Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 517
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Odcinek 517
I oto mamy 2 letni przeskok w czasie, którzy słomiani poświęcili na trening.
Można powiedzieć, że wszystko mamy nowe. Nowy openning - jakoś nie powala mnie na kolana.
Brak lunetek - zamiast tego mamy jak Luffy bierze kapelusz i idzie do załogi. Hmm... po długim czasie listów gończych, a później lunetek, teraz to takie całkowicie inne jest, zupełnie jak przerywnik w innych anime.
Przy zapowiedzi next epka, też już nie ma charakterystycznej muzyczki w tle.

A teraz przejdźmy do odcinka. Nie wszystkich dokładnie było widać po zmianie. Z dziewczyn super laski teraz się zrobiły. Chopper stał się jeszcze bardziej słodki. Sanji bardziej męski się zrobił dzięki tej bródce. Book rządzi ze swoją muzyka. Oł jeeeee!!!! Big Grin Niech żyje Król muzyki! Choć on już jest martwy. Yohohohoho!
02.10.2011 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Servus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Odcinek 517
Nie wiem czy piszesz to z zapowiedzi kolejnego odcinka, ale ep pod numerem 517 z pod waszych skrzydeł jeszcze się nie ukazał. Wracając do tematu, to Zoro jeszcze lepiej wygląda z tym przeciętym okiem(już nie tak dziecinnie). Luffy za bardzo się nie zmienił, ale widać, że Ussop stał się tak męski jak chciał. Widać, że damska część załogi zrobiła się bardziej hmm... dojrzała Smile

Marzę o świecie, w którym są dwa gatunki ludzi, ja i moe ^^[Obrazek: 13_002.gif]
02.10.2011 12:49
Ved3l Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Ładnie się to zapowiada mi osobiście opening się podoba, najlepszy był Sanj jak się żegnał z podwładnymi Ivy. Nie mogę się doczekać następnego (chociaż i tak wiem co w nim będzie ) za to kocham to anime.
02.10.2011 12:57
Nie Podam Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 40
Poziom ostrzeżeń: 0%
Skoro Słomiani wracają po 2 letniej przerwie to i ja coś napisze na forum po trwającym tyle samo urlopie Tongue. Pierwsze wrażenia oczywiście bombowe, w końcu nowy opening(nie żebym narzekał na wcześniejszy bo bym niesamowity), i mały detalik co mi się podoba najbardziej to "przerwa na reklamy" w końcu coś nowego ! Big Grin Co do wyglądu po przerwie głównych bohaterów to nie będę się zachwycał gdyż czytam mangę. Oceniam ten odcinek na 10/10 gdyż cieszy mnie to że nie ma żadnych filerów Smile

I tak nic Nie Podam...
02.10.2011 13:19
Wojtini Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Odcinek pojawia się po angielsku koło 2-3 w nocy z soboty na niedzielę.

Ładnie to wyszło musze pogratulować animatorom. Nami też dobrze się prezentuje ^^ Zoro i Usopp koksy, Sanji celownik na laski i Chopper jak dziecko Big Grin

No i Luffy oczywiście mistrzunio.

W końcu po time skipie. Teraz parę odcinków ciekawych i dalej chwila nudy przed epickością :3

[Obrazek: 2wmq4nm.jpg]
02.10.2011 13:26
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Na razie napiszę tylko tyle...

rzygam tym nowym openingiem, nazwanie go następcą We Are przez fanów jest dla mnie ze świętokradztwem. Co z tego że jest ładnie animowany. Takiej kakofonii dźwięków dawno w openingach nie było -_-.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
02.10.2011 14:34
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,635
Poziom ostrzeżeń: 10%
A mi wręcz przeciwnie - animacja niespecjalnie w tym openingu leży (może poza ukazaniem drogi słomianego kapelusza od Jego Wysokości Gol D. Rogera do Luffy'ego), ale muzycznie naprawdę mi się podoba. Nie jest to poziom We Are!, ale zdecydowanie lepsze od większości tych najnowszych Kazecośtamów, no może trochę słabsze od Fight Together.
02.10.2011 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Nie zapominaj o One Day który był omegazajebisty Smile

Bone to be Wild wyszło im genialnie.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2011 23:39 przez Eihnaren.)
02.10.2011 15:08
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(02.10.2011 14:34 )Szogun napisał(a):  nazwanie go następcą We Are przez fanów
Przykro mi to mówić, ale tak po prostu jest. Wystarczy spojrzeć na zapowiedź następnego odcinka i co przygrywa w tle:
http://www.youtube.com/watch?v=z50o-VKfxDY
We go to OFICJALNY następca We Are. I to on teraz będzie pełnił role głónego hymnu OP i zapewne nie raz zagra w jakimś fajnym momencie, a może nawet dostaniemy za 5 lat jakiś remix Wink
A jeśli chodzi o mnie to opening jest wpytke! Instrumental już słuchałem z miesiąc temu, więc czekałem tylko na to jak wypadną słowa. I wypadły świetnie. Jedyna wada to zbyt mało wyspy ryboludków, a za dużo pokazywania w kółko słomków.

A odcinek fajny, ale hype był ogromny, więc nie zrobił większego wrażenia.
02.10.2011 16:38
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,635
Poziom ostrzeżeń: 10%
Obejrzałem, najlepszy odcinek One Piece od bardzo dawna. Zero przedłużeń, idealne dawkowanie emocji, każdy dostał parę sekund dla siebie. Świetne rozpoczęcie drugiej serii One Piece. Zazdroszczę Usoppowi tak bardzo Tongue
02.10.2011 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama