Aktualny czas: 21.10.2017, 21:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 557
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 557
Eh, słabo. Fragment z Frankim skończył się w 15 minucie odcinka... a można to było przedstawić w 3 min.... ciągnęło się to w nieskończoność.
Potem lepiej ale dalej bez rewelacji, ot każdy pokazuje swoje ataki. Scena z Luffym była spoko, widać, że próbowali odtworzyć moment z sabaody, kiedy słomek przywalił tenryuubito. Oczywiście ta scena nie dorasta do pięt tamtej w żadnym stopniu, bo była zbyt przeciągnięta, jak wszystko zresztą w tym odcinku. Niemniej było to nawet satysfakcjonujące razem z butem na twarz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.07.2012 14:27 przez Dahaka.)
29.07.2012 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 557
Jak zwykle: wszystko ciągnie się jak koza z nosa podczas kataru i podobny ma efekt do niej to przedłużanie(mianowicie niezbyt ładny). O wiele lepiej wyglądałoby to wszystko w szybszym tempie. Traci na tym dynamika całej walki Słomkowych z Hodym i gdzieś tam po drodze gubi ta bitwa emocje, a przy bitwach takie rzeczy są bardzo ważne. Chyba ci od odcinków prawie w ogóle nie czują klimatu One Piece, bo ekranizacja pod kątem wywoływanych emocji w stosunku do mangi trzyma marny poziom. Ale w porównaniu do kilku innych odcinków z ostatnich miesięcy ten jest nawet niezły.
Co do animacji i kreski wyszła bardzo ładnie, na wielki plus. Oby tak dalej.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2012 20:18 przez LaTherionDe666.)
29.07.2012 18:40
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Jakby nie było przeciągania to też słabą kreskę ciężko byłoby przyuważyć Big Grin Ja tam nie przywiązuje uwagi do anime i nie mam problemów z oglądaniem tego, bo szczerze to mi wisi jak to wyjdzie xD Ale jak już wiele razy mówiłem - współczuję osobom nie czytającym mangi. Mogliby chociaż mangę na bieżąco z anime czytać, coby wiedzieć jak to powinno wyglądać.

[Obrazek: c2DKloo.png]
29.07.2012 18:46
Silerus Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Odcinek średni. Akcja z Franky'm została bardzo przeciągnięta, moment z Nami zdecydowanie lepiej wyglądał w mandze, scena z Chopperem nawet mi się podobała. Od ok. 18.30 minuty według mnie wyglądało to świetnie, a zwłaszcza gdy Zoro i Sanji zatrzymali atak, dając Luffy'iemu wolną drogę do Hody'iego oraz kopniak na sam koniec by genialny Wink W stosunku do niektórych odcinków z ostatnich miesięcy, ten trzyma nawet wysoki poziom.
29.07.2012 19:49
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Powiem krótko: Rewelacji nie ma, ale też i nie jest najgorzej. Końcówka nawet fajna. Więc odcinek średniSmile

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.07.2012 20:01
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ech znowu wyjdę na oszołoma...

Mi się bardzo podobały sceny z ośmiornicą no i przede wszystkim Franky. No i akcja z czołgiem "ubij kreta" czy w końcu jak wpadli. Wszystko pokazane dokładnie, z humorem, w mandze to zaraz wpadł pod ziemie. Genialna była scenka jak Franky sam wpadł w dziurę i to jak chwilę lęwitował motocyklem w powietrzu. Dalej przemiana. Kiedyś Sailorka się 45 sekund przemieniała i ludzie żyli a teraz robot nie może zając chwili dłużej bo od razu "przedłużają". Serio, przecież ten element wyszedł im wspaniale. Żywe kolory, ruchy, ładnie widać co z czym, trochę jak zordy z power rangersxD Świetnie to było z animowane. Jedynie przyczepiłbym się do animacji Działo Franky'ego. Chwilę postrzelał a potem mieliśmy statystyczny obraz a na tym jeszcze krzyczał Usopp... Ale całe wystąpienie Generała Franky'ego było bardzo ok. Nie rozumiem skąd te narzekania (zwłaszcza tutaj) Dla was wszystko, co zajmuje dłużej, choćby nie wiem co ukazało jest zbędne. To, co w anime jest na plus, dokładne pokazanie danej sceny, jak do czego doszło, dla was idzie od razu na minus. Nie potraficie się cieszyć tym co macie, a wcale nie jest źle. Wy tylko widzicie pół chapka, nie doceniając tego, jak zostało wykonane (choć teraz w sumie rozdział 1 był cały). Nie mieliśmy tu skoków kamery i rzutu na tłumany kurzu ale naprawdę fajną akcję.
Nami wyszła bardzo ładnie choć ten szkwał mógł wyjść lepiej. W ogóle podobał mi się myk z pokazaniem przeszłości w oczach czy gdzieś w tle.
Sam atak Luffy'ego był ok, choć takich ciar wielkich nie było. Ale mogliby tym tekstem zakończyć rozdział. Strasznie mi się nie podobały te trzy groszy ryboludzi... Niby ten Noe leci ale kurde, lepiej by było jakby odcinek się skończył na uderzeniu.
Ogólnie po słabiźnie jaką mieliśmy nieprzyjemność nie tak dawno widzieć trudno jest mi tu mieć wielkie pretensje. Może za mało anime oglądam gdzie animacja jest aż palce lizać, że tak mnie to w oczy nie kłuje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

30.07.2012 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
songomat Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Zgadzam się z Komim Smile Odcinek mi się podobał. Przemiana Franky'ego była elegancka. Śmiałem się z radochy XD Kopniak Luffiego przyjemny dla oczu. Teraz czekać tylko na jakieś grube fighty Smile
30.07.2012 10:34
Hipek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 108
Ech… przeczytałem tylko pierwszą wypowiedź i nie chce mi się czytać tych narzekań. Odcinek był naprawdę przyjemny, wydawał się być bardzo krótki, ale też przyjemny.

Chopper był supppaaaa~h kapitanem! Naprawdę przyjemnie się to oglądało, transformacja w robota średnia, ale za to jak pięknie odtworzony element z armatkami? XD
Później do tego jeszcze scena z Luffym. Modliłem się, aby tego nie zepsuli i co? …i było pięknie! Big Grin

W tym tygodniu jestem zadowolony z odcinka. Big Grin

[Obrazek: Miku_430150.png]
30.07.2012 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
Cytat:Ech znowu wyjdę na oszołoma...
Ja tam cię rozumiem, ale sam wole się nie wypowiadać na temat odcinka bo zaraz zaczną po mnie jeździć.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
30.07.2012 19:09
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Odcinek był dobry. Mi się bardzo podobał - Ale ja jestem nienormalny i tak dalej więc mam inną opinie niż wszyscy - Standard
Pandaman miał swoje sceny aż dwie (Chyba bo nie widziałem go więcej razy, ile razy on się pojawił ^.^)
Podsumowanie:
Chopper i Usopp: Wyrzucenie ich z czołgu było świetne, ale sceny z błyszczykiem było trochę za dużo
Nami: Kochana Nami, odcinek należał też do niej - Jej reakcja na transformacje - Boska. Oczy i przeszłość - Boskie - Władczyni Odcinka
Kraken: Biedny klaken....
Franky: Mistrz odcinka - Bardzo dobra prezentacja
Atak na Hodiego: Dobre zgranie, z Zoro i Sanjim ^.^

30.07.2012 19:31

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama