Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 584
Autor Wiadomość
Maria Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 584
Niema i niema tematu... Coś tu jest nie tak Wink

Moim zdaniem odcinek dobry ale najważniejsze: Ja chcę kurtkę Lawa!!! *.* (W mandze nie wyglądała tak super)

Dalej co do odcinka to pozostawiam wam pole do popisu bo wam to o wiele bardziej wychodzi niż mi ;p
12.02.2013 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 584
Szczerze mi się nie podobał moment jak pokazali Law'a. Bardzo często mielismy do czynienia z takimi samymi rubryczkami jak w mandze gdzie było wypisane kim jest i ile ma nagrody. Brak tej rubryki w pokazaniu Law'a po TS'ie mnie zdegustował. To moja prywatna opinia i tylko to mi się nie podobało w tym odcinku.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
12.02.2013 19:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jak dla mnie za dużo pływania, choć przyznam, że dużo lepiej to było zobrazowane, ale na jednej napływającej skale do rozwalenia mogli poprzestać. Na pewno bardzo podobały mi się pochwały od załogi to poklepywanie i potem kopniaki i komentarz Smokeraxd
Co do walki Brooka mam mieszane uczucia. Z jednej strony całkiem ładne ruchy i przede wszystkim ten komentarz, "jak on może celować z taką precyzją" i zaraz "przecież ja też ich nie mam" i ten Yohohoho i łzy z oczodołów a zaraz potem góra za nim się rozcina. Super. Z drugiej strony atak Brooka wyglądał po prostu biednie. Jak jakieś pierdnięcie. Brakowało mi trochę takich ataków lodem, dynamiki.
Oceniłbym go gorzej, niż poprzednika, ale i tak przyjemnie się oglądało.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.02.2013 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(12.02.2013 19:32 )fuszioms napisał(a):  Szczerze mi się nie podobał moment jak pokazali Law'a. Bardzo często mielismy do czynienia z takimi samymi rubryczkami jak w mandze gdzie było wypisane kim jest i ile ma nagrody. Brak tej rubryki w pokazaniu Law'a po TS'ie mnie zdegustował.

Od siebie dodam moment,w którym Law przekazuje "zdobyte" serca piratów.Pal licho, że to filler,problem w tym że wyszło to nader sztucznie.

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
12.02.2013 20:45
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
W mandze tego nie pokazali dzięki czemu zrobili z tego momentu coś fajnego, zawiało nutką tajemniczości, nie wiedzieliśmy w jaki sposób Law zdobył serca... Ukazanie przekazania serc było dla mnie nie potrzebne. zgadzam się, że wyszło to strasznie sztucznie ...

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
12.02.2013 20:55
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
W ogóle pokazywanie Lawa "w częściach" zabiło element zaskoczenia. Jak już pisałem na SB portalu - w mandze wparował w całej okazałości i był ten szok, gdy przechodzisz na nową stronę a tu BOOM! Widzisz od głowy do stóp Lawa, a obok ramka "Shichibukai. Była nagroda: 440mln".

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
12.02.2013 21:00
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
Jak już chcecie się czepiać takich szczegółów, to jako pierwszy na stronie z Lawem był panel z samą jego twarzą ;P

Strona do wglądu

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
12.02.2013 21:52
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
Jak już przerabiamy tak dobitnie temat pojawienia się Law'a,to w anime był moment,bodajże podczas rozmowy CC z którymś z jego podwładnych(o przybyciu Smokera na wyspę), gdzie mamy pokazany zarys twarzy Law'a mówiącego "to ja się tym zajmę "(czy coś w ten deseń). O ile się nie mylę ,to ta scena także jest fillerem i to dość perfidnym Dodgy

PS : Wow,Heishi Admirałem.Gratulacje .

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2013 23:03 przez Haji.)
12.02.2013 22:29
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wiadomo, że animatorzy nie tworzą tego pod fanów, którzy mangi nie czytali, nie czarujmy się. Zatem próbują jakoś dodać coś do historii, by jej odbiór był w pewien sposób nowy. Że tam będzie Law wiedział każdy odbiorca, nikt się nie przejmuje zachodem.
Mi się podobało dostarczenie 100 serc. Bierze gościu worek a to nagle się ruszaxd Nie dziwię się żołnierzom, że nie chcieli mieć z nim nic wspólnego.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.02.2013 13:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama