widzieć załogę. JA chce zobaczyć Sanjiego na wyspie Okama!!!!! Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2011 22:01 przez Syrenka.)
20.04.2011 22:00
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
Poziom ostrzeżeń: 0%
Retrospekcje jak na razie mile mnie zaskakują. Myślałam, że będą nieco nudne.
Miałam niezłe zdziwko jak usłyszałam głos Naruto. Tongue Ale myślę, że jakoś tak pasuje do postaci Sabo i wcale mnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, wyszło bardzo pozytywnie. Nie podoba mnie się natomiast głos Ace'a. Starszy Ace miał fajny głos, a ten mi jakoś nie pasuje...

[Obrazek: shinigami_chop_by_chaoshead10-d2zcw2x.png] Shinigami Chop!
20.04.2011 22:26
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Syrenka - Przecież seiyuu Ichigo podkłada już głos pod Marco.
A co do tych retrospekcji to według mnie są one za mocno przeciągane.
21.04.2011 00:54
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
(21.04.2011 00:54 )Janek Z napisał(a):  Syrenka - Przecież seiyuu Ichigo podkłada już głos pod Marco.

Serio? Nie poznałam, ale to dobrze, widać, że ta osoba ma zdolności modyfikacji swojego głosu.
21.04.2011 20:16
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ale trzeba przyznać rację Haji'emu, że te odcinki aż przyjemnie się ogląda, a w mandze, to miał człowiek dość...

Podobało mi się jeszcze bestialstwo Porchemy. Gość wie, że to jego dupa jest najbardziej zagrożona. Nie rozumiem tylko, czemu nie zaczął go obdzierać ze skóry, przypalać mu genitalia albo inne skuteczniejsze metody torturBig Grin

No i szukający Luffy był kawaii~~ Jak tam włożył łebek i utknął^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2011 21:36 przez Komimasa.)
21.04.2011 21:35
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Muszę przyznać, że zaskoczył mnie głos Sabo. Trochę inaczej go sobie wyobrażałem, ale skoro to Naruto to może być. Tongue No i świetnie realizują anime - w mandze całe te retrosy dłużyły się i nużyły. Odcinek 9/10.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.04.2011 17:01

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama