Aktualny czas: 17.08.2017, 03:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 582
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 582
Odcinek trzyma poziom ostatnichBig Grin Wejście do pokoju z dziećmi klimatycznie przedstawione, a i w końcu można tu mówić dlaczego wyspa ma taki klimat bez spoilerówBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.01.2013 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
RE: Odcinek 582
jedyne co w tym odcinku mnie zaciekawiło, to fakt, że pewnie spiny będą feministek o Samurajową postawę wobec nich
27.01.2013 22:45
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,177
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak na razie realizacja mangi przebiega bardzo ładnie, dają dodatki nie psujące całej fabuły a ładnie je dopowiadające. Bardzo ładnie wyszedl im ten Biscuit Room, nawet nie sądziłem, że tam było tak kolorowoxd
Dwie sceny tego odcinka:
Zachwyt Choppera jak Franky strzela z lasera i te świecące się patrzajki, których nawet tumany kurzu się w stanie zasłonić.
Jak Luffy ściga się z panteurosem i leci ta nastrojowa, zabawna muzyczka, i zaraz blednie jak obraz przesuwa się na Zoro. Uwielbiam takie momenty.

Wydaje mi się również, że bardzo ładnie Nami została ukazana jak pouczała tego samuraja. Śmiem przepuszczać, że lepiej niż w mandzeTongue

Kolejna świetna scena to oczywiście Brook przekręcający "oczy wyleciały z orbit" mówione przez tego uroczego ślimakofona^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.01.2013 00:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Danek1337 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Chociaż nic się nie działo , odcinek wyszedł zaskakująco fajnie , ta reakcja choppera jak Franky wystrzelił z laseru , a sam laser został super przedstawiony u Frankiego .
Episode był naprawde fajny i śmieszny , ale najlepsza scena jak Luffy ściga się z tym Minotaurem , czy kim on tam był .
Rozmowa Brooka z Nami , też się pośmiałem z Brooka .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.01.2013 15:50 przez Danek1337.)
30.01.2013 15:48
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Biedy Brook, nie dali mu dokończyć zdania xD. Odcinek na plus, specjalnie czekałem na odcinek HD z polskimi napisami więc teraz trza się trochę nacieszyć. Mnie najbardziej rozbawił moment kiedy Nami wkurzyła się na Samusia za "opaskę na cycki" xD, no i Luffy i te jego beztroskie zabawy na polu pełnym lawy (Ale rym). Szczęka mi opadła jak dowiedziałem się dlaczego wyspa wygląda tak jak wygląda i muszę przyznać, że chętnie bym to zobaczył w specjalnie temu poświęconemu odcinkowi. Pisze tak by mimo wszystko ujawnić jak najmniej z odcinka. No i jak na mnie przystało skończę post: Mam nadzieję, że następny odcinek będzie jeszcze lepszy Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
30.01.2013 19:56
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 573
Carsis, widzę że też czekasz na to samo co ja ^.^
Odcinek mi się bardzo podobał. Tak jak to komi ujął, patrzałki Chopera przy Laserze Frankiego ^.^ epickie. Odcinek bardzo dobrze im wyszedł, jak zwykle nie mam zastrzeżeń.

[Obrazek: Akuro3.jpg]
30.01.2013 23:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama