Aktualny czas: 21.10.2017, 21:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 567
Autor Wiadomość
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Odcinek 567
Widzę, że jak ja nie założę tematu, to po prostu go nie będzie i koniec Big Grin

Generalnie słaby odcinek. Okropnie przeciągnięty. Pierwsza połowa nie do zniesienia, scenki komediowe totalnie bezpłciowo zrobione, marność.
Druga połówka już troszkę lepsza, bardzo podobał mi się moment jak Luffy zaczął tryskać krwią, ładna animacja, świetny dobór muzy i ogólnie cała scena bardzo dobrze wykonana. Przemówienie królów mórz do luffiego ( to pierwsze słowo) też klimatyczne. Niemniej potem jak przerwał atak tak z dupy to mega fail, jakby zapomnieli wsadzić tam sceny gdzie luffy się zatrzymuje, przez co w jednej klatce nawala, a w drugiej już wisi sobie swobodnie..... No ogólnie słabo
08.10.2012 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
LaTherionDe666 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 94
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 567
Wzruszyłam się jak Luffy niszczył Noego, muzyka klimatyczna, króle mórz też, tylko to zatrzymanie - fuj. Reszta słabizna.
Resztki nadziei, że następny arc będzie dobrze zrobiony ze mnie ulatują...

We're a second in time. We're the last in the line of the prey that walks the earth; good and evil combined.
08.10.2012 23:08
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Zastanawiałem się czy założyć temat o 03:20 w niedzielę, świeżo po oglądnięciu odcinka... Aleee, jakoś mi się nie chciało narzekać. Więc, od dłuższego czasu tego nie robiłem, ale zawsze przyjdzie pora na narzekanie. Ogólnie, jedyna rzecz jaka mi się podobała to to jak Luffy "poszedł spać", wyczerpany po bitwach i trudach. Nie czułem tego kiedy Królowie Mórz pochwycili statek, więc scenka mnie zbytnio nie ruszała ani obchodziła, po za tym można by było coś takiego przewidzieć. Odcinkowi dałem tak wyjątkowo słabe noty, że aż się nie pofatyguję i ich nie napiszę Tongue. ogólnie czekam na następny odcinek z nadzieją, że ten arc dobiegnie W KOŃCU do końca i oczywiście mam nadzieję na lepszy kolejny odc.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2012 23:40 przez Dragonfly.)
08.10.2012 23:39
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Ogólnie mam podobne wrażenie jak w pierwszym poście. Pierwsza połowa do kitu. Jedyne co mi się podobało to sceny z Luffym i Noe oraz królami mórz oraz trochę o wspominaniu o WB, które jednak jak według mangi powinno być z jakie 2 odcinki temu. Reszta to przeciąganie niepotrzebne. Ino Chopper z tym swoim głosem jest trochę śmiechowyTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
09.10.2012 13:08
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
A co to za różnica, czy retros był teraz czy dwa odcinki temu Tongue Ten akurat mogłby być w każdym miejscu tych walk i by pasował. Ważne że jest, bo znajduje się tam pewien detal, który wyjaśnia szramę na oku Shanksa Tongue
09.10.2012 15:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama