Aktualny czas: 24.10.2018, 03:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 574!
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,708
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 574!
Odcinek bardzo mi się podobał. Praktycznie do samego końca wgniatał mangę w ziemię. To oczko Nami i tekst, by nie zbliżał się do chmurki, te wszystkie krzyki i miny w momencie jak zobaczyło tę rybę, za statkiem, super to było ukazane. Wspominki, krótkie dodawały jeszcze większej nostalgii, mnie aż łzy pociekły z tym Laboonem. Sam też pomyślałem, że on, dałem się ponieść jak Brookxd Pięknie. I choć płynęli tylko z wielorybami, to było to bardzo nastrojowe. Potem te wszystkie flashbacki króciutkie i odliczanie. Szkoda, że koniec już musiał pójść z filerem i morze nie jest czerwone, tylko pojawia się marynarka wojenna, ale cóż.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.11.2012 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 574!
No odcinek trza przyznać bardzo dobryBig Grin Te miny wszystkich jak Nami kazała odciąć wielką rybęBig Grin Oraz spalony Brook i SanjiBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
25.11.2012 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
swietny odcinek , naprawde rewelacyjnie zrealizowany, i odnośnie debaty toczacej sie w inym temacie tkwi siła anime, to medium które anagzuje prawie wszystkie zmysły a nie tylko wzrok, dostarcza wrazeń których w mandze musimy sobie dopowiedzieć...... bravissimo

podobało mi sie strasznie braterstwo sanjiego i brooka w podgladaniu nami, w ogóle powinno być jeszcze z 2 odcinki zycia na statku....

przyszło mi tez na myśl ,ze nami powinna udzielić usppowi czesci ogródka pomarańczowego na jego roślinki, byłby fajny motyw z farmerem usppem

:P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.11.2012 23:00 przez addar.)
25.11.2012 22:58
addar Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
(25.11.2012 23:40 )Murgrabia napisał(a):  Wg ostatniego SBS-a tak właśnie jest.

a to fajno, dajta jaką stronke gdzie można poczytac najnowsze SBS-y, dlaczego już nietłumaczycie jak kiedyś?? czy to jeszcze może było na onepiece.com.pl -nie pamiętam

:P
26.11.2012 14:13
Frytka Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Jeden z lepszych odcinków, w ostatnim czasie xD Cała scenka z rybą i Nami była świetna Big Grin
26.11.2012 14:28
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
atak zoro spieprzony, brak czerwonego morza i zmienione teksty zoro i sanjiego przez filler

samo wypłynięcie satysfakcjonującego i dorównało mandze
26.11.2012 15:48
Kasumierka Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 26
Nie ma to jak dawka świetnego odcinka, a zanim kolejne czteroodcinkowe fillery, których nie mogę się doczekać. Te momenty kiedy ryba, zjada drugą -a Luffy entuzjastycznie się cieszy są wyśmienite. Nami i Robin wreszcie zostały zaprezentowane swoim wyglądem (a co mi tam, Nico Robin jest najlepsza i nosiła super bluzkę oO). Co do "teleportu", o którym zawsze marzył Luffy nie będę dodawał nic. Brook w świetle wielorybów przypominających Laboona, przywykł płakać i śpiewać - ale cóż marzenie musi się spełnić, co lepsze Luffy także obiecał ponownie spotkanie z wielorybem.
Odcinek jak najbardziej pozytywnie nastawiający do dalszego oglądania, wygląda na to, że musi czekać na Cobiego i Helmeppo. Wink
29.11.2012 06:48
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Wróciłem do oglądania anime i jestem zaskakująco usatysfakcjonowany tym odcinkiem. Nie było zbyt dużego przedłużania choć zastanawia mnie czemu ocenzurowali atak Zoro na tej wielkiej rybie. Przecież to wyglądało jakby dostała niewidzialnym młotkiem. Fan serwis jak zwykle na plus xD Ogólnie cała scena z wielorybami i Brookiem śpiewającym Binks no sake wo była cholernie klimatyczna i czułem w niej klimat dawnego OP. Niestety końcówka wybudziła mnie z tego oczarowania. Ja rozumiem że fillery i tak dalej ale mogli zostawić to płonące morze. Przecież wtedy był świetny tekst Zoro "wygląda jak bramy do piekła". Z płonącym morzem wejście byłoby o wieeele bardziej klimatyczne no ale cóż. Teraz chce zobaczyć powrót duetu Coby & Helmeppo Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
29.11.2012 22:20

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama