Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 511
Autor Wiadomość
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 511
Odcinek trochę przegadany i robi bardziej za trailer niż prawdziwy ciąg fabularny.

Mam rozumieć, że Marynarka ma specjalny Dzwon tylko po to by przypływali do nich piraci i napierdzielali w niego przekazując tajne informacje i ogólnie się lansując?

Luffy robi za marionetkę w rękach Rayleigh'a. Pewnie sam nie do końca rozumie co właśnie zrobił. Nawet ja do końca nie rozumiem. To że zaczęła się nowa era dla piratów wiadomo już było od śmierci Białozarostowego. A Słomkowy niepotrzebnie dawał znak, że żyje. Mógłby poczekać aż spokojnie zabierze załogę. A skoro już się pokazał w gazetach to mógł załodze powiedzieć, żeby wracali albo żeby nie wracali, żeby ćwiczyli, żeby następnym razem mogli oklep grubasowi spuścić i żeby Pacyfistów na hita mieli.

I nie ma to jak jedna gazeta na całą wiochę.

Ech chyba zacznę czytać mangę bo akcja wlecze się niemiłosiernie.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
23.08.2011 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,419
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Odcinek 511
Mam pytanie, czy oglądałeś poprzednie odcinki ? Bo jeśli tak to musiałeś zauważyć, że cała załoga po przeczytaniu gazety stwierdziła coś w stylu: Tam musi być ukryta wiadomość, bo to niepodobne do Luffy'ego... I rzeczywiście Luffy coś im przekazał, ale tego dowiesz się może w następnym odcinku albo po przeczytaniu mangi :)

A z tą gazetą na jedną wiochę to muszę ci przyznać rację, trochę to głupie, ale kto zawraca uwagę na takie szczegóły :D

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
23.08.2011 14:35
metal1906 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
Odcinek super, w niektórych momentach trochę słabo graficznie np powykrzywiane twarze Raileigha czy chibi Luffyego, dziwny bieg Słomianego itp
Ale spoko, dużo się działo w epku, już zapomniałem jaki głos ma Kidd, teraz kojarzy mi się z Orochimaru Big Grin

I nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Luffy robi za marionetkę Raileygha. Będąc w tym samym momencie w mandze w ogóle nie miałem takiego wrażenia Smile

P.S
Polecam czytanie mangi bo jest po prostu lepsza, a animca można traktować jako uzupełnienie

http://myanimelist.net/profile/metal1906
23.08.2011 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
(23.08.2011 14:19 )Guybrush T. Wood napisał(a):  I nie ma to jak jedna gazeta na całą wiochę.

A wolisz żeby pokazywali 50 mieszkańców jak się dzwią i robią ":O"? Nie wydaje mi się. Mi się odcinek podobał. Fajne było jak ten Marines przepraszał Ao Kijego a on "co się stało, to się nie odstanie" coś takiego, bardzo u mnie zaplusował, bo w mandze nie pamiętam tego chaptera całkowicie. A po co ten dzwon jest to było chyba wyjaśnione prawda? Jeśli tego nie wiesz obejrz sobie 2 raz odcinek i będziesz wiedział. Nie wiem dlaczego Helmeppo się pytał czy on też moze opanować Haki, przecie każdy może, jedne będą mocniejsze, drugie słabsze, ale każdy może Tongue

[Obrazek: monkey.png]
23.08.2011 15:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Kwestia tego, że w mandze były urywki tego wszystkiego. Przecież tam nawet nie było słomka na Marineford tylko wiedzieliśmy o tym z gazety. No i jak już się wypowiadam, to bardzo mi się podobało to, jak ukazali klimatycznie Nowy Świat. Pewnie znowu okaże się buba jak było z "Cmentarzyskiem Piratów" ale początek jest klimatyczny.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.08.2011 16:08
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Ja liczyłam, że w anime lepiej pokarzą te ufo, które porwało Capone. co to było? Jakiś statek? Latająca wyspa? A może to ten Złosiej ze Strong Word? Hmm...
Odcinek bardzo fajny, zwłaszcza te fragmenty z Nowego Świata. Dziwne wyspy, groźne wyspy, i źli piraci. Do tego jeszcze deklaracja Kida, że dorwie słomianego. Ciekawe, czy się spotkają po raz drugi.
23.08.2011 16:30
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
(23.08.2011 14:19 )Guybrush T. Wood napisał(a):  Mam rozumieć, że Marynarka ma specjalny Dzwon tylko po to by przypływali do nich piraci i napierdzielali w niego przekazując tajne informacje i ogólnie się lansując?

Luffy robi za marionetkę w rękach Rayleigh'a. Pewnie sam nie do końca rozumie co właśnie zrobił. Nawet ja do końca nie rozumiem. To że zaczęła się nowa era dla piratów wiadomo już było od śmierci Białozarostowego
Co do dzwonu to chyba nie uważnie oglądałeś , marynarka używa go nie tylko po to żeby ogłosić nową erę ale też aby pożegnać stary rok ( 8 uderzeń ) i przywitać nowy (kolejne 8 ) taka tradycja . Co do tajnej wiadomości jak inaczej luffy mógł przekazać kompanom o swoich zamiarach musiał to zrobić tak by każde z nich się o tym dowiedziało ale nie mógł np. napisać artykułu w gazecie czy wykrzyczeć to wszem i wobec . To co luffy zrobił jest w pełni zrozumiałem , oddał hołd poległym piratom którzy bronili go i walczyli wraz z nim , w taki sposób wyraził swoje podziękowania dla poległych .

Bardzo spodobało mi się przedstawienie nowego świata. Kidd takich postaci brakowało mi w one piece
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2011 17:06 przez VanHelsing.)
23.08.2011 17:03
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Odcinek przyjemny,bez większych minusów (no może po za ujęciem twarzy Luffiego która wyglądała jakby cofnął się o kilka lat wstecz Tongue ).Fajnie że rozbudowali wątek odwiedzin Marineford,w mandze było to mocno okrojone.Dobrze zobaczyć po dość długiej rozłące Supernovas z Kidem na czele (Nowy Świat wyszedł na naprawdę przerażający oraz ... dziwaczny Cool ) a także staruszków (Pięć Starszych Gwiazd )

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
24.08.2011 15:37
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Trochę przyznaję, że niezbyt dokładnie obejrzałem ten odcinek bo oglądałem z bratem, a jako że on nie ogląda zbyt często One Piece musiałem tłumaczyć kto to Rayleigh, kto to Coby, co to Haki itp.

A co do tajnej informacji... chyba zaczynam coś kojarzyć, ale czy rzeczywiście wszyscy członkowie załogi są dość bystrzy by się skapnąć skoro wielkie głowe Światowego Rządu mają trudności. W szczególności martwię się o Usoppa.

I mała skarga: ta wersja SQ jednak nie jest taka fajna i wciąż przycina. Po części to chyba wina mojego kompa, a po części tego programu na którym wyświetlacie odcinki. Wolałem MegaUpload'a.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
24.08.2011 19:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama