Aktualny czas: 17.11.2018, 15:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 581
Autor Wiadomość
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Odcinek 581
Ano prawda, Mistrzu ma świetnego aktora, chociaz to robią dobrze,
fajnie w sumie wyszedł ten efekt w którym pomieszali i nie szli sztampowo za mangą, jednak da się to zrobić dobrze.
samuraja ? oj David, poczekaj a zobaczysz co to kozactwo, oj poczekaj Big Grin
21.01.2013 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,696
Poziom ostrzeżeń: 0%
O, to mi się naprawdę podobało. Aż się sama zdziwiłam. A na pewno było lepsze niż ten odcinek, którego streama kiedyś "na chacie" oglądaliśmy. Powoli wraca mi nadzieja, że tego arku nie spartolą. Czy złudna, to się pewnie okaże. Czas zleciał dość przyjemnie, czyli to, co studio dodało od siebie nie przeszkadzało, a wręcz bardzo dobrze się wpasowało. Dużo dały też głosy. Nie sądziłam, że polubię Mistrzowski śmiech jeszcze bardziej, ale tu się nie da inaczej ^^ Głos kojarzony z jednym szalonym naukowcem bardzo dobrze pasuje mi do kolejnego. Ten kolor, który drogi Gazowiec ma w tej postaci, całkiem nieźle wygląda. Podobały mi się również efekty dźwiękowe przy pojawieniu się Harpii, w ogóle cała ta scena. Jej głos zresztą też został fajnie dobrany, podobnie samuraj. Tu ukłon w stronę Komiego za przekład jego kwestii. W ogóle tłumaczenie w tym odcinku było bardzo fajne. Do ciekawszych scen, poza pojawieniem się wiadomej pani i pana, zaliczyłabym również atak centaura na Luffy'ego i ich momentalne zakumplowanie się Big Grin Czy tylko mi się tak wydaje, czy Usopp jakiś tchórzliwszy niż w rozdziałach tu jest? W sumie dawno to było. Może zapomniałam.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2013 19:59 przez Murgrabia.)
24.01.2013 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
No, w anime troche spotęgowali jego strach przez różne drgawki i jęknięcia Sad

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
24.01.2013 22:40
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Poziom ostrzeżeń: 0%
Wielki Wojownik Mórz Usopp Wyrusza Na Podróż!!!... Nie czej.. złapałem chorobę: Nie-mogę-wejść-na-tą-piekielnie-niebezpieczną-wyspę....

No nic, stary Usopp powraca, silniejszy jest ale nadal ma pietra gdzie nie pójdzie. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie bo miałem też nadzieję, że będzie trochę odważniejszy po TS'ie a tu z każdym odc. coraz to bardziej tchórzliwy się zrobił.

Co do samego odcinka to muszę powiedzieć, że ładnie wyszedł, ładne scenki, i chyba jak wszystkim, mi też podoba się aktor Miszcza, mam nadzieję, że szybko go pokażą bo bardzo chciałbym zobaczyć jego pełen wygląd. No, nareszcze arc zapowiada się naprawdę ciekawie, nie to co poprzedni -.- xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
24.01.2013 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Usopp jest po prostu realistą Big Grin On nie jest potworem jak L/Z/S i wie, że nie jest w stanie każdego pokonać Big Grin Przynajmniej ja sobie tak tłumaczę jego strach po TSie.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
24.01.2013 23:00

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama