Aktualny czas: 20.08.2017, 13:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Odcinek 594
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 594
Święto, zakładam temat odcinkowi Tongue No ale Big Grin

Spoiler :
[Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg] [Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg] [Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg]

[Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg] [Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg] [Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg]
[Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg] [Obrazek: Przechwytywanie_w_trybie_pe_noekranowym_2013_05.jpg]
No ale zetknięcia się Lawa ze światem Słomkowych jakoś sobie darować nie mogłam Big Grin

Odcinek całkiem całkiem, chociaż momentami to mi się dalej wlekło, ale to już tak u mnie zostanie widzę, bo jak sobie puściłam końcówkę poprzedniego, to się zastanawiałam ile to cielsko zamierza jeszcze lecieć. Glutek jak zwykle uroczy, Smoker chyba sobie tę bluzkę przykleił, że mu się nie rozwiewa jak tak skacze. Muszę sobie poszukać jeszcze jakiś fragmentów z moim ulubieńcem w poprzednich odcinkach, bo w tym to tylko Robin pokazuje, że się nie zna, a on wraca do siebie. Podobała mi się scena, gdy Luffy pokazywał wiarę w swoją załogę i ich reakcje na to Big Grin I Czaruś Heart Różowawy? W sumie czego nie. Jak się pięknie z Glutkiem witał Big Grin Ten głos jest po prostu stworzony dla takich świrów jak on. Ogólnie rzecz ujmując odcinek udany, zwłaszcza pod względem humoru. Nasycony nim jest maksymalnie i dzięki temu dobrze się ogląda.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
05.05.2013 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,886
RE: Odcinek 594
Scenki z Lawem świetneBig Grin A scenka o tym jak Luffy wierzy w załogę, lepiej zrobiona jak w mandzeBig Grin Odcinek byłby lepszy gdyby nie te ciągnące się w nieskończoność scenki ze zwierzątkiem CzarkaBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
05.05.2013 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
jezmylord Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 227
ja marudzę jak zawsze, bo Anime nie ma za grosz klimatu, a tym bardziej klimatu mangi a chyba chodzi o to żeby odwzorowało prawda ?
Smiley a plus, dobrze go zrobili.
06.05.2013 00:30
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Wzorowy odcinek (jak na toei)
20 sekundowe przypomnienie poprzedniego odcinka :OOOOO. Cóż to za czarna magia? Zawsze po 2-3 minuty, w porywach nawet do 4, a dzisiaj? Czary powiadam.

Animacja dobra, walka G5 zrobiona z ruchem, a smiley to już w ogóle cudeńko było jak na OP.

Brak durnego przeciągania. Takie sceny jak ze smileyem, gdzie COŚ się dzieje na ekranie, a nie ma nieruchomych obrazków, to ja mogę przez pół odcinka nawet oglądać, bo mnie to kompletnie nie nudzi i jest to "dobre przeciągnie".

Reakcje Lawa i humor świetnie zrobione.

Szkoda, że OP nie trzyma zawsze takiego poziomu.
06.05.2013 02:25
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
Dahaka napisał(a):Wzorowy odcinek (jak na toei)
20 sekundowe przypomnienie poprzedniego odcinka :OOOOO. Cóż to za czarna magia? Zawsze po 2-3 minuty, w porywach nawet do 4, a dzisiaj? Czary powiadam.
TrÓ dat! Bardzo na plus

Też mi się podobawszy. Law wstępujący na słomianą drogę - TYYYYLEEE radości Big Grin Choć tak mi się kojarzy, że zabrakło kwestii o niekontrolowaniu jelit w jednej ze scenek :<
Tak czy siak: screeny wrzucone przez Grabkę -

Multum śmiechnięć i ogólnie radość wielka - niechby jeszcze animatorzy się przyłożyli nieco bardziej przy cieniowaniu i rysowaniu twarzyczek postaci na drugim planie (czasem mają takie derpy na ryjach, że strach paczać XD), to ja już bym była w siódmym niebie :3

edit: ah! I wiele miłości skierowane w stronę scenki, w której Usopp tłumaczy jak Luffy widzi "sojusz" - mina Luffy'ego:
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ7MHwGdzhLP-ksm6oI18A...e=400x1000]

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2013 18:42 przez okiren.)
06.05.2013 18:36
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,568
Poziom ostrzeżeń: 15%
Odcinek jak najbardziej fajny, choć mimo wszystko nie poniósł mnie tak jak chapter mangi. Mina Law'a epicka lecz nie tak jak na rysunku.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
09.05.2013 10:45
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,183
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat:Choć tak mi się kojarzy, że zabrakło kwestii o niekontrolowaniu jelit w jednej ze scenek :<

Co? Gdzie to niby było?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

09.05.2013 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
Komimasa napisał(a):
Cytat:Choć tak mi się kojarzy, że zabrakło kwestii o niekontrolowaniu jelit w jednej ze scenek :<

Co? Gdzie to niby było?

Heh, racje masz, tak łatwo mnie strollować ^^' Cafłam się do mangi i faktycznie ni mo nic takiego, to o czym ja tam napisałam, to jakiś fanowski omake kadru, który został dany w demotową ramkę, wrzucony w otchłanie internetów & odnaleziony i wzięty przeze mnie za oryginał - wiwat pamięć złotej rybki! ^o^

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
09.05.2013 15:00
LunaWhite Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Moim zdaniem epizod świetny, już nie mogę się doczekać następnych. Jako że czytam sobie mangę, to wiem, że czeka nas niezły "fajt", zresztą jak zawsze Wink

"Możecie sobie na nas pluć, oblewać nas gorzałą czy obrzucać jedzeniem. W większości przypadków skwitujemy to tylko śmiechem i zapomnimy o sprawie. Jednak nigdy, ale to nigdy, nie wybaczymy tym, którzy krzywdzą naszych przyjaciół!"
12.05.2013 21:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama