Aktualny czas: 23.10.2017, 10:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 499
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 499
Śmiało można powiedzieć, że filerek. Szkoka, że już nie tak dobry jak poprzednicy. Nie było już tak śmiesznie, ten Naguri mi nie pasował(liczyłem, że już go nie będzie) i ogólnie odcinek nie zachwycił. Niemniej stare trio rekompensuje wszystko i tak czy owak, odcinek miło się ogląda.

Wolę takie odcinki, niż filery najczystszej postaci.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.05.2011 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: Odcinek 499
A mnie historia Naguri i jego załogi się spodobała (a zwłaszcza jego piracka flaga Big Grin ).Co do humoru to fakt zdecydowanie mniej gagów niż w poprzednich odcinkach .Luffy w końcu jako tako ogarnął jeden atak ("jako tako" może symbolizować jego zez ,przez który obrywał dziadek ).Ciekawie może być natomiast z Sabo w następnym odcinku .

Ps -ile będzie jeszcze odcinków z retrospekcji/fillerów? (słabo pamiętam mangę Tongue )

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
22.05.2011 21:55
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
(22.05.2011 21:55 )Haji napisał(a):  Ps -ile będzie jeszcze odcinków z retrospekcji/fillerów? (słabo pamiętam mangę Tongue )

Jakby szli zgodnie z mangą, to już byłby koniec, ale że przeciągają historie, to pewnie jeszcze z jakieś 5 odcinków, a potem kolejne.
Czyli pewnie dopiero po wakacjach anime wróci na prawidłowe tory mangi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2011 12:18 przez Komimasa.)
23.05.2011 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
(23.05.2011 09:31 )Syrenka napisał(a):  
(22.05.2011 21:55 )Haji napisał(a):  Ps -ile będzie jeszcze odcinków z retrospekcji/fillerów? (słabo pamiętam mangę Tongue )

Jakby szli zgodnie z mangą, to już byłby koniec, ale że przeciągają historie, to pewnie jeszcze z jakieś 5 odcinków, a potem kolejne.
Czyli pewnie dopiero po wakacjach anime wróci na prawidłowe tory mangi.

Jakby szli zgodnie z mangą to, nie licząc fillerów, przerobili 1/4 retrospekcji, przed chwilą przeczytałem te rozdziały mangi xD
23.05.2011 19:09
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(23.05.2011 19:09 )Orzi napisał(a):  Jakby szli zgodnie z mangą to, nie licząc fillerów, przerobili 1/4 retrospekcji, przed chwilą przeczytałem te rozdziały mangi xD

Whaaaaaaaaaaaa...czy oni maja w ogóle zamiar skończyć je w tym roku ?Dodgy

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
23.05.2011 20:09
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
5 odc. maks retrospekcji potem powrócą do mangi i pojawią się filery <-----Takie jest moje zdanie
A co do odc. do żenada , nuda , 0 akcji , ta przeciągana bajeczka z tygrysem :/ . W next może się rozwinie ale z niecierpliwością czekam na powrót o do obecnych wydarzeń które będąjużzgodnie z mangą za odc 3/10

pozdro ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.05.2011 21:17 przez VanHelsing.)
23.05.2011 21:17
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ta retrospekcja była w mandze (no, moze nie konkretnie z tego odcinka), to nie jest filler. Nie mogą "wrócić do mangi", bo te wspominki były wymyślone i narysowane przez Odę. Cierpliwości, do demonów.
VanHelsing - naucz się pisać =.=

[Obrazek: 66HHUfX.png]
24.05.2011 16:50
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jackie, oglądasz, że wiesz? Bo tego tygrysa to ja sobie w mandze nie przypominam... A poświęcili mu cały odcinek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.05.2011 17:00
Jutsu
Unregistered

Odezwał się ten co wie -_-

Jackie napisał(a):no, moze nie konkretnie z tego odcinka

Ślepyś? Stoi jak byk napisane, że nie tego.
W ogóle to sprawdzajcie zanim zaczniecie pisać takie głupoty...
Jackie napisał(a):Ta retrospekcja była w mandze

I co z tego, że retrospekcja z Ace, Sabo i Luffym była w mandze? Odcinek jest całkowitym fillerem tyle, że w tej retrospekcji. Z wcześniejszych postów wyraźnie widać, iż każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie trzeba ich uświadamiać. Użytkownikom chodzi o to, że mogli by ograniczyć się tylko do retrospekcji z mangi, więc jak najbardziej mogą ponarzekać.

A co do odcinka jak już się wypowiedziałem... Odcinek wcześniej uznali, że koniec braterstwa a teraz wszystko wróciło na normalny tor. Że nie wspomnę iż Bluejam najwidoczniej zapomniał, że to oni zakosili mu kasę. Trochę tak niezgrabnie te fillery wplatali, i tak jest całkiem nieźle ale jednak zgrzyty są. Sam odcinek był kiepski. Naguri i mnie nie przekonuje, scenki z tygrysem no w ogóle to wszystko jest na takim bardzo przeciętnym poziomie według mnie. Tak jak odcinek wcześniej tak i tu na końcu zapowiadane jest coś więcej, no zobaczymy co to będzie.
24.05.2011 17:29
Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kolejna zaleta wyłącznego oglądania anime - nie trzeba się martwić co jest fillerem a co nie. Odcinek był taki nawet w porządku, ale ta cała walka z tygrysem w sumie niczego nie roztrzygnęła, bo dalej się kłócą kto będzie kapitanem.

Swoją drogą, coś jest w tym, co Naguri mówił, że "jesteś kapitanem wtedy gdy inni tak cię nazywają". Na Sunny to Luffy jest kapitanem, mimo że nawet taki Ussop jest 10 razy mądrzejszy od niego.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
25.05.2011 15:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama