Aktualny czas: 20.08.2017, 13:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 546
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 546
Wzruszający wręcz. Przyznam, że miałem dwa razy łzy w oczach, może jestem wrażliwy, ale pies.

Ogólnie kocham Vander Deckena. Jest tak zajebistą postacią, że aż nie znajduję słów by to opisać. Jego knowania mnie rozbrajają, matka umiera sześcioletnio bodaj letniej dziewczynce a ten już wykorzystuje okazję, by do niej podejść. Jest niezły. Nie wiedziałem też, że chodziło mu o coś więcej niż o władzę, czyli że zależy mu, by żonka była seksowna, a wyraźnie widać, jak mu się micha cieszy. Ubóstwiam go.

Dalej no te petycje to akurat psia dupa byle minęło, ale jak wybucha ogień, jak Otohime zostaje postrzelona cóż za napięcie i dramatyczna sytuacja.

Swoją droga ten koleś, co ma poprowadzić Shirkę ma jedną rękę i uderzająca przypomina mi Shanksa. Ona i on? Ciekawe^^

PS: CO robiła na statku flaga JAPONII?

Kompletnie też zapomniałem o nawiązaniu do Szkatułki Urashimy. Ogólnie to papierowe pudełko takie origami, ale przyjęło się to nazywać szkatułką Urashimy. Zapomniałem, że ten rybak był w królestwie Ryugu, a księżniczka, która się w nim zakochała nazywała się Otohime i była córką boga mórz. Dla ciekawostki dodam, że gdy powiła syna zmieniła się właśnie w smoka (ryuu) Krótko mówiąc, całe to królestwo to niby ta podwodna kraina z japońskiej legendy.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

06.05.2012 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tarpan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
RE: Odcinek 546
Bardziej mi szkoda było Tigera, niż Otohime, ale nadal trochę smutno.

Chociaż to w jaki sposób zginęli oboje do mnie nie przemawia. Tiger był koksem, ktoś kto sam zniszczył Mariejois (na pewno mieli mnóstwo ochroniarzy, w końcu to dom Tenryubito i centrala Światowego rządu), został zabity przez kilkunastu randomów. Jeszcze rozumiem jakby to ten Strawbery zadał śmiercionośny cios, ale żeby Tiger padł od paru kul? :/

Otohime ze swoim haki też powinna była spokojnie uniknąć strzału, nawet jeśli mówiła, że "była zbyt szczęśliwa i stała się nieostrożna", to trochę mi nie pasuje. No, ale to tylko mały szczegół.

Cytat:Swoją droga ten koleś, co ma poprowadzić Shirkę ma jedną rękę i uderzająca przypomina mi Shanksa. Ona i on? Ciekawe^^

Skąd ty wiesz o 1 ręce? Tongue

To, że miał wystawioną tylko jedną, to nie znaczy, że ogólnie też tyle ma. Dla mnie to oczywiste, że koleś z przepowiedni to Luffy tylko trochę starszy niż ten obecny. Jeśli faktycznie ma wyglądać jak ten cień to się cieszę, zawsze chciałem, żeby miał płaszcz ala Shanks. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2012 17:45 przez Tarpan.)
07.05.2012 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Poziom ostrzeżeń: 0%
Czasem żałuję, że czytam mangę. Pamiętam jak przejąłem się jej śmiercią w mandze, a tutaj co? Zero. Skamieniałe serce. D:

btw.
Wasz dopisek wyskakuje poza ekran w hardku – to nie pierwszy raz…

[Obrazek: Miku_430150.png]
07.05.2012 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
No scena trochę poruszająca... Myślałem, że dziś ostatnie flashbacki a tu jeszcze za tydzień:/
Ja chce już walkęBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.05.2012 18:02
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
O to dobrze, nie oglądam Smile 3 odcinki jestem do tyłu, ale to dobrze. Za tydzień też sobie odpuszczę z tego co czytam.

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
07.05.2012 18:16
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Tak sobie patrzę na ten odcinek i patrzę i wnioskuję, że śmierć Otohime nie była wgle poruszająca, O.o może to tylko ja jestem taki skamieniały a może po prostu wiedziałem o tym, że i tak zginie prędzej czy później... Odcinek taki sobie i tak samo jak Luffy92, czekam na jakąś walkę.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
07.05.2012 19:55
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
Cytat:Jak Otohime leżała z raną na klatce piersiowej wybuchłem śmiechem. Dlaczego? Bo mi się przypomniał artykuł "przeżył, bo zatamował krwawienie, kebabem" xD

Mistrzowskie Smile

Nie wiem czy to będzie podlegało pod "narzekanie na zepsucie anime względem mangi", ale mimo to napiszę: z ciekawości oglądnąłem sobie fragment śmierci Królowej i... Serio, ale... Manga wywarła na mnie większe emocje niż anime :O

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
07.05.2012 20:38
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
W normalnym świecie jakby ją opatrzyli Ci medycy to by przeżyłaTongue
Ale jak to bywa w takich shounenach ona czuła, że nadszedł jej czas i skonała...

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
07.05.2012 23:21
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Hipek, to jest mój błąd, bo ja niepotrzebnie ruszam a potem w kodzie tego nie zmieniam, cholera nie wiedziałem, że tak się dzieje, Jutsu mnie zabije... Ale jak oglądałem online nie wystawało...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.05.2012 01:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama