Aktualny czas: 25.11.2017, 13:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 523
Autor Wiadomość
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Wink Odcinek 523
Mam zaszczyt otworzyć dyskusje o kolejnym odcinku OP ,według mnie jednego z najlepszych po bitwie w Marineford.Wszystko zostało perfekcyjnie pokazane,odcinek w pełni pokrywa się z rozdziałem mangi,a nawet mogliśmy "skosztować" troszkę z następnego .Ci którzy zabiegali w głowie kim jest ów tajemnicza postać z kapeluszem z openingu w końcu dostali odpowiedź (chociaż jak mniemam większość się od razu domyśliła o kogo chodzi) .Bracia Caribou na horyzoncie zwiastują nam dużo akcji w następnym odcinku Big Grin

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
13.11.2011 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 523
Ha ha oczywiście odcinek świetny. Ja na początku myślałem, że ten w openinigu to po prostu szerzej szczerzący się Luffy... ale coś takiego. To oznacza, że ten kapelusz jest o wiele cenniejszy niż przypuszczaliśmy. W takim razie ciekawe jak Shanks go zdobył? A może to jest ten słynny One Piece? Wyobrażacie to sobie? Ponad 500 odcinków anime (a pewnie dojdzie i do 1000), ponad o 100 więcej rozdziałów mangi, a wszystko po to, by Luffy dowiedział, że cały czas nosił na głowie największy skarb tego świata. A to rozgoryczenie fanów "uuu, tyle lat dla marnego kawałka słomy".

Kuma jest jednak w porządku. Wiedziałem, że ten wielkolud nie może być aż tak okrutny. Tylko ciekawe kto go tak poharatał? Przecież miał wszystkich na hita. Pewnie ta łajza Sentomaru, pumeksożerca jeden, pączuś śmierdzący z pieluchą, nieślubny syn kozy i Złotego Członka.

Serio, to anime potrzebuje więcej osób nabijających się z Sentomaru.

Vegapunk też zdaje się być good guy'em. Ciekawe co go łączy z rewolucjonistami?

No i bracia Caribou nie popuszczą. "Cóż, niech wiedzą, kogo mają przeklinać w piekle." Niezłe...

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
15.11.2011 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Kuma obecnie raczej nie "jest w porządku", to tylko bezduszna maszyna, zaprogramowana na bronienie statku. Co nie zmienia faktu, że za życia raczej był w porządku.

Ja myślę, że po prostu dwa lata bezczynności w wilgotnym środowisku go tak zajechały - nie zapominajmy, że jest pełen mechaniki i elektroniki.
15.11.2011 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
No dobra, ale te zadrapania raczej nie wzięły się od wilgoci, ktoś musiał go bić, co jest o tyle dziwne, że raczej Bartek nie dałby się zranić jakimś podrzędnym żołnierzom tylko ktoś mocniejszy musiał go odwiedzić - np. Sentomaru, grubas zawszony.

Na pewno jest jakiś sposób, żeby przywrócić mu osobowość. Z Cindry z Thriller Bark się udało, to i z nim powinno się udać.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
15.11.2011 21:57
Witoldo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Kuma stracił swoją świadomość całkowicie... stał się maszyną a tak jak mówił Orzi najpierw mu zwilgotniało wszystko a potem już Marynarce łatwiej było go tak poharatać

Ogólnie odcinek Świetny akcja się rozkręca
Spoiler :
chociaż niedługo może znowu zwolnić Smile
Trzeba przyznać jest dobrze Big Grin nie mogę się doczekać aż Słomiani pokażą wreszcie... kiedyś swoją super hiper wykoksaną moc którą pewnie zdobyli podczas treningu Cool
15.11.2011 22:36
Papejek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
W sumie swoje moce to mogą nawet w następnym odcinku pokazać w końcu zostali zaatakowani jakoś muszą się bronić.

[Obrazek: 5274829e30f5ec211c6eaca717b763a5.png]
YOHOHOHOHO TechnoRemix

16.11.2011 19:19
Paczek Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
Odcinek świetny jak zresztą 99,9% całej serii Big Grin

(15.11.2011 17:39 )Guybrush T. Wood napisał(a):  Ha ha oczywiście odcinek świetny. Ja na początku myślałem, że ten w openinigu to po prostu szerzej szczerzący się Luffy... ale coś takiego. To oznacza, że ten kapelusz jest o wiele cenniejszy niż przypuszczaliśmy. W takim razie ciekawe jak Shanks go zdobył? A może to jest ten słynny One Piece? "Wyobrażacie to sobie? Ponad 500 odcinków anime (a pewnie dojdzie i do 1000), ponad o 100 więcej rozdziałów mangi, a wszystko po to, by Luffy dowiedział, że cały czas nosił na głowie największy skarb tego świata. A to rozgoryczenie fanów "uuu, tyle lat dla marnego kawałka słomy.
(...)

Co do tego to od dawna to podejrzewałem, że to kapelusz Rogera nie pamiętam kiedy ale przemknęło mi to przez myśl może wtedy kiedy 1 raz się dowiedziałem, że nasz Akagami służył na statku Króla Piratów ale żeby to był One Piece to wątpię (chociaż różnie bywa Wink ). Podejrzewam jedynie, że ten skarb to nie złoto ani żadne pieniądze.
Poza tym nawet jakby kapelusz był tym skarbem to na pewno Oda przedstawiłby to tak, że żadne "uuu..." by się nikomu nie wyrwało.

Co do Kumy to był spoko dopóki miał własną wolę teraz pewni będzie ich tępił niestety a szkoda bo spodobała mi się ta postać od początku.

Tak jak Tobie Vegapunk też wydaje mi się być dobrą osobą jednak nie łączyłbym go tak szybko z rewolucjonistami, choć z drugiej strony w dalszym ciągu niewiele o nim wiemy. Mama nadzieję, że osobiście też odegra jakąś dość ważną rolę w serii.
18.11.2011 14:42
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Myślę, że numer z Kapeluszem to taki żarcik Rogera, pewnie ukrył w nim jakąś wskazówkę dotyczącą skarbu i tylko jak się go ma ze sobą, to można znaleźć OP... po czym radośnie i niefrasobliwie oddał go jednemu z majtków, który traktował podarunek jak skarb Tongue
Jeśli Shanks się kiedyś domyślił, o co chodzi z Kapeluszem, to chyba nigdy się tym specjalnie nie przejął XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.11.2011 20:46

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama