Aktualny czas: 12.12.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 504
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Exclamation Odcinek 504
Nareszcie koniec retrospekcji !Trochę się one dłużyły (Toei potrafił kończyć odcinek w miejscu które było opisane w środku rozdziału mangi ...)
Oceniając całość retrospekcji uważam ją za bardzo przyzwoitą.O wiele częściej oglądając anime miałem bana na twarzy aniżeli czytając te wydarzenia w mandze.Oczywiście drugi biegun uczyć też potrafił się pojawić,zwłaszcza przy historii Sabo.Mam nadzieje że Toei nie walnie nam teraz jakiś fillerów tym bardziej że najbliższe rozdziały mangi które powinny być ukazane w anime są bardzo interesujące.
A i jeszcze jedna sprawa dotycząca Jinbe.W zasadzie miał tylko jedną kwestie do powiedzenia w tym odcinku i co od razu zwróciło moją uwagę .Czyżby miał nowego Seiyuu ? ... A może mi się tak tylko wydaje Cool

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2011 13:28 przez Haji.)
27.06.2011 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
RE: Odcinek 504
Również mam nadzieje że nie czeka nas seria filerów a właściwe wydarzenia z mangi . Co do samych retrospekcji to były dobre i fajnie się oglądało , poza filerem z tygrysem bleee. W końcu rzecz której byłem pewny gdy tylko ujrzałem sabo , mianowicie przyłączenie go do rewolucjonistów . Byłem pewny że jeśli luffy ma jeszcze jednego "brata" to na pewno żyje i coś mi podpowiadało że właśnie przy boku dragona , tak poprostu musiało być Big Grin
27.06.2011 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Wychodzi na to, że Sabo żyje i teraz to już jest raczej pewne.
W mandze musiałem przegapić ten motyw ale faktycznie była taka scenka gdy sobie teraz zerknąłem do rozdziału.

Mówię oczywiście o momencie gdy Dragon wchodzi na statek i od razu padaka ludzi i chcą kogoś leczyć.
Nie ma bata żeby Dragon wtedy przyniósł kogoś innego niż Sabo. Zobaczył w nim idealny materiał na rewolucjonistę i uratował. Kto wie czy w momencie gdy dojdzie do spotkania Dragona i Luffiego o którym mówił kiedyś Dragon, nie ujrzymy przy jego boku 22 letniego Sabo : D

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
28.06.2011 19:28
gacek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Poziom ostrzeżeń: 0%
Co do Sabo, to owszem, zręcznie załatwili, żeby można było interpretować sytuację w obie strony. Jednak, jeśli żyje, to interesowałoby mnie, co go powstrzymało przed przywleczeniem się do Marineford. Znał Ace'a nawet dłużej niż Luffy, nie sądzę, że oglądałby egzekucję kumpla-brata siedząc przed ekranem i zagryzając popkorny, a jeśli siedzi u rewolucjonistów, to musiał wiedzieć o tym wydarzeniu, gdyż oni są zazwyczaj nieźle poinformowani.. No, ale z czasem się okaże, czy Dragon go wyłowił, czy nie.

Co do odcinków, to uważam, że teraz powinni dać parę rozdziałów z mangi, a potem mogą dać trochę pół-filerów o tym, co się dzieje z resztą załogi. Wielkich zmian nie spodziewam się przed końcem lata..
01.07.2011 00:31
imprecis Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16
Jeśli fillery to z treningu słomianych. Takie byłyby spoko Smile
01.07.2011 00:51
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
@up Ten krótki post wyraża wszystkie moje nadzieje na te fillery, dziękuję XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.07.2011 10:08
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
(01.07.2011 00:31 )gacek napisał(a):  co go powstrzymało przed przywleczeniem się do Marineford. Znał Ace'a nawet dłużej niż Luffy, nie sądzę, że oglądałby egzekucję kumpla-brata siedząc przed ekranem i zagryzając popkorny, a jeśli siedzi u rewolucjonistów, to musiał wiedzieć o tym wydarzeniu, gdyż oni są zazwyczaj nieźle poinformowani..
Równie dobrze mona powiedzieć co powstrzymało dragona przed wsparciem dla syna , no i wkońcu taka wojna to dobra okazja to zmiażdżenia marynarki która była straaasznie osłabiona , chyba że dragon specjalizuje się jedynie w walce partyzanckiej . Na pewno dowiemy się dlaczego rewolucjoniści się nie zjawili , lecz mi się wydaje że Oda nie chciał splatać wszystkich wątków naraz , po za tym sabo poznaliśmy dopiero potem a retrospekcje podczas wojny.... Jestem święcie przekonany że tuż po arcu który jest w mandze , pojawi sie sabo
01.07.2011 13:57
gacek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Skoro Luffy ledwo zdążył, to rewolucjoniści prawdopodobnie nie mieliby zbyt wielkich szans dojść na czas wyruszając po nim (no i najpierw musieliby się dowiedzieć o jego decyzji, od informatorki na Amazon Lily, bowiem marynarka się dowiedziała o akcji Słomka dopiero jak szalał w Impel Down, ich raporty podłuchać byłoby ciut za późno). Tongue Prawdopodobnie też by im zabrało trochę czasu pozbierać się i przyjść.

Ale przecież nie ma sensu gdybać. Stało się jak się stało, jasne, że ze względu na późniejsze wprowadzenie postaci Sabo nie mógł się zjawić wcześniej, brakować go tam bardzo nie brakowało, i tak były tłumy. Mnie to wystarcza, tylko nie wiem, czy Luffy uzna takie argumenty, jak się spotakją. Tongue Big Grin

(a co do zacytowanej części, to po prostu czasem mam lekką skłonność do przesady, nie zawsze warto brać dosłownie, co piszę ^^')
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2011 23:40 przez gacek.)
01.07.2011 23:27
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Hm... skoro Dragon zdołał uratować Sabo z płonącego okrętu to wychodzi na to że albo świetnie pływa (czyli owoc odpada) albo potrafi w szybki sposób unosić się nad wodą (czyli wiatrowy owoc wraca do gry).

Mnie bardziej ciekawi jedna rzecz: skoro Sabo wysłał do nich jeden list to czemu nie mógł wysłać do nich następnego. Ech, może rewolucjoniści mu zabronili, że niby zdradził by ich pozycję itp.

No nic. Jeśli jeszcze raz pokażą rewolucjonistów to niech lepiej ZALEJĄ CHOLERNĄ SZLACHTĘ OBORNIKIEM! To najskuteczniejszy sposób na tych lalusiów!

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
03.07.2011 17:40
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
(03.07.2011 17:40 )Guybrush T. Wood napisał(a):  Mnie bardziej ciekawi jedna rzecz: skoro Sabo wysłał do nich jeden list to czemu nie mógł wysłać do nich następnego.
Hmm odpowiedz jest prosta . Sabo poznaliśmy dopiero PO wojnie , już o tym pisałem tej postaci nie było aż do teraz . Na pewno Oda w jakiś lichy sposób wytłumaczy dlaczego braciszek nie dawał znaków życia przez te lata.
03.07.2011 22:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama