Aktualny czas: 17.08.2017, 03:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 560
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 560
No dzisiejszy odcinek jak dla mnie był świetny. Po raz pierwszy od wielu miesięcy nie mam większych zastrzeżeńBig Grin Początek Z Hodym, Deckenem i później Luffym był fajny, zwłaszcza moment powstrzymania Hodiego przez Luffiego. Potem na dole początek walki Sanjiego i Jimbe z morskim Bonzem oraz wcześniejsze przygotowania Surume. No i pokazane haki obserwacji ZoroBig Grin No i zapowiedź jego walki z tym pijakiem. Ten motyw bardziej podoba mi się tu w anime niż w mandze. No anime One Piece znów zaczyna mi się podobać prawie tak jak przed TSBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
19.08.2012 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
RE: Odcinek 560
Nędzny odcinek. Na tyle słaby że odczuwałem zażenowanie oglądając go. Zero dynamiki, a animacja biedna i sztywna. W o ogóle nie było czuć 'pierdyknięcia' w żadnej scenie, kop Jinbe wyglądał jak delikatny plaskacz, zamiast potężny atak z pół obrotu, a starcie Zoro i Hyozou jak tyrpnięcie kogoś przez przypadek na potańcówce. Kompletnie zero mocy i jakiegokolwiek napięcia. Żenua
19.08.2012 12:53
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Wiesz Zoro i Hyozou się dopiero starli więc ciężko żeby już nie wiadomo czego wymagać. Zresztą Ci ryboludzie są słabi. FI jest jak dla mnie po to by pokazać jak wzmocnili się słomki, którzy nie mają większych problemów z taką załogą Hodiego. Na takie mocne walki myślę, że przyjdzie czas w NW. Za dużej dynamiki nie ma ale i tak uważam, że nie jest źleBig Grin

19.08.2012 13:15
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Ale ja nie mówie o walkach, tylko ten konkretnej scenie, która wykonana była słabo. Ten blok powinien mieć moc, a nie takie miźnięcie.
19.08.2012 13:35
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Właśnie, nie było pierdyknięcia i mocy. Gdyby nie to, odcinek byłby nawet nawet. A tak, to jak oglądałam, to miałam wrażenie, że wszystko jest jakby chciało, a nie mogło - do tego strasznie ślamazarnie. A jak Hyouzou ciachał tych wszystkich ryboludzi, to chciało aż się rzec: "Skończ waść, wstydu oszczędź". To nie jest zwykła żenua. To żenua do kwadratu jest.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
19.08.2012 14:07
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Może to jest tylko moje odczucie, ale mnie się wydaje, że to jest tak dlatego by pokazać, że ci ryboludzie tak naprawdę nie są tacy mocni. Przynajmniej mam taką nadzieję. Ale i tak uważam, że to był jeden z najlepszych odcinków na FI.

19.08.2012 14:41
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Tu nie chodzi o to, że chcieli pokazać jacy to oni nie są słabi, tylko po prostu zrobili to na szybko, jak najmniejszym kosztem i byle jak Tongue
19.08.2012 15:46
Prynio Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Jak dla mnie konkretna porażka, strasznie przeciąganie, jak ktoś wspomniał kop Jinbei'a o wiele za mało efektowny, blok Zoro to samo.

[Obrazek: pryniosygna.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2012 07:22 przez Prynio.)
20.08.2012 07:22
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 138
Chyba po raz pierwszy zgadzam się z Dahaką. Ten odcinek aż cuchną tandetą. Zderzenie mocy Zora i pijaka powinno mieć takie same pierdyknięcie jak podczas starcia z Kaku, a tu dorysowali parę kresek po bokach...... I nie chodzi tylko o to żebym czepiał się tej sceny. Nami wywracająca się od pomuchu wiatru wyglądała jak jakiś manekin. Ta animacja była po prostu katastrofalna. Przeciąganie odcinków nigdy mi nie przeszkadzało. Tutaj to nawet nie było zbytniego pzeciągania ale takiej klapy to ja dawno nie oglądałem.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
20.08.2012 07:50
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Zgodzę się, że może to uderzenie było słabe, ale nie zgodzę się, że powinno być tak mocne jak to z Kaku. Co jak co ale dla mnie Kaku był silniejszyTongue

20.08.2012 09:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama