Aktualny czas: 24.11.2017, 11:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 531
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Odcinek 531
No i fajnie, niby powoli się rozwija, ale co chwila jest jakieś ciekawe wydarzenie. Luffy'ego to można posądzić o molestowanie seksualne w tym odcinku xD . W każdym razie Shirahoishi w anime jest taka... taka moe. I fajnie, pasuje to do niej.

[Obrazek: giphy.gif]
16.01.2012 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 531
Jako, że ten odcinek widziałem już kilka razy no to też wrzucę trzy groszeBig Grin

Bardzo mi się podoba realizowanie tego arku w anime. Dużo przyjemniejszy odbiór od razu. Widać bogactwo barw tego świata, naprawdę. W dodatku jest bardzo sympatycznie, a skoro fabuła za bardzo do przodu nie idzie to dużo zabawnych, humorystycznych elementów. Bardzo mi pasuje. jedynie za długo beczka "wybuchała", ale można przymknąć oko.

Świetne teksty PappugaBig Grin

Shirahoshi jest nawet bardziej wkurzająca niż była w mandze, ale przynajmniej nie ma głosu dziecka, co jest pocieszające. W ogóle zdziwiło mnie to, że jako córa neptuna, czyli szycha jakby nie było, jedzie takim grzecznym, kulturalnym językiem do byle Luffy'egoBig Grin

Zastanawiające jest jakim cudem tak późno zczaiła, że nie jest sama. Ja tam jak mrówka po mnie chodzi to czuję a Luffy skakał i darł ryjaBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.01.2012 00:30
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Spała? Zczaiłbyś, jakby Ci myszoskoczek po klatce piersiowej skakał podczas snu? Big Grin No ale, dzikie darcie naszego ulubionego Gumiaka musiało zrobić swoje.

[Obrazek: giphy.gif]
17.01.2012 01:08
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Hm. Ciekawi mnie pewna "odmiana" (?) głosu Shirahoshi z tym seiyuu
Spoiler :
Mówię o jej denerwującym histerycznym płaczu
Bardzo irytuje taki powolny ruch fabuły. Na miejscu Caribou to bym sobie cicho siedział i nagle eksplodował, wiecie, element zaskoczenia i te sprawy. A on pieprzył od rzeczy długi czas O.O.
Tu się czuło przeciąganie.

Ogólnie nudnawy odcinek, gdyby nie fakt, że pokazują "ważniejsze" postacie, byłby całkowicie denny.

sweet sweet lemonade
17.01.2012 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dopiero wczoraj obejrzałem. Miłe wrażenia.
Głos Shirahoshi podkłada Yukana, seiyuu C.C. z Code Geass i Isane Kotetsu z Bleacha Smile Według mnie bardzo pasuje do postaci.

[Obrazek: Sygnatura.png]
20.01.2012 17:43
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Kurde, Luffy'ego zawsze spotykają takie miłe rzeczy, a ten baran nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Odcinek bardzo mi się podobał, kolorowy i zabawny (biedny Papugg, Nami nigdy nie popuści...). A Caribou jednak nie bardzo pasuje by wstąpić do Słomianych, zbyt wielki z niego świr (no i co się tak cwaniak cieszy, nie wydostaniesz się tak łatwo z tej wyspy z syrenkami, nie ma mowy...)

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
21.01.2012 22:16
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Echhh... Strasznie przedłużają, chyba tylko ostatnie momenty były fajne kiedy to Luffy sobie dotykał nieświadomie, no i może ten moment z uśmiechniętą Nami i Papuggiem na głowie no i wiecie co potem xD. Kurcze, denerwuje mnie fakt, że w roku wychodzi co najmniej 48 odc. A ja tyle oglądam w niecałe dwa tygodnie. Taa... Mam maaaaasę wolnego czasu.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2012 14:09 przez Eihnaren.)
21.01.2012 22:36

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama