Aktualny czas: 25.11.2017, 00:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 555
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 555
O nie. Nie, nie, nie. Dlaczego? Po co? Na co oni to wszytko będą rozdrabniać? Po co "skupiają" się tak na poszczególnych Słomkach (chyba, przynajmniej ten był poświęcony tylko dwóm, gdy mógł dotyczyć 4-5). Odcinkowi brakowało zupełnie dynamiki, nie pokazano nic ciekawego. Przy Brooku już się nawet wystraszyłam, ale zapowiedź daje nadzieję. Retrospekcje Zoro i Sanjiego z Sabaody i treningu, w tym ta Sanjiego z ucieczki i nabycia nowej umiejętności jak dla mnie zepsuta. Ale ta dynamika. Naprawdę miałam wrażenie ciągłych przestojów. Hop - przestój - hop - przestój. To był chapter, w którym naprawdę dużo się działo, a tu, coś czuję, ze trzy odcinki z niego zrobią. Nie podoba mi się to Confused Miało być lepiej, a się cofamy, mam wrażenie Sad Jak obejrzę na spokojnie po polsku, to jeszcze coś dopiszę.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.07.2012 18:57 przez Murgrabia.)
08.07.2012 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 555
Mugrabia wyczerpała temat.
Scena z haki była słaba tydzień temu?
Dzisiaj cały odcinek jest taki.

Epickie tornado? Nope
Epicki skywalk? Nope. Sanji sobie lewituje w powietrzu, zamiast się odbijać - brawo toei, nie ma to jak żałować 5 minut roboty na robienie 5 klatek animacji i wrzuceniu ich w loopa, przez co cała scena wygląda jakby sanji był supermanem. Nie wsponme już o tym śmiesznym efekcie dzwiękowym. Pamiętacie jakie fejne brzmienie miało geppou CP9? Bo tutaj to była jakaś parodia, co było widać zwłaszcza przy retrosie z Luccim. Wszystko zepsute, wszystko. Porównajcie sobie haki sprzed tygodnia z haki Rayleigha w domu aukcyjnym na sabaody. Istna przepaść, nawet pod względem dzwięku.

Zjadliwie wyszedł jedynie atak Sanjiego z powietrza - widok armageddonu ognistych butów padających na twarze ryboludzi był przyjemny.

No i Everybody says HO!!! Brooka była śmieszn xD

Ogólnie padaka straszna.
08.07.2012 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Litości, Toei, litości. Cóż to było, to coś? Pół tylko chapa, wychodzi jedna wielka klapa.

Chociaż przynajmniej krzywych mord tyle nie było.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
08.07.2012 16:37
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ja piernicze, to była porażka. Tydzień temu tylko haki, a teraz? Po time skipie w ogóle te efekty w ich technikach spierdzielone zostały na całego. Każde haki przed time skipem było lepsze od tego. Normalnie porażka. Tak samo atak Brooka. Zupełnie inaczej był pokazany w mandze i to o wiele lepiej. Tak samo retrospekcja Sanjiego. Nie psujcie mi One Pieca po TSieSad. Powinno się słomków pokazywać bardziej epicko, a przez to wszystko wszystko się psujeSad

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
08.07.2012 20:53
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Aua... coś właśnie we mnie pękło. CO TO KU*WA JEST? Dobra uspokój się... <dużo brzydkich słów>

Po zabiciu paru ludzi uspokoiłem się. Ten odcinek to jakaś pieprzona porażka. Nawet ostatni filler z tym wielkim żukiem którego krytykowałem był LEPIEJ ZROBIONY! Sorry ale jeśli filler jest nieco lepiej zrobiony to coś tu nie gra prawda? No i PÓŁ CHAPTERA NA JEDEN ODCINEK, PÓŁ CHAPTERA! Specjalnie porównałem z mangą by się upewnić. Nie starczyłoby mi miejsca by pokazać wszystkie sceny które wyglądały po prostu do dupy. Dźwięk gdy Sanji skacze w powietrzu brzmi beznadziejnie, tornado Zora wygląda beznadziejnie. Praktycznie nic nie ratuje tego beznadziejnego odcinka.
Rzucam to anime w cholerę do czasu aż skończy się ten arc. Dzięki Toei...

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
08.07.2012 20:58
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cóż podobało mi się to, że były pokazane jakieś techniki, jak wszyscy ruszyli do walki, ale wykonanie tego wszystkiego... Wodny strzał i jego odbicie, jeden kadr w mandze miał więcej dynamiki. W ogóle to slajd był przesuwany nawet jak ktoś "niby szedl". Opary dymu stały w miejscu... Jak lecieli na nicj to była taka animacja że boże uchowaj...
Wspomnień za dużo zabija to dynamizm tych chwil no... Fajny tekst ewentualnie Robin przyznam szczerze, że nie jestem pewny czy Brook tam mówi "cool czy cold" ale jak patrzyłem bliżej jest do cold no i wtedy ma to większy sens.
Bardzo fajnie wyglądała poświata na mieczach Zoro a tu nagle zonk. Dlaczego, skoro w nazwie jest "czarny" to ten wir był niebieski?! Masakra. Właściwie dobrze to się te skorupy prezentowały.
No i Sanji te jeżowce wyglądaly jak Krieg, który okrył się płaszczem z kolców. Tylko ten dowódca wyglądał sensownie. Właściwie sanji nie ma tak źle, bo scena armagedonu kopnięć na pewno zostanie uwieczniona w nie jednym amv, bo wyszła świetnie, ale reszta?
Nawet epickie teksty przy takiej animacji nie ratują sytuacji...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.07.2012 22:00
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Haha, bezcenne. Zobaczyć jak Komi narzeka na odcinek. Tego jeszcze nie było.

Okej, a teraz o odcinku… w tamtym tygodniu czytałem te rozdziały po raz kolejny… w sumie to straszne wykonanie. W tym odcinku szczególnie czekałem na scenę z Brookiem… a co zastałem? Porównajcie sobie to z tym co było w mandze.
http://daikazoku.org/reader/reader/read/...635/page/5

A ta scena z Zoro? Co oni mu zrobili…

W sumie jedynym „plusem” (właściwie to nie) jest duża ilość Shirahoshi, której w mandze jakoś mało… tylko że i to nie do końca wyszło.

[Obrazek: Miku_430150.png]
09.07.2012 06:17
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,499
Nie, nie. Też się przestraszyłam jak zobaczyłam scenę Brooka, która najpierw mnie rozbawiła, ale zaraz po tym nie powiem co, ale w zapowiedzi widzimy wesoło pląsającego kościotrupa, więc jest nadzieja, że Fantazja dopiero będzie. I tego się trzymam.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
09.07.2012 09:58
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tak na pewno będzie. Te pierwsze ataki, które widzimy na początku odcinka to po prostu ostatnia strona z poprzedniego rozdziału, gdzie wszyscy ruszyli do walki, ale Oda nie miał czasu poświęcić każdemu trochę miejsca na atak. Jedynie Luffy zrobił gigantycznego pistolca. Tutaj to rozwinięto, co akurat dla mnie jest na plus, jednak wolałbym by włożyli jeszcze Brooka i Robin a ucieli te retrospekcje, trochę tam było przeginki.

W ogóle to ja rozumiem, że Księżycowy krok polega na odbijaniu się od warstw powietrza i tak oto dana osoba unosi się w powietrzu, ale Sanji, on sobie przez chwilę lewitował... (i to nie tylko w anime)

I jeszcze jedno. Ja bardzo lubię Shireczkę ale co słomkowy zaatakował to musiała być pokazana jej twarz? Ja wiem, że to miało nadać takiego hmm nie wiem, że każdy z nich jest silny i ona się tym zachwyca ale bez jaj.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2012 10:56 przez Komimasa.)
09.07.2012 10:54
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
(09.07.2012 09:58 )Murgrabia napisał(a):  Nie, nie. Też się przestraszyłam jak zobaczyłam scenę Brooka, która najpierw mnie rozbawiła, ale zaraz po tym nie powiem co, ale w zapowiedzi widzimy wesoło pląsającego kościotrupa, więc jest nadzieja, że Fantazja dopiero będzie. I tego się trzymam.
Nie będzie… pokazali cały rozdział – atak Zoro był dalej; Sanjego jeszcze później… ucięli na Robin, może Robin jakoś odpowiednio przyszykują… mam nadzieję. ;x

[Obrazek: Miku_430150.png]
09.07.2012 16:05

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama