Aktualny czas: 25.02.2018, 03:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 536
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 536
Jeden z fajniejszych odcinków tej seriiBig Grin
Walka Zoro z Hordym świetnaBig Grin
Albo Usopp gdy kopnął BrookaTongue
Następny też się super zapowiadaBig GrinBig GrinBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2012 15:56 przez xav92.)
19.02.2012 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
RE: Odcinek 536
Fajnie że to nie Luffy walczy z głównym przeciwnikiem jak to do tej pory miało miejsce.Byłem pewien że ich Oda posegreguje jak zawsze tzn. Zoro by walczył z tym pijakiem-ośmiornicą szermierzem a luffy z hodym.Cieszy mnie bardzo że tego nie ma.
20.02.2012 01:12
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
No nareszcie się tu dobiłem.

Odcinek był świetny, pojedynek Zoro z Hody'm zapowiada się ciekawie, podobnie jak walka w następnym odcinku. Trochę mi żal tego Hody'ego - po takim dzieciństwie nic dziwnego, że darzy ludzi nienawiścią. A Luffy i tak mu dokopie, mając w d**** jego światopogląd.

A Nami, hadra jedna, popłynęła rabować klejnoty. Ze nie może usiąść spokojnie w miejscu.

Teraz przez księżniczkę Słomkowi całkiem stracą zaufanie na wyspie. A tak dobrze szło...

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
21.02.2012 13:12
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,674
Poziom ostrzeżeń: 10%
Powiem tak, spieprzyli ten odcinek niemiłosiernie. Zrąbali dwie rzeczy, które w mandze bardzo dużo znaczyły.

Po pierwsze:
Spoiler :
Dzieciństwo Hody'ego. W mandze bardzo wyraźnie było później powiedziane, że ludzie NIC NIE ZROBILI Hody'emu i spółce, a ten ich cały rasizm wynika jedynie z propagandy Arlonga.
Po drugie:
Spoiler :
Walka Zoro z Hodym. W mandze szermierz pokonał ryboluda dosłownie JEDNYM CIĘCIEM. Jeden kadr, trach, do widzenia, a tu się bawi.
Poza tym dłużyzny wkurzają.

[Obrazek: giphy.gif]
21.02.2012 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 490
Orzi
Spoiler :
Sądze tak samo. W mandze było ciach Zora i gadka Hodyego "jak on może wygrać ze mną pod wodą?!". To samo było z jego historią. Tutaj pokazani są ludzie jako okrutnicy, tyrani, a w mandze było, że Hody nienawidził ludzi, bo Arlong ich nienawidził Tongue
Co do odcinka to zajebiście mi się podobało jak Zoro odbijał wodne strzały. A co do zasłonięcia się towarzyszem, to nie rozumiem tego całkowicie. Atakują zamek, ma być walka, a on zabija swojego żołnierza, bo nie chce mu się odskoczyć?? To trzeba być nie dość, że tyranem to jeszcze debilem.

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2012 12:26 przez Eihnaren.)
21.02.2012 23:38
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Po prostu w żołądku mnie ścisnęło jak Shark (Megalo czy jak mu tam), wypluł Shirahoshi. Tak kurde oklepany motyw, że aż nudny. No bo w jakim filmie nie było podobnych sytuacji, nie mówię tu o "wypluciu przez rekina", a chodzi mi o obrócenie akcji w najgorszy możliwy sposób. Sanji zaraz wszystkich skopie, bo wylali mu trochę alkoholu. Luffy vs. Dekken, już się doczekać nie mogę Tongue. (To nie spoiler tylko moje przypuszczenia, że dojdzie do tej walki). Nie lubię tego, że w odcinku tak mało się dzieje. Zoro, rośnie coraz bardziej w moich oczach i coraz bardziej zasługuje na dane mu przeze mnie miano mojego ulubionego słomianego kapelusza. Koniec końców odcinek udany, nie mogę się doczekać następnego. O, zapomniałbym nareszcie mam ferie, a więc w niedzielę (Kiedy to wychodzi odcinek po angielsku), będę mógł go spokojnie obejrzeć a nie tylko nauka i nauka...

Pozdro.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
22.02.2012 02:41
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Tak jak Orzi napisał - ten odcinek ładnie spieprzył postać hodiego.
Dlatego napisze tu bez spoilera - FLASHBACK Z TEGO ODCINKA NIE ISTNIEJE. I radze osobom nie czytającym mangi wbić to sobie do głowy i zapomnieć o nim, bo w innym wypadku będą spore nielogiczności potem.
22.02.2012 23:41
Xard Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80
Tak patrząc na wasze opinie na temat tego odcinka chyba muszę zacząć czytać mangę.

A co do odcinka to czekam na dalsze rozwinięcie.

[Obrazek: Xard.jpg]
23.02.2012 03:43
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Nie wiem co się tak przejmujecie tym flashbackiem. Przecież i tak wiadomo, że ludzie lubią coś sobie czasem wziąć z Wyspy Syren, czyli nie są bez winy. A Hody i tak oberwie bo jest zły i okrutny.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
23.02.2012 11:32
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Przecież Hody był kutasem z powołania, to nie był Arlong, który faktycznie miał prawo nienawidzieć ludzi, za to co mu zrobili. Po prostu, po prostu nie wierzę... Hody był postacią typowo odzwierciedlającą chociażby członków ku klux klanu, którzy żywią nienawiść do ciemnoskórych tylko dlatego że inaczej wyglądają. A tutaj zrobili z niego... osobę szukającej jakiejś vendetty za dawno rany. Że też oda tak pozwala niszczyć tak ważną postać.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.02.2012 12:26

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama