Aktualny czas: 20.08.2017, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 564
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 564
Znowu trochę szybsze tempo. Chciałbym, żeby toei utrzymało takie przez wszystkie odcinki... 1.3 chaptera to jest skrócenie ~50 odcinkowej wyspy ryboludzi do około 40 odcinków. Potem 10 fillerów i różnica między anime a mangą się wyrównuje. Taki niewielki koszt, ale tyle by dał...

Odcinek był OK, przegadany, więc sie nie dłużył, bo ciągle był przypływ informacji. Flashback Hodiego był dość mroczny i głos arlonga w tle wyszedł spoko(jak cały retros zresztą). Przemówienie fukaboshiego i luffiego OK i trochę akcji na koniec, ale bez rewelacji. Fajnie, że powrócił ten nowy kawałek, co grał przy wejściu luffiego pare odcinków temu. Niefajnie, że nie można go nigdzie ściągnąć Big Grin
Ogólnie odcinek tak neutralno-pozytywnie oceniam. Nie było nic złego.

A już za tydzień...już się doczekać nie mogę po prostu.
16.09.2012 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 564
No odcinek nawet niezłyBig Grin Za tydzień zapowiada się ciekawieBig Grin
Nawet podobało mi się motyw z tym obniżonym głosem ArlongaBig Grin Rewelacji nie było ale nie jest źleBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
16.09.2012 12:35
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
Dobrze było. Retrospekcja zrobiona świetnie, ten mroczny głos Arlonga szczególnie. Świetnie pokazana jest w niej ta wzrastająca nienawiść, ta tragedia. Genialnie zrobiony ten moment, gdy był pogrzeb Otohime, a Hody i spółka śmiali się ukryci pod mrokami oceanu...
Przemówienie Fukaboshiego było świetne. Takie podniosłe, pełne emocji...łzy stały mi w oczach, co już pozwala mi ocenić odcinek pozytywnie. Zresetować historię do zera...jeśli trzeba już odrzucać całą swoją historię to jaki musi być rzeczywiście rozmiar tragedii, przez pryzmat fikcji może tak dobrze tego nie widać, ale to naprawdę jest wielka katastrofa, kiedy trzeba używać takich środków...
Jeśli za tydzień utrzyma się taki poziom emocji, umiarkowanego przeciągania i świetności, to nie mogę się doczekać...

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
16.09.2012 12:46
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przyznam, że na początku pomyślałem sobie "no nie". No bo wiecie, myślałem, że w końcu będą walki, ale animatorzy bardzo dobrze to poukładali. Dzięki temu nie ma człowiek wrażenia chaosu takiego jakie miał przy okazji czytania mangi. Przyznam, że i retrospekcja wyszła bardzo klimatycznie. Te kaptury, cień na nich, podłożenie ognia a zwłaszcza tło do słów, które zapadły w pamięć Hody'emu oraz ten specyficzny głos. Również na słowa uznanie zasługuje pokazanie pogrzebu przeplatanego ze śmiechem nowych piraci ryboludzi.
Przemowa Fukaboshiego również bardzo mnie poruszyła. Właściwie wcześniej tego nie dostrzegłem (być może dlatego, że czytając mangę człowiek czekał już tylko na Słomkowych a jak widział Noe to włączał mu się odruch wymiotny) ale rzeczywiście Hody był tak dorastał w takim środowisku, że po prostu musiał być zły. On sobie tego nie wymyślił, to mu wpojono. I choć to ludzie są wszystkiemu winni to wyspa ryboludzi sama zrodziła nienawiść, która teraz ma ich zniszczyć. Wzruszający był oczywiście moment jak Luffy mówi, że są przecież przyjaciółmi i te łzy Fukaboshiego. Mogłyby być trochę lepiej wykonane ale cóż. Na koniec deser w postaci pokazania Słomkowych i początek ich walk. Osobiście chyba wolałbym, jakby skończył się odcinek na słowach Zoro, ale tak też nie jest źle.
Mała Shyarly była słodziutka^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.09.2012 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama