Aktualny czas: 23.11.2017, 02:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 562
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 562
Po zeszłotygodniowym skoku poziomu, dziś idziemy dalej po sinusoidzie i mamy kolejny nędzny odcinek. Animacji dobrej nie ma w ogóle, wszystko przeciętność, żaden atak nie zrobił na mnie wrażenia. Przeciąganie okropne, to był zdecydowanie jeden z najgorszych chapterów w mandze, więc można się tego było spodziewać, ale to nie jest żadne wytłumaczenie. Wystarczyło zrobić z 5 minut fillerowych walk czy to słomków, czy to luffiego i by było dobrze. No ale to toei w końcu. Reżyseria nie umywa się do zeszłotygodniowej, dobór muzyki bezpłciowy, zero emocji. Przez cały odcinek w zasadzie nic sie nie wydarzyło, to wszystko można było w 3 minuty streścić. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda.
02.09.2012 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 562
Bida z nędzą. Przeciąganie i przeciąganie. Oni nawet sobie w jednym odcinku tworzą okazje, by w następnym też poprzeciągać.
Lipa. A w zeszłym tygodniu było już tak fajnie.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
02.09.2012 13:59
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No tydzień temu było fajnie. A dziś to totalny brak dynamiki. Choć i tak nie spodziewałem się po mandze, że to będzie ciekawy odcinek. Nawet Hody to tak średnio potworny się stał. W mandze trochę bardziej potworny był. Z zapowiedzi widzę, że za tydzień pokażą co na placu się dzieje więc może będzie fajny odcinekBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.09.2012 14:45
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Potworność Hodiego się po prostu przejadła i już nie jest potworna. Za dużo mrocznych śmiechów. W mandze nie czuć takiego przejedzenia, bo manga nie ma dźwięków i się nie możesz zirytować tymi śmiechami.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
02.09.2012 14:56
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Możliwe. Mam nadzieje, że już nie będzie takich czarnych charakterów, które się tak szybko będą przejadać.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.09.2012 15:07
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 15%
Hody to w sumie sie biały zrobił Tongue no i ogólnie nudny odcinek nic cieawego, jak zresztą cała ta saga... Hody gdyby nie woda to by dostał w ciągu 10 sekund... jak to czytałem to uznałem, że prawdziwa siła słomianych to wyjdzie dopiero później, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOŃCA TEGO ARCU!...

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2012 16:05 przez fuszioms.)
02.09.2012 16:04
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
odcinek taki se, myślałem naiwnie że się w jeden odcinek uwiną z spadaniem Noah a tu pacz. Nie martwcie się, od następnego arcu jest o wieeeeele lepiej i główny boss to prze kozak : D (to nie jest spoiler, nie czepiać się o pierdoły)
02.09.2012 21:27
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Ech, ech i jeszcze raz ech. Nawet ja! Ten co prawie nigdy nie narzeka na odcinki One Piece, bo dają mu co robić w weekendy. Jestem zawiedziony, po prostu czysto zawiedziony. czekałem na przysłowiowe "boom" a dostałem niewypał. Odcinek wgle bez mocy. Zamiast być szokowanym lub wzruszonym kiedy Fukaboshi obrywał, byłem znudzony a jedyna myśl jaka się nasuwała to: meh.. nudaaa.. Ale przynajmniej końcówka, mimo iż przedłużyła to wszystko, mnie zaciekawiła. Jako, że nie czytam mangi nie wiem kim jest Hordy naprawdę i już mam w mózgu kilka przypuszczeń.. Ale pewnie jak zwykle się zawiodę... No nic.. Mam nadzieję, że następny odcinek będzie lepszy..

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
02.09.2012 21:41
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Do Jeżmylord: Jest, ale nie mam siły ci tego tłumaczyć, dawno temu było uzgadniane na tym forum co jest a co nie jest spoilerem i masz to jak byk napisane w regulaminie i nie rozumiem czemu się do tego nie stosujesz.

Ten odcinek powstawał w bólach. Właściwie nie wiem, co było źle, chyba to wszystko wina po prostu tragicznego rozdziału, nudnego strasznie. Nie rozumiem jednak czemu Dahaka napisał:
Cytat:Wystarczyło zrobić z 5 minut fillerowych walk czy to słomków, czy to luffiego i by było dobrze.

Specjalnie dla niego zerknąłem jak było w mandze i tak, od około 10 minuty do chyba 13 nie było w ogóle w mandze. To jest między innymi wężowy pistolet i ostrzeliwanie Luffy'ego. No jakbym nie patrzył "filerowa walka luffy'ego". Insza sprawa, że nie porywała delikatnie mówiąc.

Trudno jest powiedzieć, co mi się podobało, na pewno lepiej było to ukazane, w mandze nie widziałem, że dostał takiej przemiany pod koniec. No i ta obietnica, by nie oddalała się od No'ego, miało to jakieś ręce i nogi a w mandze to taki bałagan trochę. Ogólnie wiadomo, że mi się nie podobało, chyba jeden z gorszych odcinków, ale było kilka sytuacji czy wręcz kwestii, które uważam idą na plus.
Teksty Hody'ego o książętach i Otohime. Fukaboshi pytający Hody'ego co mu takiego zrobili ludzie i ta niema odpowiedź i to zdziwienie aż do nacięcia, atak z utwardzenia (szybki i jak trzeba) oraz przeobrażenie Hody'ego.

I zgadzam się ze słowami Hody'ego. Kręcą się wokół tego No'ego jak smród po gaciach.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.09.2012 21:52 przez Komimasa.)
02.09.2012 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
i pokręcą się jeszcze pewno ze 3 odcinki niestety.
spoilerem by było, jakbym napisał kim jest naprawdę Hody, nie stosuje się bo uważam że przesadzasz i czepiasz się o szczegóły, nic konkretnego nie mówię a dostaje procenty, niezasłużenie, nie mam zamiaru tego zmieniać więc możesz i od razu dać permbana

czemu to jest tak, że inne anime są jakoś na dobrym, niemulącym poziomie i nie lecą perfidnie po kosztach ? OP to jest chyba jedno z popularniejszych anime prawda ?
02.09.2012 22:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama