Aktualny czas: 19.08.2017, 17:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 549
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 549
Wesoła gromadka w klatce nieźle się bawi, by zapomnieć o tym, że za chwil kilka zostaną zatopieni. Brook z Usoppem panikują, pewnego siebie Zoro nic nie rusza. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a przynajmniej jakaś tam klatka powstrzymać go nie może. Tylko dajcie mu miecz!
Dororororororororo i ta muzyka! Big Grin Piękne. Nowo odkryta umiejętność owocu Brooka została fajnie pokazana Big Grin Retrospekcja o załamanym muzyku też niezła.

Jimbe twarda sztuka. Nawet się nie ruszył po ataku Luffy'ego, jego samego odrzucając wcześniej o dobre parę metrów. Biedny Sanji. Miłość boli Tongue Czyli jak na razie poznaliśmy nowe umiejętności dwóch załogantów Smile

Książęta łatwo radzą sobie z ludźmi Hody'ego. Przy okazji towarzyszy im jeden z bardziej przeze mnie lubianych motywów. (O, Brooka w przerwie chyba jeszcze nie było.) Sterydy są złe, ale Hody żre je w ilościach hurtowych. Chyba na odwyk pora go wysłać.

Pappagu san~~ Yohohohohohohoho!~~ Pappagu san~~ Biedny projektant Big Grin

Wiedziałam, że kochliwy Sanji zburzy ten fajny nastrój swoimi miłostkami, buu Sad The the the Strongest! Big Grin Dawno nie było tak wkurzonego Luffy'ego. Nic do niego z gadania ryboluda nie dociera.

Odcinek nawet fajny. Dużo Słomków, na wesoło i na poważnie, parę fajnych motywów, które zawsze chętnie posłucham Smile Już myślałam, że na odcinek 1,5 chaptera poszło, a to tylko kolejność pokazania zdarzeń była inna.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.07.2012 19:34 przez Murgrabia.)
27.05.2012 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 549
Dzieci, ciszejTongue

Odcinek moim zdaniem był naprawdę świetnie zrobiony. Maleńkim zgrzytem jest dla mnie długa powtórka nastrajająca do walki a tu nagle mamy trio zawadiaków, ale cóż i tak odcinek bardzo mi się podobał. Widać, że animatorzy od razu podchwycili co się podoba i to właśnie rozwinęli. Trio w klatce wymiata. Usoop i Brook oraz ta powaga i różne miny Zoro, naprawdę przyjemnie się to oglądało. W ogóle to dobre. Zarzucają mu, że jets taki spokojny a sami chwilę wcześniej gadali o zawodachxD
Mamy też dokładnie wyjaśnione, jak nabył tę umiejętność oraz zdradzony fakt z przeszłości, że nie zawsze był na szczycie.
Sama "walka" również mi się podobała. Bałem się, że jak użyje tego swojego karate to będzie znowu minuta wstawki, ale nie, było szybko, acz też nie za szybko, w sam raz na taką technikę. Samo jej działanie też wytłumaczone zwięźle, bez ogródek, no i wejście Robin genialne.
Nie wiedziałem też, że z tych książąt to takie kozaki, serio potrafią przyłożyć. Gdyby nie te dragi to sądzę, że bez przeszkód by załatwili ekipę Hody'ego. Ten zresztą cały czas je łyka, wiec widać, że leszcz nie to co Fukaboshi!

No i potem znowu Brook ze swoim genialnym wychodzeniem duszy z ciała. Uciekanie Pappuga bezcenne, ale trochę to schrzanili. Brook mógł bardziej urywać głos, co dałoby lepszy efekt straszenia, ale i tak ta scena była świetna.

Podobała mi się tez ta minka Nami wyrażają więcej niż 1000 słów jak Sanji prawił o tym swoim raju syrenBig Grin

Szkoda, że właściwie zakończyło się tak jak się zaczęło, ale i tak odcinek bardzo na plus.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.05.2012 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hakanami Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10
Ja tam jestem cierpliwy i poczekam na przetłumaczony odcinekTongue, więcej z niego zrozumieSmile

[Obrazek: Shambles.wmv.GIF]
27.05.2012 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107
Zapowiada się endless eight.
Jedyne dobre w tym odcinku to dodatkowa wstawka z natchnieniem Brooka (rozumiem go).

[Obrazek: Miku_430150.png]
27.05.2012 17:13
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 573
I znowu znienawidzony napis w najgorszym momencie (By przerwać w najciekawszym) To be Contiunes (A zarazem kochany Smile bo będzie kontynuacja)
Mina Projektanta Mody bezcenna, Komi jak pisałeś Tongue Widać tym razem zapomnieli sobie przedłużyć odcinek Buhahahahahah xD
Luffy w niektórych momentach wygląda jak poważny Samurai, Jutro w HD oglądnę. I znowu czekać na bójkę Sad

[Obrazek: Akuro3.jpg]
27.05.2012 21:59
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 181
No fajnie, fajnie, ale... ta moc Brooka za bardzo kojarzy mi się z Peroną. A Hody wcina te sterydy jak jakieś Skittelsy i z kolei bardziej upodabnia się do Bane'a. Poza tym myślałem, że tytuł odcinka to "Luffy vs Jinbe" a nie "Luffy vs Jinbe: część I" albo "Luffy vs Jinbe: KSW spod monopolowego". I dlaczego Nami, najinteligentniejsza z załogi, ma takie zdziwko, że Luffyego boli. Przecież już widziała kozaków, którzy skopywali kapitana (choćby "Kapitan Majtas" Sentomaru). Ba, sama mu umie przyłożyć i jakoś ją to nie dziwi. I fajnie, że książęta umieją coś więcej, niż śpiewać bez sensu.

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
30.05.2012 19:47
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
No jakby byli słabi to co to za królestwo by byłoTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
30.05.2012 20:17
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Plusy odcinka:

Ussop i Brook, mający "fun time" w klatce.
Brook i jego "Bęc"
Mina Rozgwiazdy kiedy zobaczył Brooka.
Oberwanie Sanijego przez Jinbei'a i Luffego.

Minusy odcinka:

Sanji jak zwykle musiał zrąbać epicką mowę, jakimiś erotycznymi zalotami.
Walka Luffy vs. Jinbei wcale nie była taka na jaką czekałem, mam nadzieję, że będzie lepsza w następnym odcinku.
Odcinek był trochę źle posklejany, ale to może wydawać się tylko mi.
Zakończenie w najgorszym momencie.

Ocena za odcinek 9/10, bo Brook zrobił "Bęc" Tongue.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
30.05.2012 21:00
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Czy takim najgorszym? Chapter kończył się, gdy Brook znalazł Pappagu i za nim leciał Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2012 21:30 przez Murgrabia.)
30.05.2012 21:13
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(30.05.2012 21:00 )Carsis napisał(a):  Sanji jak zwykle musiał zrąbać epicką mowę, jakimiś erotycznymi zalotami.

To akurat,jest kwintesencją dobrego odcinka OP. (Nie,nie piszę że ma być to w każdym odcinku,jeśli jednak już taka scena występuję ,to najczęściej jest jedną z lepszych w całym ep'ie)

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
30.05.2012 21:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama