Aktualny czas: 21.10.2017, 16:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 547
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 547
Baaaaaaaardzo dobry odcinek. O wiele bardziej mi się podobał niż ten z poprzedniego tygodnia. Wreszcie dobór muzyki był świetny, emocjonalny aspekt był sporo lepszy niż przy śmierci Otohime jak dla mnie. Przemówienie fukaboshiego spowodowało, że łezka zakręciła mi się w oku.

W drugiej połowie nie wiem co się stało, ale jakoś animacja dostała kopa o_O Postacie poruszały się płynniej niż zazwyczaj i ich ruch nie kończył się na 5 klatkach. Szkoda, że OP zawsze tak nie wygląda, bo dla osoby, która zwraca uwagę na takie rzeczy o wiele przyjemniejszy jest odcinek Sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2012 10:10 przez Dahaka.)
13.05.2012 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 547
No odcinek zajefajnyBig GrinBig GrinBig Grin W końcu zacznie się akcja tylko czekać na następneBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2012 11:37 przez xav92.)
13.05.2012 11:36
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
Koniec wspomnień, czas na akcję *zaciera rączki* O odcinku w sumie nie za bardzo wiem, co napisać. Jak wspomniał Dahaka - dobrze dobrana muzyka wpływała należycie na emocje. Może faktycznie bardziej, niż w poprzednim odcinku. Zastanawiałam się jak oni pokarzą śpiącego Luffy'ego, skoro, z racji na każdoodcinkowe wracanie do bohaterów, ciągle siedział zamiast spać podparty, ale w sumie może być. Wróciła mi ciekawość co do tego światowego szczytu. Jestem niemal pewna, że będzie on pokazany w którymś arcu, inaczej nie byłby tak podkreślany: przemowa księcia, nawiązanie do niego w historii okładkowej w odcinkach dotyczących Alabasty i fakt, że odbędzie się on w TYM roku. Intryguje mnie to zagadnienie niczym pan popijający na okładce z doktorkiem Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
14.05.2012 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Reverie(bo tak brzmi to spotkanie) - będzie na 100% kluczowym wydarzeniem w fabule tej mangi. Cokolwiek się tam wydarzy będzie to starter taki jak złapania Ace'a przez Czarnobrodego. Można obstawiać, że Dragon wykona wtedy swój ruch, który jak domino wywoła wielką wojnę, o której wspominał białobrody. Czegoś w ten deseń należy się spodziewać.
15.05.2012 16:28
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
I w sumie czegoś takiego się spodziewam. To znaczy żywię nadzieję, że owo spotkanie wpłynie na większą ilość rewolucji w fabule, być może też na pojawienie się Sabo, bo, że się pojawi, jestem niemal pewna. A co do wielkiej wojny, to bardziej liczę na to, że faktycznie ma ona związek z samym One Piecem itd. itp. Nie będę szerzej o tym pisać, bo to nie ten temat, ale ułożyłam sobie swój scenariusz wydarzeń i zobaczę ile z tego się ziści.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.05.2012 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Fajny odcinek, naprawdę poruszający. Też się dziwiłem, że Luffy tak dokładnie słucha, a on spał Big Grin. A Nami jest naprawdę urocza kiedy się nie wścieka.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
19.05.2012 10:57

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama