Aktualny czas: 23.10.2017, 06:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 520
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Odcinek 520
Na ostatni odcinek trochę napieprzałem ,tym razem ku mojej uciesze wyszło całkiem przyzwoicie.Co ciekawe ,choć nie przepadam za przedłużaniem ,tym razem ta cała otoczka wokół Brooka bardzo mi się spodobała,nie mówiąc już o piosence Big Grin .Chopper jak zwykle swietfaśny Tongue.Jego reakcje na wygląd Frankiego były wisienką na torcie w tym odcinku.No i Caribou ,wreszcie jakaś "mhroczna" postać w OP,niezły świrus z niego wyszedł .
Następny odcinek zapowiada się arcy ciekawie .

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
26.10.2011 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Odcinek 520
Obejrzałam odcinek i stwierdzam, że Usopp'owi przybyło tylko w mięśniach, szkoda, że nie w głowie... Chopper może robić z siebie idiotę, w końcu jest tylko zwierzęciemTongue. Piosenka Brooka była zaje, a Luffy jak zwykle jest całkowitym debilem. Jak można nie odróżnić swojego kompana i jego wroga? Na początku, jak żołnierz marynarki "gadał" z Caribou, to wg. mnie animacja jakoś dziwnie szła.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
26.10.2011 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Luffy i Chopper nie są głupi ;] Są po prostu niesamowicie, do granic wszelkiego pojęcia naiwni ;] to wbrew pozorom nie to samo Smile
Chopper posiada rozległą wiedzę medyczną, a Luffy jest piekielnie charyzmatyczny i kreatywny ;] Ponadto jako jedyny potrafi spojrzeć na problem z dystansu, zobaczyć jego sedno i z miejsca w nie uderzyć, mimo, że czytelnikowi (jak i pozostałym postaciom) z początku jego działania wydają się głupie i pochopne ;]

No i wypraszam sobie - Chopper nie jest tylko zwierzęciem! Jest też mężczyzną! XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
26.10.2011 12:10
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(26.10.2011 11:58 )Neriona napisał(a):  Na początku, jak żołnierz marynarki "gadał" z Caribou, to wg. mnie animacja jakoś dziwnie szła.
Mniemam iż było to działanie porządane przez animatorów, mające na celu podkreślić ociekającą zajebistością złą aurę wokół Caribou Big Grin

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2011 13:53 przez Haji.)
26.10.2011 13:29
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Caribou to chyba pierwsza postać w OP, która wzbudza moją nienawiść od pierwszego wejrzenia. Przy nim Crocodaile, Luici i Moria wyglądają jak amatorzy. Złosiej w czystej postaci. Jeszcze do tego ten jego psychiczny śmiech. Mam nadzieję, na jakąś ciekawą akcję z nim.
26.10.2011 14:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
U mnie wzbudza sympatię no ale okejTongue Ogólnie bardzo klimatycznie wyszła scenka jego podsłuchiwania zza skały żołnierza marynarkiBig Grin Jego jęzor też jest nienaturalnie długiBig Grin Wariat wręcz. Ciekaw jest też, że normalnie to ci bracia nie mówiąBig Grin To dodaje im psychopatyzmuBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.10.2011 16:12
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,419
Poziom ostrzeżeń: 10%
Znowu przedłużali ale bardzo fanie wyszło ^^ Piosenka Brooka świetna, a Chopper i Usopp nie mogli inaczej zareagować na zajefajnośc Franky'ego.

Co do Caribou, może się to wydać dziwne, ale lubię go :D Jest zły, zabija bez wahania z uśmiechem na ustach... Ma w sobie "coś" takiego mrocznego i psychopatycznego. I ma piękne oczy, strasznie mi się podobają. Nie wiem jak można go nienawidzić ^^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
26.10.2011 16:29
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
To tak nareszcie w odcinku się działo coś więcej. No a Luffy mógł by się nauczyć nie być takim ufnym, jeśli mu się coś powie to on uwierzy. Mnie coś takiego denerwuje bo jak można nie odróżniać swoich przyjaciół. Jak chodzi o walkę i problemy to ma do tego łeb i umie pomyśleć, a teraz to nie.

Chopper jest przesłodki Smile i jeszcze ten jego zachwyt gdy widzi Frankiego.

Ciekawą postacią jest Caribou kojarzy mi się on z jednym z Akatsuki w Naruto taki gostek z kosą. Bo on też prosił o wybaczenie dla swojej ofiary gdy ja zabijał i miał podobnie chory śmiech.

Kolejny odcinek zapowiada się naprawdę ciekawie.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

26.10.2011 21:05
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
(26.10.2011 21:05 )Papejek napisał(a):  Ciekawą postacią jest Caribou kojarzy mi się on z jednym z Akatsuki w Naruto taki gostek z kosą. Bo on też prosił o wybaczenie dla swojej ofiary gdy ja zabijał i miał podobnie chory śmiech.

Skojarzenie jest tym trafniejsze, że zarówno Hidanowi, jak i Caribou głos podkłada ta sama osoba.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
26.10.2011 22:10
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
Powiem tyle i myślę, że to wystarczy:

-Luffy jest naiwny jeszcze bardziej ode mnie

-Caribou - zajebistość w czystej postaci

-Jak może się podobać nowy Franky!? Jak wszyscy widzieli go w mandze to "fu be" a teraz się podoba? WTF?

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2011 21:23 przez Stepi.)
29.10.2011 21:22

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama