Aktualny czas: 16.12.2017, 07:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 495 Nie ucieknę!
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,464
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 495 Nie ucieknę!
Co mogę powiedzieć o nowym odcinku. Jest super. Fenomenalnie zrealizowano pokazanie relacji naszej trójki milusińskich. Granie Luffym wymiatałoBig Grin Ogólnie animatorzy dużo dołożyli, a robota zasługuje na brawa.
Niestety nie obyło się bez minusa. Moim zdaniem 2 zapytania Dadan widzącej 3 osobę by wystarczyły. Niepotrzebnie to tak przeciągnęli przez co zamiast śmiechu zaczęło, przynajmniej u mnie, budzić irytację. Za to pomysł "udawajmy, że nie znamy" wyszedł fajnie. Ogólnie bardzo dobry odcinek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.04.2011 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dekakura Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
RE: Odcinek 495 Nie ucieknę!
zostaje jeszcze głos sabo, do którego się nigdy nie przyzwyczaje
25.04.2011 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Poziom ostrzeżeń: 0%
e tam mi już przypasował jego głos, w sumie on i naruciak są podobni z charakteru wiec wielkiego halo o jego głos nie robię ^ ^
ale odcinek fenomenalny ^ ^

Komi nie dramatyzuj, reakcja dadan na pojawienie się Sabo byłaciut przerośnięta, jednak mi to pasuje.Przez cały odcinek uśmiech nie schodził mi z twarzy ^ ^

[Obrazek: archer-1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2011 10:59 przez Ryuuga.)
25.04.2011 10:57
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Kolejny bardzo dobry odcinek.Mimika Dadan rozwala wszystko Big Grin.Kopanie Luffiego przez Sabo i Ace'a gdy ten użył jedną z zdolności swojego owocu było genialne.Po tej scenie miałem banana na twarzy przez następne pól godziny :].No i ten triumfalny powrót naszej trójki niosących swoją zdobycz Cool

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
25.04.2011 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
kubeteks Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
genialny odcinek : )
27.04.2011 23:40
kon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Generalnie odcinek był fajny. Nie mam, do czego się przyczepić. A o co chodzi z tym głosem Sabo??
28.04.2011 06:39
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Mnie się bardzo podobał odc Big Grin Uśmiech nie schodził mi z twarzy Smile Sabo ma głos Naruto Tongue
28.04.2011 08:36
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Odcinek był bardzo fajny, chociaż nie mogę uwierzyć, że te 2 gówniarze tak łatwo nakopały temu mięśniakowi. No, ale fajnie, że Luffy w końcu do nich dołączył, może zdoła rozwinąć lepsze techniki niż "nagły atak piłki plażowej" Big Grin. A co do głosu Sabo... tak to jest jak się ogląda kiepskie anime o ninja, którzy wcale nie wyglądają jak ninja (ani ci prawdziwi, ani ci teatralni) tylko jak młodociani emo-dresiarze z ADHD. Potem jak się już się usłyszy znajomy głos to jest trauma, a stronnicy ninja w sporze "pirates vs ninjas" zacieszają, że wraży agent przedostał się do bazy wroga i sabotuje ich życie kulturowe.

Chwila... SABOtuje? Ha, ha rzeczywiście! I wszystko jasne! Naruto to skubany SABOtażysta.

Na chochlę wam, ninja agenci. Tzn. na rondel. Tfu... znaczy chochyndel...eeee.... chochybel... znaczy NA POHYBEL WAM!!!

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
29.04.2011 12:04
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Jak dla mnie ten głos zwyczajnie tam pasuje ;] Dobrze jest XD

Ja wreszcie jestem na bieżąco z anime i powiem Wam, że nie rozumiem głosów tych, co mówili, że ta retrospekcja jest jedną z gorszych w historii anime. Bardzo ciepłe, bardzo wesołe, tłumaczące skąd Luffy'emu wzięło się takie wytrenowanie w walce i pokazujące, że uparty to on był OD ZAWSZE XXD
Jak dla mnie jest jakiś zbyt... poważny O.o Ja rozumiem, że starszy dzieciak, młodzież czy dorosły, ma jakieś sumienie, jakiś kodeks moralny. Że Luffy ma dość solidny kodeks w wieku siedemnastu lat to wiemy. Ale w wieku siedmiu lat? Siedmiolatek by się załamał po takim łupniu. Psychicznie.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.04.2011 19:24
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Cytat:Moim zdaniem 2 zapytania Dadan widzącej 3 osobę by wystarczyły. Niepotrzebnie to tak przeciągnęli przez co zamiast śmiechu zaczęło, przynajmniej u mnie, budzić irytację.

To był najlepszy moment tego odcinka. Przez całe to Ace... Luffy... huh! śmiałem się do łez, a banan z twarzy to mi do końca dnia nie schodziłBig Grin. Muszę przyznać, że całość ogólnie była całkiem niezła, a nawet bardzo dobra. Ta retrospekcja zdecydowanie przypada mi do gustuSmile.
29.04.2011 19:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama