Aktualny czas: 21.10.2017, 08:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 501
Autor Wiadomość
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 501
Jak nie ma tematu to założyłam Wink.

Nowy ep zarąbiście mi się podobał. Mam nadzieje że Bleujam zginie w męczarniach (jeżeli już zginął to sory ale w anime nie obejrzałam kilku epów Sad), tak samo padre Sabo, te szlachcice zarąbiście grają mi na nerwach, świnie chrzanione. Szkoda mi ludzi z Gray Terminal, nic nie zrobili a tak kończą (tego momentu w mandze też niestety przez brak czasu nie czytałam więc nie wiem XD). Mały Ace też mnie wkurzał ale zmieniłam zdanie ^^", kłamstwa Luffy'ego zawsze poprawiają mi humor, są wyczepiaste XD.
Czekam na kolejny ep Wink
09.06.2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: Odcinek 501
Odcinek niezły tylko szkoda że zostało przedstawione ledwie połowa chaptera ,w dodatku zakończenie nastąpiło w arcyciekawym momencie .Jak tak dalej pójdzie to zamiast 3-4 odcinków z retrospekcji będziemy mieli drugie tyle choper8.Szlachta tutejsza zaczyna mnie bardziej irytować niż samo tenryuubito a to już duża sztuka ...

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
09.06.2011 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
Ogólnie to co teraz pokazują w epach OP to lipa w porównaniu do tego czego przyzwyczaił mnie one piece. Pierwsze, parę dajmy na to 3 epki było dobrze, fajnie, miło. Ale teraz to dłużyzna, dziecinada jakaś. Lipa ogółem.

Dla porównania - epki filerowe z załogo to było coś.

[Obrazek: jackal.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2011 07:11 przez Jackal.)
10.06.2011 07:11
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Dla mnie dla samego openinga te odcinki mogłyby się ciągnąć w nieskończoność XD. Jest świetny a będzie trwać tylko tyle co wspomnienia, to jest pierwszy opening od jakiegoś czasu który mi się podoba, i nie przemijam go od razu tylko oglądam wszystko Big Grin. Dzięki tym odcinkom znalazłam kolejną postać która dodaje odcinkom smaczku Wink. Mianowicie mówię o Sabo, było dla mnie ogromnym zaskoczeniem że spotkał Dragona 0.0
10.06.2011 12:49
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
W którym odcinku go spotkał, bo ni zauważyłem żeby była jakaś wzmianka?

[Obrazek: jackal.png]
10.06.2011 13:40
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
No Sabo spotkał Dragona w tym odc, 501. Też mnie to zaskoczyło!! Ale ogólnie odc był ok. Taki bez rewelacji, jak dla mnie. Już serio zaczyna mi się dłużyć ta cała retrospekcja.. Zgodzę się z Gento, kocham ten nowy opening Big Grin Jest taki noo, taki.. po prostu kochany ;D

Mam tylko takie małe pytanko, bo ogółem nie czytałam mangi, ale ciekawi mnie: ile orientacyjnie będzie jeszcze tych odc z retrospekcjami? Dadzą radę w wakacje wprowadzić już motyw z zejściem się załogi? Bo ja się cudów nie spodziewam, pewnie będzie gdzieś na wrzesień, ale nie wiem .. Tongue
10.06.2011 15:50
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
@
Gdyby robili anime według schematu 1 chapter-1 odcinek to retrospekcje skończyły by się za 3 odcinki ,jako że ostatnio jednak Toei robi 1 odcinek-połowa (!) chaptera to będziemy musieli sobie jeszcze poczekać.A jeśli po retrospekcjach walną fillery to już w ogóle będzie po ptokach Big Grin

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
10.06.2011 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gento Offline
Pirat
Pirat

*
Ja myślę że retrospekcję będą trwać ok. 4 odcinków bo mogliby przedłużyć że jeden chap by rozłożyli na dwa odcinki, a znowu mogliby jakimiś zapychacze. Chociaż może za dużo by ich było na jeden raz.....
10.06.2011 23:19

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama