Aktualny czas: 23.11.2017, 01:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 550
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 550
Apogeum beznadziejności zostało osiągnięte w tym odcinku.
Niemal CAŁY odcinek przeznaczony na przedstawienie nam przeciwników. TO powinno zająć MAX 5 minut, a nie 15. Transformacja Hodiego wyszła fajnie i tyle dobrze, że animatorzy dodali scenkę na koniec i pokazali hodiego i jego moc. Dobrze też, że przenieśli pokaz Darumy z poprzedniego odcinka na ten, przez co było więcej zawartości niż zazwyczaj.
Ogólnie w mandze był to najgorszy chapter w historii One Piece, w anime wyszło trochę lepiej.
Niemniej czuje że sporo osób, które mangi nie czytają będzie zawiedzionych, po tym jak zasugerowali tydzień temu, że w tym odcinku zobaczymy kontynuacje Luffy vs Jinbe, a dostaliśmy chyba z 30 sekund kłócenia się Tongue

PS. Mam nadzieje, że mogę narzekać na AKTUALNE wydarzenia w odcinku? Nie mówię nic o następnych, nie mówię nic o wykonaniu technicznym, więc chyba gra gitara? Czy w ogóle jest zakaz złego wypowiadania się o OP w tym temacie?
03.06.2012 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 550
Hmm... Odcinek miał niezłe fragmenty, no i przedstawianie trwało tak długo bo jeden cały chapter był na to przeznaczony, więc dlatego narzekałem tydzień temu, że ten powinni zrobić z 2 chpterówTongue
Końcówkę, moim zdaniem trochę spieprzyli bo po przemianie powinni go pokazać w następnym na placu i wtedy powinien zaprezentować lepszego tego water shoota:/
No miałem ochotę wyprowadzić osoby nieczytające mangi z błędu, że Luffy i Jinbe nie będą ze sobą walczyć, ale się powstrzymałem i nie zaspoilerowałemBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
03.06.2012 09:40
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
(03.06.2012 09:40 )luffy92 napisał(a):  No miałem ochotę wyprowadzić osoby nieczytające mangi z błędu, że Luffy i Jinbe nie będą ze sobą walczyć, ale się powstrzymałem i nie zaspoilerowałemBig Grin

Miałeś na myśli, że nie będą walczyć w tym odcinku?, bo ja czekam na walkę strasznie podekscytowany. Zawiodłem się na dzisiejszym odcinku bo tego nie pokazali a chyba 75% fanów OP na to właśnie tydzień temu czekało.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
03.06.2012 16:53
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Na walkę Luffy'ego i Jimbe? Znaczy kolejne przez nich dawanie sobie po mordach? No więc... Tongue

Ach, odcinki płyńcie i do lepszego portu dopłyńcie. W sumie nie za bardzo wiem, co po dzisiejszym napisać. Zaskoczyło mnie trochę to, że choćby na te 30 sekund pokazali Słomianych, bo w mandze był to chyba całkowicie z ich jestestwa wyzbyty rozdział. Hody'emu to już nawet odwyk nie pomoże. Nieźle go musi ta rana, zadana przez Zoro, boleć, skoro tak się sterydami faszeruje Tongue Prezentacja pomagierów przyszłego króla dokonana, czekamy zatem na jakieś działania.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.06.2012 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie Dahaka, nie popadajmy w paranoję.

Cóż mogę powiedzieć, odcinek mi się podobał. Przedstawienie tych złych wyszło nie dość że fajnie to zabawnie. Daruma częstowany ciastem, Dosun mówiący Kotsun. Zeo zdeptany przez karalucha czy Ikaros wspominający o DedalosieBig Grin Jakby było nudno to rozumiem, ale przynajmniej było zabawnie. No i końcówka bardzo mi się podobała. Cholernie klimatyczna, no i ten kawałek co zagrali na końcu, uwielbiam go. Kocham anime Op za takie sceny jak ta z Hodym właśnie.
Cóż mnie tak walka Jinbe i Luffy'ego raczej ziębi niż grzeje, ale przyznam, że dzięki tym "nawrotom" do tego lepiej się czuje, jak długo się sprzeczająxD

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.06.2012 04:16
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No muszę przyznać, że Komi ma racjęBig Grin
Po mandze bałem się, że ten odcinek będzie nudny, a tu miła odmiana, zaskoczenie, że tak urozmaiconeBig Grin
Za to między innymi kocham to animeBig Grin

04.06.2012 09:13
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Ktoś nieźle zamieścił link z odtwarzaniem HD Smile Jest dany odcinek 549 Smile

Ale co do samego odcinka. Mnie się podobał Smile Jak zwykle, Choć moment z Luffy i Junbei całkowicie do kitu. Przemiana Hodiego ? Zajebista, choć trochę to "Hooody!" Je...Do kitu. Walki, również świetnie wyszły. Jednak odcinek zdeka nudnawy bo jest przedwalkowy Smile

04.06.2012 18:58
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(04.06.2012 18:58 )Yoh napisał(a):  Jednak odcinek zdeka nudnawy bo jest przedwalkowy Smile

Po zapowiedzi następnego odcinka, można oczekiwać tego samego Dodgy

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
04.06.2012 19:26
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No niestety takSad

04.06.2012 19:56
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Osz w d**pę, czyli nie doczekam się tej walki Luffy vs. Jinbei i będą przeciągać tą sagę jak się da? Ehh, ale powiem też coś o odcinku, żeby nie było offtopu. Po za tym, że rozczarował mnie fakt, że Luffy nie walczył w tym odcinku, rozczarował mnie on cały. Pewnie gdybym czytał mangę to bym miał bardziej pozytywne nastawienie, ale nie czytam i moim zdaniem odcinek po prostu był nudny. Chociaż, muszę przyznać, że ten niebiesko-fioletowy rybolud ma fajną moc kamuflażu, tyle, że pewnie i tak wysiada przy haki...

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
04.06.2012 20:12

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama