Aktualny czas: 23.11.2017, 02:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 551
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 551
Biedy ciąg dalszy.

Przez pierwsze 15 minut odcinka wydarzyło się... NIC. Największe nic w historii OP chyba. Potem wbili książęta, próbowali wyjść epicko, ale szybko zostali sprzątnięci.

I to chyba był cały odcinek, tu nawet nie ma czego komentować. Bieda panie, straszna bieda. Pisałem, że ostatni odcinek był najgorszym ever? Cofam to, ten jest najgorszy. Takiego stężenia nudy one piece nie miało chyba nigdy. Zawsze był jakiś gag, jakieś wydarzenie fabularne, jakaś fajna akcja, o której można aby było napisać. Tutaj nie ma nic.
A co do walki książęta vs wielkie zwierzaki.... pozwolę to przemilczeć. Myślę, że wiadomo dlaczego.
10.06.2012 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 551
ehhh, zawiodłem się. Myślałem, że będzie lepiej ale nie było.. No nic. I gdzie ta obiecana mi kilka odcinków temu walka Luffy vs Jinbei, hmm? W dupie mam takie rozwiązanie, chciałem sobie zobaczyć jak Słomiany sobie poradzi po time skipie, w końcu Jinbei byłby idealny do wypróbowania jego mocy.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
10.06.2012 21:06
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Heh, tak to już jest, że Panowie od anime robią sensacje z byle czego, a potem wszyscy są zawiedzeni. Standard. Dla nich wystarczy JEDNA wymiana uderzeń i już w tytule macie jak w banku xxx VS yyy Tongue W Impel Down było identycznie, Luffy vs Czarnobrody, a skończyło się o jednym ciosie na strone i nara Big Grin
10.06.2012 21:10
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Mnie się nie podoba to, że pokazali jak Jimbe i Shirahoshi wyruszają z Morskiego Lasu. Teraz można dorabiać sobie teorie, gdzie są Słomki, że żadnego nie widać. I mój ulubiony motyw, nazywany przeze mnie mafijnym Tongue, zarezerwowany na kozackie przemarsze Słomianych, poświęcony gadaniu jakichś rybich książąt. Foch z przytupem, nawet, jeżeli dobrze to wyglądało Tongue Mnie się w przeciwieństwie do Ciebie Dahaka walka braci -boshi z morskimi potworami podobała, właśnie dlatego, że była praktycznie nieruchoma, na zasadzie plansz. Co jeszcze? Mimo, że widziałam odcinek dwa razy nie za wiele z niego pamiętam, a jeszcze nie ściągnęłam, coby szybko przelecieć. Mimo to, podobał mi się bardziej niż poprzedni i dążymy ku dobremu. W kolejnym będzie pojmanie, to się może niedługo zacznie coś dziać.

A przypomniało mi się. Pamiętajcie dziewczyny, by serc panom nie łamać, bo się nie tylko na wierszach nie skończy, ale i szalone pomysły im w głowie świtać będą. Chcą rzucać czym popadnie, a nie przy każdej gumowy ochroniarz się znajduje, co obroni przed niemal wszystkim Tongue

Carsis, bo już mi się Ciebie szkoda robi. Nie czekaj. Nie ma na co. Panowie już sobie po mordach dali. Tyle im wystarczy na ten czas Wink

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
10.06.2012 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Luffy jeszcze będzie miał okazję by pokazać rezultaty treninguBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
10.06.2012 21:40
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
To to wiem, ale i tak nie podobało mi się to, że tak to rozwiązali... Po za tym czy ktoś zauważył, że Hordy ma podobne włosy do włosów Rayleigh'o? Przynajmniej na jednym z artów miał tak samoułożone włosy.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
10.06.2012 21:44
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Spoiler :
(10.06.2012 21:34 )Murgrabia napisał(a):  Mnie się w przeciwieństwie do Ciebie Dahaka walka braci -boshi z morskimi potworami podobała, właśnie dlatego, że była praktycznie nieruchoma, na zasadzie plansz
No proszę Cie, jak coś takiego może się podobać? To jest kpina po prostu, absolutnie ZERO animacji. Chodzenie na łatwiznę i śmianie się w twarz oglądającym, jak największe cięcie kosztów. Jak będę chciał pooglądać pokaz slajdów, to poczytam mangę.
10.06.2012 22:00
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Super odcinek. Ponad 20 minut czekałem kiedy się zacznie i nagle się okazało, że to koniec. ;D
Nie no… na początku mi się podobała ta wyspa, ale… całkowicie przestaje. :x

Jeszcze ta scena, co wyglądało jakby Luffy przegrał z Jinbe.

[Obrazek: Miku_430150.png]
10.06.2012 22:35
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przecież w mandze było podobnie, najpierw się bili potem przestali i już. Tutaj tylko wrócili do tego wtedy jeszcze na koniec odcinka, ale nikt nie mówił, że ta walka będzie. A wtedy co był tytuł Luffy VS Jinbe no to kilka uderzeń było, więc się zgadza.

Cóż ten odcinek jest... hmmm taki pusty. Znaczy patrząc po rozdziale wiele więcej wyciągnąć się nie dało, bo tam też było "pusto", ale w anime bardziej to się rzuca w oczy. Ta kulka leci i leci, te slajdy rodem z dragona, za dużo takiego przesuwania, zabawy kamerą a tutaj nic.

Z odcinka podobał mi się początek czyli Vander Decken, jego żale i haiku no i wydaje mi się, że dobitniej widać, na co wpadł. Koncówka jak rozprawili się z bestiami też była dobra no i oczywiście jak oficerowie załatwili książęta. A tak to bieda.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2012 23:55 przez Komimasa.)
10.06.2012 23:55
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,496
Się właśnie oglądając zastanawiałam czy widzę jego pomysł, bo go widać, czy może dlatego, bo go znam.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
11.06.2012 00:30

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama