Aktualny czas: 21.10.2017, 08:34 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 500
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Odcinek 500
Kurza twarz ! Jubileusz,pięć setny odcinek Łan Pisa a tu tematu nie ma .O ZGROZO ! choper8
Koniec "mini" fillerów,powrót do wydarzeń z mangi.Przede wszystkim odcinek różnił się znacząco od pozostałych-trochę smutno się zrobiło nie ma tej wesołości.No ale czego się tu spodziewać skoro taka "przygoda" spotyka Sabo.Po raz kolejny pokazany jest typowe skurw..... "wyżyn społecznych" które doprowadzają człowieka do szewskiej pasji.Dodgy

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
01.06.2011 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 500
Prawda, prawda, ci szlachcice to banda pierdzielonych socjopatów. Oj, miałoby się Logię Gnó-gnójowoc i zalałoby by się tych paskudnych czyścioszków choć sądzę, że najdrobniejsza nawet plamka śliny doprowadziłaby ich do rozległego zawału i skiśnięcia wątroby. Ba wystarczyłoby by tam wpuścić Maxa, który sprowadziłby ich z wyżyn do głębokiej depresji. A i jeszcze 2 sprawy:

- Bluejam raz strzelił i już chaos w zwartym szeregu trzech kozaków? Trochę słabe to było
- KURDE TEN ADOPTOWANY DZIECIAK JEST PRZERAŻAJĄCY! Ale dobrze, że go Sabo trochę spomiatał tę... kurde, lalkę nawiedzoną!

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
02.06.2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,371
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 500
Mnie się podobało podejście Bluejamy. W ogóle tego mi brakuje w tym uniwersum piratów. Ciągle jest tylko "mój człowiek" żeby nie powiedzieć "towarzysz" i choćbym szans nie miał będę walczył w jego obronie. Albo "pomszczę go", a tu proszę. Ma gdzieś swojego człowieka, obchodzi go siła i użyteczność pionków. Nie ważne, że to dzieciaki, ważne, że siły im nie brak.

No a ten kawałek ze szlachcicami to ja bym spalił całe to wysokie miasto i tyle. To dopiero ścierwa...
Ale można było się tego domyśleć po zachowaniu ojca Sabo. Ludzkie życie miał za nic zginęło 1000 ludzi a jego obchodziła forsa... A ten smarkacz to bym mu gębę zdrowo obił.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.06.2011 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama