Aktualny czas: 25.11.2017, 00:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 554
Autor Wiadomość
Fifek666 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Odcinek 554
Hehe i jest kolejny odcinek, który jest niczego sobie reakcje rekina i dodatkowe pokazanie ucieczki Zoro i spółki na plus, ale dalej to tylko gorzej, użycie Haki przez Słomka nie wywołało we mnie żadnych emocji(w mandze lekki dreszczyk na bani przeszedł), według mnie kompletnie zniszczyli tą epicką scenęSmile. Kolejny WIELKI minus, chociaż sam nie wiem może mi się zdaje bo dopiero co z imprezki wróciłem i jestem "troszkę" wcięty(ale nie mogłem się powstrzymać musiałem obejrzećSmile), czy czasami kreska nie poszła ostro w dół (w porównaniu do odcinka 553), twarze jakieś takie powykrzywiane, dalsze kadry kompletnie do bani i jakoś tak kompletnie mnie odrzuca co się nigdy nie zdarzyło. Mam jednak nadzieje, że to to tylko mi na oczy siada z braku snu, a jak nie to oby się poprawiła w nowym odcinku.
01.07.2012 06:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 554
Słaby odcinek. Nie zmieścili nawet całego chaptera, ale to bym przebolał gdyby ostatnia scena była zrobiona dobrze.

Ale nie była. Była syfiasta.

Odcinek zrujnowany.
01.07.2012 10:32
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No też uważam, że moment z haki był spieprzonySad
Na wojnie to było jakoś konkretnie pokazane, a tu tak jakby leniwie. Muszę, rzeczywiście przyznać, że manga wywołała w tym momencie u mnie więcej emocji.
A chapter cały zmieścili bo na tym się kończył jak Zoro mówił, że "gdyby tyle nie umiał to mógłby być naszym kapitanem":P

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
01.07.2012 10:44
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Nie zmieścili. Półtora stron zostało. Ale to dobrze, bo tego odcinka nie dało się już odratować + w następnym epie przynajmniej te półtora strony zostanie dobrze zrobione.
01.07.2012 10:53
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rozmowa z Jinbe, właściwie miała bardzo humorystyczny akcent. W dodatku imo świetnie była pokazana scena, gdzie chce zapytać o nazwę tej operacji. Kropeczki a potem te dwa kadry na tle.
Duży plus za pokazanie całej ucieczki i slalom Pappuga między kolumnami. Przyznam, że całkiem nieźle pokazali też tę przemowę Hody'ego. To czerwone tło i cień nakładany na twarz wyszedł imo bardzo klimatycznie.
Świetna była scenka z Brookiem jak pyta Shirahoshi i pokazanie majtek a potem Nami. "Wlot" Nami wyszedł po prostu super.

Przyznam, że na śmierć zapomniałem, że mówił potem yowahoshi, cóż zapomina się oj zapominaxD Dobrze, że było Yowamushi i dawałem bez przyrostka "hoshi" inaczej dziwnie by to teraz wyglądało.

Co do tej sceny z użyciem Haki. Klimatycznie odsunął od siebie Zoro i Sanjiego i podszedł, reszty szkoda komentować, ale to było dobre. No i końcówka powiedziałbym bardzo mocna. Świetny tekst kończący cały odcinek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.07.2012 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Zieeew.Czemu do cholery Toei nie chce robić 1,5 chapa na odcinek.Nawet gdyby dogonili w ten sposób mangę to zawsze można walnąć jakieś fillery (ot choćby coś na wzór przygód Cobiego i Helmeppo z East Blue arc).
Jak w najbliższych odcinkach nie zaczną przyśpieszać z akcją to zniszczą cały arc (którego,jak na razie, jedynym plusem jest "pokolorowana" wyspa - czyt. efekt wizualny) Undecided

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2012 19:47 przez Haji.)
01.07.2012 19:46
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Haji, to z Coby'm było historyjką okładkową, którą mogliby dać, bo ludzie nie czytający mangi nie dowiedzą się np., że Blueno uratował CP9, że Enel jest na księżycu, że Chimney przejęła posadę Kokoro, że zaszło wiele zmian w Impel Down itd. itp. Można by tak w nieskończoność wymieniać Big Grin

Czekam na PL, więc się nie wypowiem póki co.

sweet sweet lemonade
01.07.2012 20:25
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No teraz po Tsie jest tyle możliwości na filery i to takie, które mogą być zarąbisteBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
01.07.2012 21:12
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Proszę państwa. To jest temat przede wszystkim skierowany do osób, które nie czytają mangi, by mogły sobie bez strachu, że ktoś im coś zaspoileruje pogadać sobie o aktualnych wydarzeniach one piece. Nie po to, by wysłuchiwać waszych narzekań, wielkich znawców, którzy nawet niektórzy dobrze nie pamiętają, co było w tomiku. Powtarzam to ostatni raz.

Co do jeszcze odcinka, to zapomniałem dodać + za scenki z Megalo. Ledwo jakieś wspomnienie o wchodzeniu do jego żołądka a już rzut kamerą na naszego rekinka^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.07.2012 22:49
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Ja też nie rozumiem tego narzekania. Odcinek był bardzo dobry. Szczególnie fajna była reakcja ludzi po użyciu haki przez LuffiegoBig Grin a Hody tak się szczycił swoją 100.000 armią. Normalnie zatkało chłopakaBig Grin

Narzekanie na system 1 chapter 1 odcinek? Co w tym złego skoro robią to dobrze? Wolicie psujące klimat filery? ,bo ja ich nie nawidzę.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2012 23:26 przez Zorro.)
01.07.2012 23:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama