Aktualny czas: 24.10.2017, 08:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 570
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 570
Cóż mogę powiedzieć o tym odcinku, podobała mi się realizacja tego rozdziału. Wszystko co dodano było klimatyczne i pasowało, rozwinięto też zarówno sam atak na Shirahoshi, co było nader dobrze pokazane, jak i tę reakcję caribo, gdzie z początku nie skapnął się, że ma do czynienia z Luffym. W mandze było ciut inaczej ale na to samo wyszło, więc jak dla mnie straty nie ma, po prostu alternatywna propozycja. Plus śmiesznie brzmiał Caribou jak wywijał tym językiem. Trudno było to w jakiś sensowny sposób przełożyć ale brzmiało śmiesznie. Scena najpierw podniecenia Nami a potem złości również wypadła imo bardzo dobrze. Miło też ze strony animatorów, że zostawili chociaż kontury ludzi Big Mam a nie tylko o nich wspomniano jak to było w mandze. Przyjemny odcinek.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.10.2012 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
RE: Odcinek 570
zgadzam się bardzo smaczny odcinek.. teraz już akcja bedzie co raz bardziej "lepsiejsza"...choć mam nadzieje że twórcy anime zafundują nam kilka odcinków przyjemnych fillerów np z życia załogi na statku, fajnie jakby zrealizowali tez jeden odcinek z historią okładkowa błotniaka...bardzo lubię zapychacze w one piece bo nie sa przesadzone i przedłużane w nieskończoność jak np w naruto, osadzone sa w klimacie mangi, a nie wyjeżdzają z totalnie odrealnionymi historiami.

:P
29.10.2012 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
dobry odcinek
dobra krecha
dobra animacja
dobre tempo
zero wad
oby tak dalej.
29.10.2012 19:42
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mnie się ten odcinek bardzo podobałBig Grin Mam wrażenie, że nawet miał więcej dynamizmu niż niejeden odcinek z walkiTongue Podpisuję się pod komentarzami przedmówcówBig Grin
A co do filerów to mam nadzieję, że jeśli zrobią to z jeden lub dwa odcinki będą z historii okładkowych co się działo na poszczególnych wyspach, które odwiedzili przed TSBig Grin Coś jak po Enies Lobby.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
29.10.2012 19:47
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Jako że nie czytam mangi odniosę się trochę do fabuły tego odcinka.
Było dzisiaj to w odcinku co bardzo lubię i cenię w OP a gdzie nie ma w innych shonenach-nie tylko przy głównych bohaterach się coś dzieje ale cały świat"żyje".Bardzo fajnie wyglądała akcja z Ao vs Akainu.
Denerwuje mnie trochę Luffy swoim zachowaniem mógłby chociaż tak istotne informacje posłuchać a nie żre tam coś, zwłaszcza po tym jak mu zginął brat i sam mało nie zginął.
No i na koniec ekipa kolejnego Yonkou, pewnie następna saga będzie z nimi.
Podsumowując odcinek bardzo dobry.
30.10.2012 19:25
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Odcinek bardzo mi się podobał. Jak pisał Komi, atak Caribou na Shirahoshi był najlepszy. Budowa akcji (Już chciałem krzyczeć uważaj >.> lecz opamiętałem się bo byłem w autobusie), napięcia była na wysokim poziomie. A co tam to tylko ty Słomiany..... Hahahahahahahahahaha...czekaj czekaj...Słomiany..... o.o - Nie zapomniany moment. Nami jednak była również główną bohaterką odcinka. Ustawienie do pionu Siłowej trójki, jak to ona. Odcinek był szałowy, zero nudnych scen lub czegoś. Jeszcze jedna scena była piękna, jak Luffy słuchał się Jinbei'a xD
Pozdrawiam

04.11.2012 22:04

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama