Aktualny czas: 19.08.2017, 16:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 559
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 559
Wszystkie sceny z Luffym były super. Świetna animacja walki, która była większości fillerowa(na plus), pościg hodiego to też filler na plus, ten aspekt wyszedł im bardzo fajnie.

VDD też był spoko, uśmiałem się xD

Natomiast cała reszta odcinka to bubel, kolejne niekończące się ujęcia noah i płaczhoshi, przeplatane rzutami na wyspe i komentujących cywilów. Mogli więcej walki zrobić, zamiast tego dziadostwa Sad

Ogólnie to odcinek na plus, dużo dobrej animacji. Podoba mi się, że fillerują walkę luffy vs hody, ale mam nadzieje, że ogarną się z tymi rzutami na noah.
12.08.2012 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 559
Odcinek taki pół na pół. Z jednej strony świetna fillerowa walka Luffiego z Hodym, świetnie zaimowana. Z drugiej nudne ujęcia statku i Shirahoshi. Zamiast tego mogliby pokazać trochę fillerowej walki tych na dole.Powoli akcja zaczyna pędzić i gdyby nie ten Noe to byłoby tutaj jakieś odpowiednie tempo. Ale nie jest źle.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
12.08.2012 13:44
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Tak jak wszyscy, powiem, że odcinek na plus. Do tego momentu nie wiedziałbym, że walka była fillerem, bo nie czytam mangi, a przynajmniej nie na bieżąco. Animacja była w miarę, ale nie wiem czemu, nie dorównuje tym z przed TS'em... Może to tylko moje widzi mi się, ale no cóż. Kiedy Shirahoshi powtórzyła, że Decken, nie jest w jej typie... Jego reakcja mnie rozwaliła Big Grin. No ale potem zaczęło się robić nieprzyjemnie... Mam nadzieję, że następny odcinek będzie jeszcze lepszy.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
12.08.2012 16:07
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Hmm, może 10% odcinka to nie był filer. Ale muszę przyznać (jak wyżej), że walka filerowa była zarąbistaBig Grin Z Deckenem też mi się podobałoSmile Reszta jak ostatnie odcinki w większości czyli do kitu. Następny odcinek może być nawet fajnyBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.08.2012 23:13
Jari093 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 113
Niestety musze powiedziec ze w tym epku jakos super duzo sie nie dzialo i mam nadzieje wielka na kolejne epki.

Nie mniej jednak i tak dużo idzie sie dowiedziec. Ostatnie minuty epka były najciekawsze TongueP
i niestety epek ktory trwa kilkanascie minut czuje się jakkby trwał 5minut >_<

[Obrazek: Jari093.png]
18.08.2012 14:26
songomat Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Odcinek taki sobie. Mimo, że nie czytam mangi to czułem ciągnięcie się fabuły. Mam prośbę. Powie mi ktoś jaki to jest mniej więcej moment w mandze bo chciałbym zacząć robić coś takiego: obejrzę nowy ep, czytam mangę z tymi wydarzeniami aby mieć jakieś porównanie i żeby nic mi nie umykało. Byłbym wdzięczny Smile
18.08.2012 22:00
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama