Aktualny czas: 23.11.2017, 02:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 521
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 521
Nowy odcinek zajeb**ty.
Bez przeciągania, w miarę szybka akcja, bardzo dobra animacja w drugiej połowie. No i końcówka ma moc.
Zdecydowanie najlepszy odcinek od dawien dawna, nie mam się do czego przyczepić.
10/10.
30.10.2011 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: Odcinek 521
Z reguły, ludzie wiecznie narzekają na przeciąganie odcinków, bo są z mangą itd. Ale no ja cię proszę jak to nie było przeciągania, jak nam bezczelnie powtórzyli z 40 sek odcinka? Jeszcze tych wkurzających...

I jeszcze
Spoiler :
Ja pierdziele, niech sobie przedłużają ark rybny, który i tak jest do dupy. Ale do cholery, żeby tak pier**** najlepsze odcinki?!

Na plus idzie zarąbiste tłumaczenie Sanjiego.
30.10.2011 10:36
Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
No dobra, to akurat było złe, ale tonie w zaletach tego odcinka. Świetnie wyreżyserowany, animacja w kluczowych scenach bardzo dobra. Kreska raczej słaba, ale nigdy jej nie oceniam, bo jest dla mnie nieważna. Imo to był jeden z lepszych odcinków w ostatnim czasie.

Spoiler :
A następny ark właśnie z racji tego, że jest średniej jakości powinien zlecieć szybko, a nie być przedłużany Tongue
30.10.2011 10:44
Kauczuk Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jak dla mnie, odcinek naprawdę dobry, szybka akcja, ciekawe momenty, nie ma co narzekać. W porównaniu do anime dwóch innych popularnych mang, One piece prezentuje się najlepiej jak dla mnie ;p
Tak poza tematem, czy jutro będzie polskie tłumaczenie? Angielski kumam nieźle, a i z japońskiego po obejrzeniu wielu rozdziałów można zrozumieć, o co biega, jednak są momenty, gdzie nie bardzo wiem o czy mówią.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 19:27 przez Eihnaren.)
30.10.2011 13:55
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Jestem po seansie,odcinek oglądało się elegancko.Świetne wejście naszej "trójcy" (Luffy Zoro Sanji).Na niezłym poziomie animacja(zwłaszcza podobał mi się moment kiedy fake Luffy dostał toporem w łeb Big Grin ).No i Caribou - tu można się wręcz rozpływać.Świetną robotę odwalił Oda powołując do życia taką postać.Ta seria potrzebowała świrusa tego pokroju.

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
30.10.2011 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Skailer Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Wreszcie! wreszcie wreszcie wreszcie! Powoli ukazują się rezultaty treningu <3 Powalenie 2x PX w jeden cios! Jak sobie przypomnę ostatnie spotkanie z PX'ami.. Po prostu odcinek ociekał zaj******ścią Wink
Nie czytuje mangi, więc dla mnie boskość odcinka jest x5 w przeciwieństwie do innych, mangę czytających Tongue

I znów tydzień czekania.. ja zwariuje do tego czasu Tongue Ale lepsze to, niż męczenie się z fillerami Wink (Chodź gdyby puścili fillery na poziomie G8, to nie miałbym nic przeciwko Tongue)

P.S. Wybaczcie za cenzurę, ale nie umiem znaleźć lepszego słowa do opisania moich uczuć Smile
30.10.2011 22:57
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
No i wreszcie porządny odcinek. Trochę rozwalili marine, trochę siły pokazali. Nareszcie ci cholerni oszuści zostali zdemaskowani, naprawdę działali mi na nerwy. Zapowiedź też fajna nareszcie załoga w komplecie będzie(choć pewny nie jestem, bo Brooka nie było widać) A i miałem trochę nadzieje, że Luffy użyje Haki żeby dobić marines a on krzyknął że chce zostać królem piratów.

Odcinek można ocenić za najlepszy z tych co są po dwóch latach.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 19:31 przez Eihnaren.)
31.10.2011 01:08
Kauczuk Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Ja czytam mangę regularnie i bez wahania mówię, że odcinek jest super, choć już wiedziałem, co w nim będzie. Został naprawdę dobrze zrobiony i super się go oglądało. Zapomniałbym, dzięki za szybkie tłumaczenie, zawsze to milej obejrzeć w ojczystym języku ;p
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 19:32 przez Eihnaren.)
31.10.2011 09:38
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja szczerze mówiąc nie rozumiem trochę waszych zachwytów. Owszem, odcinek był dobry, ale powtórzenie sceny z Sentoumaru? Zawsze na takie rzeczy narzekaliście jakoś... Nie brakowało też scen przeciągania, mnie to nigdy nie raziło, ale no dziwią mnie tak pozytywne opinieTongue

Mnie się oczywiście jak zawsze podobałoBig Grin Wkurzały mnie tylko te wtrącenia fałszywego Sanjiego. Za to Sanji i jego sposób mówienia do "napakowanego debila" był cudnyBig Grin
Przyznam, że scena jak Luffy omija te trzy promienie ociekała taką zajebistością, że jak nic ktoś to wykorzysta w niejednej AMV.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.11.2011 19:32 przez Eihnaren.)
31.10.2011 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Odcinek świetny. Scenka z unikiem Luffy'ego długo będzie pamiętana. Powtórka z Sentoumaru trochę wkurzająca i zbyt długa. Ogólniecała reszta na plus - łącznie z wejściem Zoro i Sanjiego i komentarzami fałszywego Sanjiego.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
31.10.2011 11:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama