Aktualny czas: 21.10.2017, 21:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 583
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 583
Jeśli tak dalej będzie realizowany ten ark, to będzie chyba moim jednym z bardziej lubianych. Jest parę zgrzytów, których nie omieszkam wymienić, ale ogólne wrażenie mam bardzo, ale to bardzo pozytywne.
Sceny, dialogi, teksty o które jest wzbogacone anime idealnie komponują się z całością niemalże nie zdradzając, że nie były zamysłem Ody. Dzieci jak zaczęły zachwycać się po kolei Frankym, Chopperem czy Sanjim, megaxd Zwłaszcza Franky i jego pokaz umiejętności z podkreśleniem drugiej rączki.
Zarąbiście wyszło też nagłe odezwanie się samuraja i to nagłe odsunięcie się od Sanjiego dzieci. Rozwalił mnie tez na końcu Brook, który zaczął sobie lepić z nudów bałwanki.
Przyznam, że scena z dziećmi mnie wzruszyła, ich płacz, odbiegnięcie Nami i kolejna rozpaczliwa próba proszenia o pomoc. Trochę za długo trwało to przyciemnienia obrazu, było nastrojowe, ale z powodzeniem wystarczyłoby z 40 sekund. Za to bardzo podobała mi się scena z rzutem na stojąca tyłem Nami i te szybkie screeny z wspólnej zabawy. Choć były w tym samym odcinku ja tego w żadnym wypadku nie odczułem jako przeciąganie. Bardzo nastrojowe pokazanie całej tej jakże dramatycznej sytuacji.
Spoiler :
A w jednym z nowszych rozdziałów dzieci mówiły, że "tylko poprosiły ich o pomoc". Jakby mi ktoś tak truł to też nie wiem, czy bym się nie zgodziłxd
Gdy Sanji przeszedł w ognisty tryb nie wierzyłem własnym oczom. Co za animacja, co za kolory, co za kreska! Gdyby tak było pokazane FI to bym kopary z ziemi nie podniósł. Animatorzy pokazali, że można. Może mogło to wyglądać jeszcze lepiej, ale ja jestem w pełni usatysfakcjonowany. To tego jeszcze Strong Right Franky'ego, i pełna dynamiki rakietowa pięść. Naprawdę super.

Co mogę zarzucić, jedyne, co mi tak mocno doskwierało to bieganie w miejscu Słomkowych... W pewnym momencie był pokazany rzut trochę od dołu i było widać kafelki na podłodze i jak Slomkowi nie są w stanie go przekroczyć...
Ale wrażenie bardzo pozytywne, świetnie mi się oglądało.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.02.2013 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,882
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 583
Jak na razie faktycznie świetnie prowadzony ARC coś mi nie pasowało ale ogólnie baaardzo fajnie to leci Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
11.02.2013 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Co Ci nie pasowało? Tongue

[Obrazek: c2DKloo.png]
11.02.2013 14:11
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,882
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie pamiętam już, ale wiem, że coś było Tongue (jakaś drobnostka nie warta uwagi)

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
11.02.2013 14:42
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Już zrobię tu trochę spamu, ale mnie w tym arcu przeszkadza jedno:
Spoiler: Może zaspoilerować
Że "nagle" pojawiło się tyle znanych nam postaci na jednej wyspie + poza nią, w tym samym czasie
Spoiler: Lista tych znanych postaci, jak ktoś chce sobie spoilnąć
Law, Smoker, Doflamingo, Ao Kiji, Brązowobrody... I poza wyspą parę.

[Obrazek: c2DKloo.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2013 19:00 przez Devzan.)
11.02.2013 18:58

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama