Aktualny czas: 25.11.2017, 06:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 524
Autor Wiadomość
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 524
No, czas to w końcu podsumować. Mi odcinek bardzo się podobał, tylko mam wrażenie że poprzednie były trochę lepiej animowane. Ale to tylko takie wrażenie.

Caribou z megaświra stał się megapizdą. Była niemalże powtórka reakcji Enela, po cholerę tylko tyle tam ciemnego tła dawali. Niewątpliwe jest to, że Caribou ma Logię jednak w takim razie dlaczego oberwał kopniak od Sanjiego? Może to prawda, że Logiowcy mogą przełączać się z opcji "pochłaniaj niepożądane" na "blokuj za wszelką cenę"? To pozwalałoby im uzyskać efekt zaskoczenia. Z tego, co mówił Caribou w poprzednim odcinku wnioskuję, iż o to właśnie mu chodzi.

I jeszcze jedno: ILE ONI MAJĄ POWIETRZA W TYCH BAŃKACH?

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
25.11.2011 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Odcinek 524
Nie kwestionuj ilości powietrza w bańkach XD Jest "wystarczająca" XD To rzecz niewytłumaczalna, z serii "jakim cudem oni wciąż mają wszystkie zęby?" czy "czemu w tej serii tak ciężko jest umrzeć?".
Ponadto - Sanji mógł opanować haki - bo czemu nie? - co tłumaczy jego możliwość zaatakowania logii. Plus - podobnie jak w przypadku wściekłej Nami (nie oglądałam odcinka, więc mogę się tylko domyślać) mógł tu zadziałać element komediowy, który jest ponad wszelkimi prawami.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.11.2011 20:57
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
RE: Odcinek 524
Tak sie zastanawialam czemu nie ma jeszcze tematu o tym epku, ale bedac noobkiem forumowym, nie mialam czelnosci zakladac nowego Tongue

Towarzystwo dalo nam maly przedsmak swojego progressu, ciekawa jestem co jeszcze maja w zanadrzu, bo to taki appetizer poki co Wink

A z takich ciekawostek-glupostek: portret Krakena w wykonaniu Robin troche przypomina mi styl, w ktorym narysowany jest nieszczesny portret Sanjiego na liscie gonczym XD Zbieg okolicznosci? Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2011 05:52 przez okiren.)
26.11.2011 05:50

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama