Aktualny czas: 20.08.2017, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 552
Autor Wiadomość
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 552
Co można powiedzieć o tym odcinku. Cóż, nie był już taki pusty. Zamiast tak bawić się kamerą dodali sceny, zwłaszcza z tym piratem, trochę flashback, ale było klimatyczniej. To samo z Shirahoshi, boże ale ona jest głupia, urocza ale głupia strasznie. Nawet nie pamiętałem o tej scenie. Podobało mi się jak pokazali grupowanie się tych ludzi Hody'ego i pojawienie się Shyarly, ogólnie babka mu zabiła klina, nie dziwię się, że ją usunął. O właśnie. Dobrze pamiętam? Czy ten wodny strzał przypadkiem nie przeleciał poprzednio aż do Zatoczki Syren przebijając się przez domy, góry? Wcześniej zabił żołnierza, a teraz nie dał rady zabić kobiety? A jamon też, oberwał kilkoma naraz i jakoś żyje dalej... No ale bardziej mnie ta Shyarly jednak uderzyła.
No i na końcu trochę Deckena^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

18.06.2012 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 552
Wiesz, Komi, jak silny by nie był ten wodny strzał, jest to obrażenie jednopunktowe. Zwykła kula przebijająca na wylot zrobi takie same szkody. Jeśli ominie najważniejsze organy to nie jest aż takim zagrożeniem życia.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
18.06.2012 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
Hm... Hody nagle osiwiał (nagle? Ominąłem 4 odcinki xd), rozumiem, że to "ten efekt"?

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
18.06.2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(18.06.2012 14:00 )Devzan napisał(a):  Hm... Hody nagle osiwiał (nagle? Ominąłem 4 odcinki xd), rozumiem, że to "ten efekt"?

A no.Zbielał zupełnie jak M.Jackson swego czasu Cool
Odcinek przyzwoity choć bez fajerwerków (jak w całym dotychczasowym FI).To co ,od następnego odcinka łubu dubu ? Big Grin

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
18.06.2012 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama