Aktualny czas: 19.08.2017, 17:04 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 553
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 553
PANIE I PANOWIE, OFICJALNIE OGŁASZAM KONIEC SŁABIZNY W OP. OD DZISIAJ KAŻDY NASTĘPNY ODCINEK BĘDZIE ŚWIETNY.

Pierwsza połowa poziom poprzednich odcinków. Atak hodiego na króla i księży świetnie wyglądał.
Druga połowa - wejście Luffiego było MEGA EPICKIE i absolutnie świetnie animowane + jakiś nowy, fajny kawałek grał. Miód.
Potem wejście słomków i Overtaken przygrywający - również świetnie.

Tylko ostatnia scena nie wyszła tak jak planowałem. Ci co czytaja mangę wiedzą chyba czemu. Ci co nie czytają - po prostu zobaczcie sobie jak to w mandze wyglądało:

http://daikazoku.org/reader/content/comi.../18-19.png

No ale poza tym, to było bardzo dobrze.
24.06.2012 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 553
Jak wyżejBig Grin Odcinek zrobiony lepiej niż się tego spodziewałem. Zwłaszcza podkład muzyczny gdy Hordy strzelał w rodzinę, królewską i późniejBig Grin I to wejście Luffiego wydaje mi się bardziej epickie niż w mandze oraz ukazanie słomków jako supersilnychBig Grin Brak słówBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
24.06.2012 11:00
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Może w poprzednich odcinkach nie było walki, ale historia przedstawiona w nich była nietuzinkowa. To znakiem tego ciekawie jest wtedy, jak jest walka, ech... Trochę ten odcinek z strzałem wody przegięli niczym czasu nie wypełniając, ale ogólnie bardzo ładnie się animatorzy spisali.

Przyznam, że scena gdy pojawia się Luffy jest naprawdę genialnie zrobiona. Wspaniale też zrobili końcówkę. Jak idą tak po dwóch i wszyscy razem zmierzają w stronę kapitana. Szkoda, że nie było końcowe sceny jako ten screen z mangi pokolorowany, ale i tak było to nieźle pokazane.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.06.2012 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Zaczyna się burda. Mam mieszane uczucia co do tego odcinka. Z jednej strony mi się podobał, bo wkroczyli Słomiani i zaczyna się dziać w drugą stronę, ale dodatki studia jakoś tak mi psuły trochę odbiór. Choćby wejście Luffy'ego, a raczej szamotanina Megalo, atak Hody'ego, po którym, jak dla mnie, rodzina królewska powinna już wąchać kwiatki od spodu czy to, jak Nami wyłaniała się z mirażu. Ale sam atak Luffy'ego na Hody'ego bardzo mi się podobał. Dla mnie najlepszą wiadomością tego odcinka jest zapowiedź kolejnego, czyli tego, na który czekam od dawna. Jak mi go spartolą...

edit: A i jeszcze to zatrzymanie się Hody'ego podczas egzekucji, coby na Megalo popatrzeć na minus jak dla mnie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2012 11:51 przez Murgrabia.)
24.06.2012 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
(24.06.2012 11:29 )Komimasa napisał(a):  Może w poprzednich odcinkach nie było walki, ale historia przedstawiona w nich była nietuzinkowa. To znakiem tego ciekawie jest wtedy, jak jest walka, ech...
Walki nie mają tu nic do rzeczy. Te odcinki były po prostu NUDNE.
Akcja("walki") była mizerna, luffy vs jinbe to żart, książęta vs rybkowi piraci tak samo. Cały odcinek przeznaczony na pokazówkę gangu hodiego to sroga przesada.
Humoru niemalże nie było w ogóle. Jedynie sceny w klatce.
Fabularnie było tragicznie. Luffy vs Jinbe to było naciągane nieporozumienie nikomu niepotrzebne, a poza tym... no właśnie, piszesz, że historia nietuzinkowa, ale tak naprawdę ile wydarzyło się od zakończenia flashbacka? Hmm... zebrali się na placu, Hodi pokazał swoją armię i przyznał się do zabicia królowej. 5 ODCINKÓW to zajęło. P I Ę Ć. I żeby nie było, że narzekam - w mandze równie wolno się to wlokło i było równie słabo.

To było po prostu mizerne i nudne, zdecydowanie najgorsza część tego arca i jeden z najgorszych okresów w OP. Brak walk nie ma tu nic do rzeczy.

@UP
przecież w mandze też się wyłaniała z mirażu, więc o co kaman?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2012 11:43 przez Dahaka.)
24.06.2012 11:42
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Chodziło mi o pokazanie sposobu w jaki się wyłania, a nie o samo wyłanianie.

A i tak się zastanawiałam oglądając, czy z moją pamięcią coś nie tak czy co, bo za nic tego miecza sobie przypomnieć nie umiałam. No i jak tak teraz do mangi zaglądam, to widzę, że nie mam prawa go pamiętać, bo tam Hody mniej honorowy Tongue

W końcówce w sumie fajnie wyszło pojawienie się Słomianych, przez to, że nie pokazano ich twarzy w całości. No i towarzyszący temu motyw, który zawsze chętnie wysłucham Big Grin Kadr zmarnowany, ale to nie pierwszy raz.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2012 13:26 przez Murgrabia.)
24.06.2012 11:53
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Fakt to zatrzymanie by spojrzeć na Megalo było mocneBig Grin

24.06.2012 12:14
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Fajnie teraz po TS pokazują szybkość Luffiego. Najpierw jak dostaje przeciwnik, a potem LuffiegoBig GrinTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
24.06.2012 12:22
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
To mi przypomina wejście Goku, jak miał walczyć z Nappą, który wszystkich zmiótł. Stoi Nappa i za chwilę oczy wybałusza i zaraz rzut na całość jak oberwał w brzuchxD

24.06.2012 14:56
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Dla płaczących za końcową sceną Big Grin Choć coś z tym obrazkiem się chyba stało, ale i tak ładne kolory. Dzięki za polską wersję swoją drogą Smile
Fajny trailer arcu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2012 17:49 przez Murgrabia.)
24.06.2012 17:44
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama