Aktualny czas: 24.10.2017, 08:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 518
Autor Wiadomość
gufyalone Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Odcinek 518
No i kolejny odcinek. Moim zdaniem nie najgorszy, chociaż jest kilka rzeczy, które mi się nie podobają. Jedną z tych rzeczy na pewno są te akcje z "podrobioną" załogą słomianych, jak dla mnie nie powinni ich w ogóle pokazywać. Nie są silni, mądrzy, ani nawet podobni do Naszej ukochanej załogi, a mimo to ludzie się nabierają... Co lepsze, nabiera się nawet załoga słomianych albo raczej ta mało inteligentna część załogi. Tak czy siak, jak dla mnie jest to zwykłe przedłużenie, niepotrzebne i ciężko strawne. No dobra, dość narzekania... Teraz przejdę do tych "lepszych" scen. Nareszcie zobaczyliśmy jak Nasz ukochany Luffy używa haków, nie przez przypadek. Jak dla mnie bomba, nie musi się teraz wysilać na walkę z pachołkami jak to wcześniej miało miejsce. No i nie zapominajmy o końcowej scenie, gdzie Zoro wypływa wraz z statkiem. Jak dla mnie przekozacka scena. Nie wiem, może to moje odczucie, ale gdy to zobaczyłem momentalnie przypomniał mi się fragment z Sokolookim jeszcze na East Blue.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z odcinka, no i czekam na kontynuację.
10.10.2011 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
gizd Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
RE: Odcinek 518
(10.10.2011 17:55 )gufyalone napisał(a):  Nie wiem, może to moje odczucie, ale gdy to zobaczyłem momentalnie przypomniał mi się fragment z Sokolookim jeszcze na East Blue.

Scena według mnie zupełnie nieprzypadkowa - takie zabiegi przez twórców nazywa się "smaczkami" dla fanów. Oj chopper chopper ... ;D Też was to denerwuje ?Tongue Odcinek pachnie przygodą i zmianami na lepsze , więc nie narzekajmy i czekajmy cierpliwie na rozwój wydarzeń. Wink
10.10.2011 18:25
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Nie twórców tylko TWÓRCĘ Big Grin Nie mylcie studia tworzącego anime, z prawdziwym autorem One Piece - Odą Smile

A odcinek może być, sceny z luffym strasznie przeciagnięte, ale haki wyszło dobrze, matrix Big Grin Wejście największego badassa w one piece - pozytywnie ale w mandze było lepsze(konkretnie ujęcie zora)
10.10.2011 21:31
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 797
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mi bardzo podoba się nowy odcinek jak na razie nie widać przedłużania. Zawsze podobało mi się używanie Królewskiego Haki w anime. Fajny dźwięk i to zwolnione tempo nadają takiego ciekawego klimatu Big Grin
Spoiler :
Już się nie mogę doczekać jak zrobią gdy Haki Luffy'ego powali połowę armii ryboludów ^^
Zabieg z zamianą głosów pod postacie u fałszywych Słomianych jest ciekawym posunięciem to jeszcze podkreśla nieudolność tej bandy w podszywaniu się pod kogoś xd Czuję że fillery albo wydłużanie będzie w drodze na wyspę ryboludów bo to wręcz idealny moment na wydłużanie. Powiem że zdziwiłem się że nie dali żadnych filerów w 2 letnim przeskoku to był idealny moment na nie. (i fillery jak w Naruto między jedną a drugą serią to byłaby katorga xD) Ogólnie rzecz ujmując jak dla mnie odcinek bardzo dobry.

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
11.10.2011 00:50
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Mi się odcinek podobał, widać, że trochę przeciągany, ale zabawny, jak to One piece. Zgadzam się, Chopper troszkę denerwuje. Ale Sanji i jego : I neeedd laaaaddddyyy wygrywa Big Grin! No i oczywiście scena Zora- po prostu epicka
11.10.2011 10:22
TheChester Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Odcinek jest przeciągany tylko z jednego. Twórcy studia tworzącego Anime, chce po prosty oszczędzić nam fillerów w przyszłości, dlatego na jeden odcinek rozciągają tylko 1 chapter. Z jednej strony to jest trochę denerwujące, ale przyznajcie, że chyba nikt z was nie chce oglądać fillerów ; P

Co do akcji w tym odcinku to rzeczywiście dobijają mnie fałszywi Słomiani. Bardzo ciężko jest ich strawić. Są słabi i w ogóle nie da się ich oglądać. Już nie mogę się doczekać kiedy "prawdziwi" Słomiani się ujawnią : D

~~Cuda mogą zdarzyć się tylko tym, którzy mają wolę, by iść naprzód~~
13.10.2011 17:41
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
W odcinku podobało mi się chyba tylko jak Luffy ominął kule i pokonał ich przy pomocy Haki. Mam nadzieje ze w następnym odcinku już się spotkają wszyscy razem.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

13.10.2011 17:47
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
A mnie zastanawia jedno. Skoro rekrutowali do załogi ludzi od 70.000.000 beli to znaczy, że ten ich pseudo-Luffy też musi umieć co nieco, skoro takiego za 55 baniek zastrzelił, za to, że próbował szczęścia.

[Obrazek: monkey.png]
13.10.2011 18:48
TheChester Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
@Stepi. Nie wiem czy czytasz mangę na bieżąco, ale sądząc po twojej wypowiedzi to chyba jednak nie. Dowiesz się później jak będziesz oglądał dalsze odcinki : D

~~Cuda mogą zdarzyć się tylko tym, którzy mają wolę, by iść naprzód~~
13.10.2011 18:57
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
Czytam, ale ja pamiętam ostatnie 2 chaptery -.- Pamiętam z mangi tylko główne wątki, szczegółów wyczytanych w mandze nie mogę zapamiętać dłużej niż miesiąc xD

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2011 19:07 przez Stepi.)
13.10.2011 19:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama