Aktualny czas: 25.02.2018, 23:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 556
Autor Wiadomość
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 556
Odcinek był nawet fajny. Najlepszy moim zdaniem motyw był wtedy kiedy Franky "włączył" sobie stare włosy, które moim zdaniem lepiej do niego pasują niż te zgolone po TS'ie. Szkoda, że nie będzie ich miał na zawsze... Fajne było też to jak Kraken wziął Luffiego na grzbiet a po twarzy Hordy'ego, było widać już lekką irytację xD, co moim zdaniem jest bezcennym widowiskiem. Mogę uznać, że odcinek był lepszy niż poprzedni, szkoda tylko, że kończy się zawsze w fajnym momencie i ostatnio, coś mało się dzieje w odcinkach... Jak zwykle, mam nadzieję na to, że następny odc. będzie lepszy Tongue

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
15.07.2012 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 556
Mało się dzieje, bo ten odcinek i poprzedni zajęły po pół chaptera Tongue One powinny byś jedny.

Ogólnie 10x lepiej niz tydzien temu. Kreska i animacja ok, to drugie momentami nawet bardzo ok. Mało przeciągania jak na pół chaptera, sprytne fillerki robią swoje, ale mogli jeszcze ze 2 minuty dorobić scen walki Tongue

Festwal brooka epic xD

Oby poziom poprzednich dwóch odcinków już nie wrócił.

PS. ZA TYDZIEN NIE MA ODCINKA
15.07.2012 13:13
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Sprytne filerki to urozmaicanie fabuły, co w anime jest zawsze. Gdyby twórcy opierali się tylko na materiale mangowym mielibyśmy od groma filerów takich jak kozy Zena, wyspa smoków, piraci feniksa (wartego 100 mlnBig Grin w dodatku). Nie mówię że wszystkie są złe bo niektóre były bardzo fajne. Takie coś psuje ciągłość fabuły i kiedy oglądam anime po raz kolejny zazwyczaj omijam filery. Oglądam tylko te które wpływają na główny wątek. Pół chaptera na 1 odcinek - trudno. Może być nawet i ćwierć ważne żeby to było dobre. Dla przykładu w Alabaście mieliśmy spore urozmaicenie fabuły dotyczące Ace. Historia z Łowcą Nagród,pustynnymi piratami i fałszywymi rebeliantami były już klasycznym filerem odrywającym od głównego wątku. Ale scena ucieczki Aca i Luffiego przed Smokerem,siłowanie się na beczce, walka z Bilionsami były naprawdę ciekawe i nawet mi przez myśl nie przeszło że nie było tego w mandze. Tak więc można nawet i z połowy chaptera zrobić ciekawy odcinek. To kwestia dobrego pomysłu a nie ilości materiału.

Cytat:Oby poziom poprzednich dwóch odcinków już nie wrócił.
Ej poprzedni odcinek był słaby, ale nie można oceniać całego odcinka ze względu na jedną scenę z haki(chociaz ja nic do niej nie mam).

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2012 19:23 przez Zorro.)
15.07.2012 19:12
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,555
Odcinek z haki był przedostatni. Ostatni, to... no ten, pokaz siły Sanjiego i Zoro. I to było złe.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.07.2012 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przecież ten post, Zorro, jest nie na temat... Zaprawdę, jest temat o przedłużaniu, czy ten post o wiele bardziej nie pasuje tam?

Jestem zadowolony z tego odcinka. Może i wolno idzie do przodu, ale przynajmniej wszystko zostało wspaniale pokazane plus smaczek z zakładem Zoro i Sanjiego. Festiwal przedstawiono po prostu rewelacyjnie. Klimatycznie, dodano wiele ale na plus. Całość związana z Frankym, wygląd jego maszyny czołgu, również wszystko na plus. Właściwie w pewnym momencie to ten motocykl wyglądał wręcz genialnie. Trochę nie podobało mi się ukazanie Krakena. Tak mało na niezdecydowanego z początku wyglądał, ale fajnie wyszedł jak łaskotał Luffy'ego i osłonił Shirkę.

Ogólnie odbiór popsuły mi krzyki widowni i ta ich gadka, no ale cóż, jak było w mandze to i tu być musiało.

Niebo lepiej, niż poprzednim razem. Nawet ten wir w powtórce wyglądał jak zestaw pił a nie jakieś zwykłe tornado. Jestem pozytywnie zaskoczony tym odcinkiem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2012 19:36 przez Komimasa.)
15.07.2012 19:35
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Cytat:Oby poziom poprzednich dwóch odcinków już nie wrócił.
Cytat:Odcinek z haki był przedostatni. Ostatni, to... no ten, pokaz siły Sanjiego i Zoro. I to było złe.
Przecież o przedostatnim pisałem...
Cytat:Sugerujesz, że gdyby nie było fillerów, były by fillery?
Dokładnie, wolę filery związane z fabuła mangową niż całkowicie odrębne, bo te psują klimat. Jakoś każdą sagę jestem w stanie obejrzeć a na filerowych sagach usypiam.
Cytat:Przecież ten post, Zorro, jest nie na temat... Zaprawdę, jest temat o przedłużaniu, czy ten post o wiele bardziej nie pasuje tam?
Sory już nie będę.

15.07.2012 19:53
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Odcinek muszę przyznać świetnyBig Grin Wielka poprawa po zeszłym tygodniuBig Grin Jedyny wielki minus to jak zawsze ostatnio to przedłużanie. Ale odcinek naprawdę spokoBig Grin I krecha z animacją i fabuła.
Odnośnie filerów to myślę, że wolę te z poza fabuły bo One Piece ma fajne filery. Najlepszym dowodem jest G8, które gdy oglądałem pierwszy raz to myślałem, że to z mangą. Dopiero jak na necie wyczytałem, że to filer to byłem zaskoczony.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.07.2012 21:56
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 490
Tu więc rodzi się pytanie do Dahaki. Po co oglądasz anime, skoro chcesz, aby było tylko zekranizowaniem mangi? Nie możesz po prostu czytać mangi? Dla mnie anime, jest takim uzupełnieniem, gdzie są dodane gagi, jakieś dodatkowe ujęcia, rozmowy czy elementy walki. Nie wiem w czym ci przeszkadzała chociażby ta historyjka z chłopcami i Acem. Jeśli takie rzeczy się nie podobają gdzie Anime i Manga są robione ciągle to po prostu czytaj Mangę, bo w Anime takie zabiegi są nieuniknione.

Co do odcinka, to się uśmiałem. Uwielbiam te żółte oczy Big Grin Jak Luffy biegł za czołgiem, albo "dowódca Chopper melduje się" ze łzami, to mi się podobało. Motor mi się natomiast nie podobał, zbyt oklepane;/Nie wiem jak to się może podobać, natomiast Franky is awesome Big Grin Ogólnie fajny odcinek, nie miałem w połowie odcinka uczucia nudy, coś się działo, no i Usopp znów tak blisko klatki piersiowej Nami - czyżby jakieś pierwsze kroki? Tongue

Dahaka OPZ...

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2012 22:41 przez Stepi.)
15.07.2012 22:36
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,555
Dobra, postanowienie prysło, ale zwalam to na fakt, że jestem w Krakowie i mam nieograniczony dostęp do neta Tongue

Odcinek na pewno był lepszy niż ostatnio, chociaż nadal jakoś mi się dłużył, nie potrafił skupić całej mojej uwagi. Podobały mi się kolory w tym odcinku, zwłaszcza barwy motocykla. Fantazja z kolei jak dla mnie była za długa. Po chwili tylko czekałam kiedy się wreszcie skończy. Podobnie z wejściem Krakena. Też mi się dłużyło i czekałam finału. Ale dla złości Hody'ego niech się dłuży Smile W sumie nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Jest lepiej, ale nie porywająco. Kolejny odcinek to Franky, Usopp i Chopper oraz kolejna scena Luffy'ego, na którą czekałam, ale już po zapowiedzi widzę, że mi się nie podoba Sad Nic to, za dwa tygodnie postanowienie powinno wrócić na soje tory.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.07.2012 23:20
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Cytat:Odcinek na pewno był lepszy niż ostatnio, chociaż nadal jakoś mi się dłużył, nie potrafił skupić całej mojej uwagi.

A mi się nie dłużyło. W tym odcinku bardzo podobał mi się Surume i wnerw Hodiego. Rywalizacja Zoro i Sanjiego dosyć zabawna. Akcje z czołgiem oglądało się przyjemniej niż w mandze. Franky to ma łeb, jeszcze trochę i pacyfistę zbudujeBig Grin

16.07.2012 13:42

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama