Aktualny czas: 19.08.2017, 17:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 545
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 545
Kolejny odcinek poświęcony retrospekcji, która zdaje się być w kulminacyjnym punkcie, w końcu Otohime wyrusza by przybliżyć ryboludzi do ludzi. Jak dla mnie to jakby sprzątnęli tego Myosgarda nie byłoby źle. Albo jeszcze lepiej, śmiesznie by było jakby w momencie pojawienia się królów Mórz Boski schodzi na zawał i mamy trupaBig Grin W sumie nie byłaby to niczyja winaxD

Zastanawia mnie też jak to zostało obmyślone, że z odległości pół metra strzela w jeden cel kilka ryboludzi i nie dość, że Otohime okazuje się być na lądzie szybsza od kuli, która ma ów dystans przebiec, to pomimo, że wystrzelono kilka pocisków trafia tylko jeden i to zaledwie ociera się o ramię. Jakiego oni mają cela?! Przecież to byli piraci. Ja rozumiem odrealnienie ale bez jaj.

Podobały mi się służki i Boskich. Zwłaszcza ta stojąca obok Myosgarda. Tu w ogóle cenzura chyba była, bo normalnie to "tatuś" trzymał jedna przy sobie, a nie trzymała gazetę, ale i tak fajny pomysł.
Zastanawia mnie tylko jak ta służka uniosła ten wielki kielich wina. Ja rozumiem, że niewolnicy podnosił ciężary, ale to nie ryboludka przecież.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.05.2012 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 545
(01.05.2012 09:51 )Komimasa napisał(a):  Albo jeszcze lepiej, śmiesznie by było jakby w momencie pojawienia się królów Mórz Boski schodzi na zawał i mamy trupaBig Grin W sumie nie byłaby to niczyja winaxD
Dla ciebie wypadek, a „szlachta” i marynarka by oceniły to jako winę Ryboludzi. ;x
Smutny fakt, nie ma sprawiedliwości w świecie OP… jak to było powiedziane w domu „zatrudnienia publicznego”.

Odcinek ogólnie fajny, może dlatego, że lubię tę historię… no, ale fajny.

[Obrazek: Miku_430150.png]
01.05.2012 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Odcinek nawet może być. Ale mam jedno przeczucie: Królowa, już nie wróci.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
01.05.2012 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(01.05.2012 09:51 )Komimasa napisał(a):  Zastanawia mnie też jak to zostało obmyślone, że z odległości pół metra strzela w jeden cel kilka ryboludzi i nie dość, że Otohime okazuje się być na lądzie szybsza od kuli, która ma ów dystans przebiec, to pomimo, że wystrzelono kilka pocisków trafia tylko jeden i to zaledwie ociera się o ramię. Jakiego oni mają cela?! Przecież to byli piraci. Ja rozumiem odrealnienie ale bez jaj.

Nie oglądąłem odcinka, więc nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, ale Otohime ma haki obserwacji, więc pewnie przewidziała, że kule zostaną wystrzelone.
01.05.2012 16:53
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Ekhem... jest opcja "spoiler". A w anime tego nie mówili i np. ja nie czytam mangi, więc używaj opcji "spoiler"

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2012 16:58 przez Dragonfly.)
01.05.2012 16:57
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
A mnie najbardziej wnerwia głos Shirahoshi.Ma tak niesamowicie drażniący głos że masakra.
01.05.2012 16:59
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
(01.05.2012 16:57 )Carsis napisał(a):  Ekhem... jest opcja "spoiler". A w anime tego nie mówili i np. ja nie czytam mangi
Masz na myśli informację o haki obserwacji? Przecież, możemy to zobaczyć od pierwszego jej pojawienia się, nie musi to być nazwane wprost. Scena, gdy Otohime rusza na jakiegoś bandziora, który okradł chyba sklep i to jak zręcznie omija wszystkie jego kule z zamkniętymi oczami, argument Otohime, że nie chce korzystać z ekranów tylko woli na żywo przemawiać, bo tak lepiej odczuwa emocje słuchających i inne tego typu sceny, jak np. ta gdy Tiger mówi o swojej wyprawie królowi i królowej i jej reakcja oraz chyba słowa, że słyszy krzyk jego serca czy jakoś tak, nie pamiętam już dokładnie. Anime już samo powiedziało o tym fakcie nie jeden raz.

edit: A i nie pamiętam jak to było w anime, ale teraz zajrzałam i informacja o kolorze królowej padła w pierwszym odcinku wspomnień w mandze Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2012 18:31 przez Murgrabia.)
01.05.2012 18:18
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(01.05.2012 16:57 )Carsis napisał(a):  Ekhem... jest opcja "spoiler". A w anime tego nie mówili i np. ja nie czytam mangi, więc używaj opcji "spoiler"

Widocznie nieuważnie oglądasz, bo było POKAZANE, a parę minut potem POWIEDZIANE.

Odc 540

EDIT:
@up no właśnie. Sam Neptun powiedział, że jej haki obserwacji pozwala jej lepiej odczuć emocje ludzie dookoła.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2012 18:24 przez Dahaka.)
01.05.2012 18:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama