Aktualny czas: 15.08.2018, 10:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 565
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 565
No muszę przyznać, że dzisiejszy odcinek miał dużo fajnych scen ale były takie też co mi się nie podobały. Ale tak muszę przyznać, że poziom ostatnich odcinków wzrósł w porównaniu z tym co było jeszcze kilka tygodni temu. Red Hawk - od początku w mandze było wiadomo, że to jest atak upamiętniający Ace'a. Nawet podobało mi się jego wykonanie w animeSmile Ale i tak wydaje mi się przesadzonym atakiem jak dla Luffiego. Były znów fragmenty troszkę przedłużane np flashbackami Brooka. Brook też nawet fajnie zrobiony. Wkurza mnie ten przesadzony zachwyt Ussopa wszystkimi. W mandze było podobnie ale to jest przesadzone troszkę :/ Teraz się w końcu zacznie ta nawet ciekawa część arcu o wyspie ryboludziBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
23.09.2012 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
rafal9706 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
RE: Odcinek 565
no to luffy ma moc ace`a Tongue
23.09.2012 08:56
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
ej xav92 powiedział że teraz zacznie się ciekawa część arcu, to nie jest spoiler ? no jak to tak ? ; O

fajny odcinek, nic się nie dłużył, wszystko miodnie zrobione, Hordy dostaje po gaciach i tak ma być.
23.09.2012 09:04
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek strasznie się wlókł. Red Hawk był max. dobry. Toei żydy zamiast zlecić tę scene jakiemuś dobremu animatorowi to zostawiła go ekipie od odcinka. A główny ziomek od animacji jest jednym z gorszych, więc... Ja nie wiem, nie potrafią zrozumieć, że pewne sceny MAJĄ wymiatać technicznie i koniec? Nie potrafią się dostosować do tego i dać komuś dobremu taki odcinek do zrobienia?
Scena nie była zła, ale od czegoś takiego oczkuje się perfekcyjnej animacji a nie "ok, moze byc"
Podobało mi się ukazanie Ace, ale tutaj mogło to być lepiej zmontowane, bo wydawało się takie... no byle jakie, niedopieszczone.

Brook nie zrobił na mnie wrażenia takiego jak w mandze, miernie to wyszło.
Usopp też niespecjalnie.
Chopper mi się podobał, w mandze narzekałem, że nie wygląda już jak potwór z tym uśmieszkiem, ale czas leczy rany + ten mhroczny głos dodaje efektu.

Ogólnie strasznie się zawiodłem.

Za tydzień jeszcze jeden red hawk i z zapowiedzi wygląda lepiej. Pewnie zdają sobie sprawę, że ten pierwszy nie jest najwyższych lotów, więc zrobią drugiego.... no ale to ten pierwszy się liczy najbardziej i to jego ludzie zapamiętają.
23.09.2012 09:07
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No w tym Red Hawku brakowało mi też trochę dynamiki w animacji:/ Dlatego był też taki trochę nijaki.

23.09.2012 11:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nijaki to jest ten arc, cholerna rozgrzewka przed nowym światem... mogliby to już przyspieszyć do końca, choć ten odcinek był spoko, jednak znow zbyt dużo gadania. Najlepszy moment to pouczenie brooka a także sanji stojący na wadatsumim Big Grin

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2012 13:03 przez fuszioms.)
23.09.2012 13:03
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Ja nie wiem na co wy cholera narzekacie Tongue. Dobrze im wyszło i po raz pierwszy mogę się czepić tylko końcówki. Znowu te sterydy i sterydy tak jakby nie było nic innego tylko sterydy... Ehh... No nic, może ja się tym jaram tylko dlatego, że nie czytałem mangi, a może dlatego, że nie obchodzi mnie zbytnio kreska i animacja. Jak zwykle mam nadzieję, że kolejny odcinek będzie lepszy.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
23.09.2012 13:07
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Odcinek nijaki. Sceny z Brookiem fajne, podobały mi się, tylko trochę za dużo czasu zajmowały. Red Hawk mógłby być lepiej zrobiony, bo żal dupę ściskał. Brakowału mu dynamiki. Muzyka dobrana nieźle. Głos Choppera w Monster Point mnie przeraża. I znowu te sterydy. Ich w mandze chyba nie było, z tego co pamiętam(a szczegóły takie z walk pamiętam średniawo). "Przedłużamy do granic, bo mamy sterydy~~" - nowe motto Toei.
Odcinek na poziomie takim ogólnie, że dalej mam ochotę - mimo swojego spokojnego usposobienia - dać tym z Toei w ryja. Porządnie, by zapamiętali, materialiści i bezmózgi zafajdane. Jak kiedyś będę jakimś miliarderem, czego niestety jest nikłe prawdopodobieństwo, to wyłożę full kasy na porządną adaptację OP, bo tego co robi Toei to się nie da wytłumaczyć. Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2012 13:45 przez LaTherionDe666.)
23.09.2012 13:38
rafal9706 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
(23.09.2012 13:38 )LaTherionDe666 napisał(a):  I znowu te sterydy.Ich w mandze chyba nie było, z tego co pamiętam
pewny jesteś?
http://www.manga-lib.pl/index.php/manga/...iece,645,5
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2012 13:52 przez rafal9706.)
23.09.2012 13:50
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
No dokładnie jak wyżej. Też specjalnie sprawdzałem po obejrzeniu mangę. I okazuje się, że te sterydy były jednak.

23.09.2012 14:01

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama